Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

jak wczesniej nic sie nie dzialo to visco pewnie masz sprawne,wiec postawic mozna na pompe wody,bo zakladam ze gdybys slyszal zalaczone wyjace visco to bys spojrzal na temperature,a tak pompa sie ukrecila i goraca woda nie zdazyla nawet dojsc do chlodnicy by swoim cieplem moc zapiac visco jak juz szatan zdazyl Toba miotac......
A NIE MOWILEM ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas kiedy beemka jest ponownie w Classic Auto Service na wymianie pompy wody, wiskozy, termostatu i ponownie oleju zakupiłem element, który od 2 miesięcy nie dawał mi spokoju :mrgreen::mrgreen:

 

dsc1059i.jpg

dsc1060u.jpg

dsc1065x.jpg

 

wewnętrzna osłona progu i jednocześnie maskownica dywanu od strony kierowcy :mrgreen: Popękało 90% mocowań spinek :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 6% zniżką zapłaciłem 50 parę złotych :wink:

 

Co finalnie okazało się defektem Twojej qp??

pompa wody nawaliła i wiskoza. Benzyny jednak nie było w oleju, przeczulony jestem. Na wszelki wypadek, chłopaki od Adama wymienili mi jeszcze termostat i jeszcze raz olej. Jutro odbiór :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jakies pol godziny temu jechalem za Toba , pewnie mnie dostrzegles we wstecznym lusterku :wink:

widziałem, widziałem :mrgreen: od razu wpada w oko gleba i szerokie kółko :twisted:

Pozdro

 

mały, postaram się nakręcić jakiegoś on board'a w weekend i może parę zdjęć strzelić, bo trochę wolnego czasu się szykuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądajcie dokładnie galerię bo za 40 dni Kujon skasuje :-P

twojej M3 też rób screeny na forum bo wylatuje z syndykatu :mrgreen:

 

To ja wale focha i przenoszę się na BMW sport :P Albo na niemiecki syndykat tam są również normalne auta :P

Miałem robić aktualizację ale nie ma sensu jak i tak wyleci :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...