Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

4300k, ale najwidoczniej ślepy jestem bo ja tam w ogóle zieleni nie widzę :mrgreen: :mrgreen: Mam te ksenony od +/- 2 lat i taka barwa jest od początku.

nie wiem może ja inaczej rozpoznaje kolory od ciebie, ale w moich nowych lampach z nowym xenonnem 4300 widzę właśnie identyczną zieleń jaka jest na zdjęciach twojego samochodu, czyli wygląda że u mnie wszystko ok z samochodem , tylko jak musze odwiedzić okuliste bo mam symptomy daltonizmu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak musze odwiedzić okuliste bo mam symptomy daltonizmu :P

albo zmień monitor, bo może się wypala :mrgreen::mrgreen: albo to ja powinienem odwiedzić okulistę :lol::lol:

 

PATT, szłert się naprawia :wink: niebawem wraca na miejsce :mrgreen:

 

patryczken16, zmieniłem klosz w prawym reflektorze i oczywiście obydwa porządnie wyczyściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolałeś AUX'a wypiścić w schowku?

 

Proponuję przekaźniki w lampy..:) jeszcze fajniejszy efekt :D :D

AUX w schowku był by mało poręczny. Sprzedaj patent na przekaźnik :mrgreen::mrgreen:

 

wiem, że schwertz wyleciał tylko na zimę ale lepiej temu auto bez niego :-P

eee tam, ch*j się znacie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::wink: Schwert zostaje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba rozwiązanie z radiem. Nuta zawsze pod ręką, telefon dzwoni to wyciągasz czy odbierasz (nie wiem jak to działa z odbieraniem). AUX jest dobrą sprawą. Na tych lampach jest o wiele lepiej :twisted: Seria, to seria :wink: no, prawie seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem nowiutkie podszybie :mrgreen::mrgreen:

 

dsc1748j.jpg

dsc1750s.jpg

dsc1753c.jpg

 

Stare jest już tak zmęczone życiem, że grzechem było by tego nie wymienić :mrgreen: Najbliższe plany to wymiana boczków na czarne i przełożenie skórzanych wstawek z tych co mam teraz, a później wymiana wszystkich uszczelek szyb bocznych. No i jak wspominałem- lakiernik w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300k, ale najwidoczniej ślepy jestem bo ja tam w ogóle zieleni nie widzę :mrgreen: :mrgreen: Mam te ksenony od +/- 2 lat i taka barwa jest od początku.

nie wiem może ja inaczej rozpoznaje kolory od ciebie, ale w moich nowych lampach z nowym xenonnem 4300 widzę właśnie identyczną zieleń jaka jest na zdjęciach twojego samochodu, czyli wygląda że u mnie wszystko ok z samochodem , tylko jak musze odwiedzić okuliste bo mam symptomy daltonizmu :P

Ja też widzę delikatne zabarwienie na zielono :-) Auto bardzo ładne wogóle e36 mają to coś w sobie a twoje szczególnie. Gratulacje projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...