Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by Michu e30ic


Michu e30ic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W skrocie przedstawie moja E-trzydzieche,a wiec jest to 325i Cabrio shadowline na waskiej lampie w kolorze brillantrot,rocznik '90,autko posiadam od ponad roku

typowe wyposarzenie czyli:

wspoma

czarna skora

grzane fotele

elektryczne szyby

elektryczne lusterka

na poczatku szału nie bylo a wygladalo to tak:

 

pierwsze ogarnięcie

p9171193.jpg

p9171195.jpg

pb060009.jpg

pb060013.jpg

pb060021.jpg

przyszedl czas na rozbiorke

pc040098.jpg

pc040101.jpg

 

zdjcie0062f.jpg

tu juz z nowym lakierem

zdjcie0068k.jpg

zdjcie0121h.jpg

a to jeden z pierwszych gadzetow,skromna i prosta ale mi sie bardzo podoba

zdjcie0127b.jpg

tak wyglada po zlozeniu,jeszcze ze starym dachem

zdjcie0186.jpg

zdjcie0187t.jpg

zdjcie0188t.jpg

tu juz z nowym daszkiem

zdjcie0203.jpg

zdjcie0219.jpg

zdjcie0220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na trochę zmęczoną i w środku i na zewnątrz ale widać że zabrałeś się za nią, pozostaje życzyć wytrwałości i powodzenia Czerwone cabrio na zw1 może być bardzo ładne

no racja zmeczona byla,ale co najwazniejsze nie bita wiec uznalem ze na baze bedzie sie nadawac,....wszystko do ogarniecia,dzieki,powodzenie napewno sie przyda

 

 

w miedzy czasie wzialem sie za kolka

zdjcie0250.jpg

sa pierwsze efekty

zdjcie0375.jpg

zdjcie0376.jpg

zdjcie0418h.jpg

zdjcie0422q.jpg

zdjcie0434v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piękna ten czerwony nowy lakier powała! widzę dzięki Twojej pomocy wyszła na ludzi strasznie mi się podoba sam kiedyś chciałem kopic czerwone cabrio i na tych Felach będzie konkret! jaka szerokość? czekam na fotki w pełnej okazałości na tym kole [/quote

 

kolka to 8.5" i 9.5"x17",niestety zdolalem zlozyc tylko jedno,z reszta mam zamiar sie uporac do wakacji,marnie to idzie,szersze ranty mialy straszne wrzery i musialem zaczynac od papieru o granulalcji 80,wiec na fotki w calej okazalosci bedzie trzeba troche poczekac,nie mam jeszcze konkretnego zawiasu,silnik jest w trakcie skladania jak niektorzy wiedza bedzie to m20b28,do pelni szczescia bedzie brakowac nowej skorki i kilku pierdolow ale wszystko po kolei

 

 

a oto ostatnie akcje z udzialem Kamilo e30 i Dawide30,wielkie dzieki za pomoc

gara018.jpg

gara049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że jak sie bawić to się bawić bez żadnych półsrodków powoli do celu .Michał składaj cabrio bo w tym roku musi wyjechać

 

szkoda tylko ze ta zabawa tyle kosztuje,hehe,Ty cos o tym mozesz powiedziec,ale spoko jak narazie daje rade,mam nadzieje ze wybiles sobie z glowy sprzedaz auta? :x ,jak wiesz nie spiesze sie jesli sie uda to fajnie ale jesli nie nie bede plakał

 

pomocnikow masz dobrych wiec o efekt koncowy nie trzeba sie martwic powodzenia w projekcie

 

najlepszych :mrgreen: ,dzieki

 

nie no brawo. to lubie. totalne odswiezenie auta. nowy laier, silnik, fele, dach. bedzie naprawde swietna o ile dojdzie sroga gleba kolor fel za***isty

 

co do gleby to mysle o sprawdzonym K-sporcie ewentualnie jakiejs alternatywie,byc moze cos sie pojawi na rynku,konkretnie sie jeszcze nie rozgladalem,koloru felg dosc dlugo szukalem no i mysle ze bedzie sie dobrze prezentowal na aucie,pomyslalem ze czrny to bylaby z deczka przesada,srebrny z kolei jakos nie bardzo no i jest cos takiego,w planie mam jeszcze pozlocenie srobek ale wacham sie ze wzgledu na slaba trwalosc tego zabiegu

z gadzetow mam do niej Yellow Hella,ale jak wiecie jest zakaz,jak auto bedzie sprawne zaloze i zobacze co mi zrobia bo bardzo mi sie te lampy podobaja i w czerwonym kolorze auta mysle ze fajnie beda pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek w rzeczywistości jest pewnie jeszcze bardziej krwisty niż na fotkach

 

jak na moje najlepszy odcien czerwonego koloru,wiadomo zdjecia nie oddadza w stu procentach rzeczywistosci tym bardziej ze byly robione telefonem

 

Podziwiam wkład pracy! Tak się powinno robić projekty

 

 

dzieki,staram sie jak moge,chociaz sa ludzie ktorzy podchodza jeszcze konkretniej do tematu,wszystko zalezy jakie kto ma mozliwosci finansowe,czasowe itp,bo pomyslow napewno nikomu tutaj nie brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi nie pasuje to czerwone zderzaki...waska powinna być na chromach.

 

powiem szczerze ze wole w shadowline pzynajmniej ten kolor,widzialem nie jedna w chromach briliantrot i nie wiem czemu nie podoba mi sie,kazdy ciemny kolor spoko,nawet bialy mi sie widzi w chromach ale czerwony za hu..

ale kto wie moze zmienie zdanie,poki co bedzie tak jak jest :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
No czekamy, czekamy ,jaki rozmiar kół będzie?

jesli pytasz o felgi to 8,5" i 9,5" co do opon to z przodu bedzie 205/40 a na tyl mam dylemat,moze ktos przy okazji podpowie co lepiej,rozwazam 205/40,chociaz na 9,5 bedzie dosc duzy naciag,lub 215/40 ta z kolei nie wiem czy nie bedzie za wysoka,pozostaje jeszcze 215/35 tylko jestem ciekaw jak to sie bedzie mialo do przedniego kola,z gory dzieki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...