Skocz do zawartości

[E30] Coupe by Tony.


Tony.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dzis wjechała do mnie domowej roboty Black Hella (dzieki Edziu za info o szklach:D)

i w zwiazku z tym mam pytanie. Nie bylo wszystkich w lampach zaczepow tych srubek z gwintem z kulka na koncu do regulacji swiateł i były zamontowane lampy na drutstyle i czy mozna gdzies to dostac taniej niz w sklepach z czesciami bmw (40zl) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a co pewnie się piło w beemce :mrgreen: często u nas są ale już nie których znają. Ja mieszkam na przeciwko tego parkingu zołty blaszak :-D to spoko bedziemy grzebać razem e30 stkach :mrgreen: oczywiście że przy sześciopaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traf i mi w cenie stałowek :mrgreen:

 

 

takie jelenie nie trafią się zbyt często niestety ;)

 

ja dzisiaj zamówiłem sobie 60/60 supersporta, jak poczekasz chwile to po założeniu złoże relacje jak to sie sprawuje.

 

spoko dawaj relacje i napisz co to za firma model dokladnie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traf i mi w cenie stałowek :mrgreen:

 

 

takie jelenie nie trafią się zbyt często niestety ;)

 

ja dzisiaj zamówiłem sobie 60/60 supersporta, jak poczekasz chwile to po założeniu złoże relacje jak to sie sprawuje.

 

spoko dawaj relacje i napisz co to za firma model dokladnie

 

pzdr

 

 

jutro mają zostać wysłane więc może w weekend uda sie załozyć. odezwij sie na gg, to napisze Ci dokładnie co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :)

 

 

nie ma nikt tych mocowan z kulka do lamp w dobrym stanie? dzis za 4 dychy kupilem komplet lamp na przod z jakiegos rozbitka ale te mocowania niestety sie nie obracaja bo sa takie zardzewiałe

 

 

spróbuj wd40, u mnei tez sie na poczatku nei obracały ale po wd40 zaczely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...