Skocz do zawartości

[E30] Coupe by Tony.


Tony.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Ty z przodu upchniesz te 9,5" z et minus 4 :twisted:

 

Policja w Lublinie chyba Cie polubi :lol:

 

 

no i wykrakałes... zabrali mi dowod :twisted: co prawda nie za rant ale za czerwone kierunkowskazy, i tu moje pytanie, pomaranczowe mi nie podchoza ani troche wiec jesli zdrapie ta farbe i pomaluje znow na czerwono, ale tym razem delikatniej zeby barwa swiatla byla pomaranczowa beda dalej sie czepiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
Pany co sadzicie o gumach ktore sie wklada w sprezyny zeby sztywniej bylo? Slyszalem zeby tak zrobic jak mi za miekko ale nie wiem czy to nie jakas druciarska opcja bo slysze o tym pierwszy raz.

lepsze są takie "zaciski" do sprężyn , skręcane , robią robote , można je zsynchronizować z diodami w spryskiwaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co sadzicie o gumach ktore sie wklada w sprezyny zeby sztywniej bylo? Slyszalem zeby tak zrobic jak mi za miekko ale nie wiem czy to nie jakas druciarska opcja bo slysze o tym pierwszy raz.

lepsze są takie "zaciski" do sprężyn , skręcane , robią robote , można je zsynchronizować z diodami w spryskiwaczach

no to pojechales :lol::lol:

 

nie wkladaj zadnych gum bo sprezyny rozjebiesz tak jak bylo u mnie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wybacz szczerość, ale błotniki po prostu popsuły to auto, w połączniu z baloniastymi oponami to nie wygląda wcale. nie wiem na ile opis NN pokrywał sie z rzeczywistością o bezwypadkowości budy, ale jeśli była w 100% igła to te błotniki to krzywda wyrządzona autu. mogłeś odpuścić po te pół cala i upchnąć w ori bude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony mialybyc o nizszym profilu niedlugo i gleba jeszcze wieksza i bylo by spoko, a co do budy to nikt nie mogl odpowiedziec ci lepiej niz kontrowersyjny kujon dzis w innym temacie (hajteka)

 

razi nie razi, to jest zależne od potrzeby sytuacji, raz jednego rażą błotniki na ostro a raz nie zależy gdzie i komu sie słodzi :wink:

Edek ma na ostro i jarasz sie ze stales kolo niego, brzytwa tez, i wielu innych, za to ja nie znany tu przez nikogo oprocz moze 2-3 osob zrobilem wies.

 

Dzieki za opinie mimo ze z tym "cale szczescie" to juz poprostu chamstwo.

 

Temat chyba do zamkniecia nie :?:

 

____________

Jeśli taka twoja wola to zamykam. Gdybyś chciał jednak otworzyć proszę śmiało o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...