Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Bartas, Twoj nadworny czarodziej jest otwarty na wspolprace ponownie?:)

Niestety, ale wątpię w to. Tylko dla ludzi (i to nie wszystkich), którzy serwisują u niego swoje auta... A są to nie byle jakie :D spotykałem już Mesia S500, Audi S4 Cabrio, Subaru Impreza WRX, Mitsubischi EVO IX no i jakieś nowe C klasy, trójki itp :D nie powiem jest na co popatrzeć czasem :mrgreen:

 

eee srednia cena, ja kupowalem nowki sztuki KONI sport na tyl za 300zl dwie sztuki :P

Ale ja mam legalne :lol::twisted::mrgreen:

 

świruje.. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę odebrałem ori lampy tylne od M3 (dzięki kamil i German Boy za transport :wink: ) a dziś listoszon przyniósł dłuugo wyczekiwany czarny sufit :twisted:

lampych7.th.jpgthpix.gif lampy2ry6.th.jpgthpix.gif lampapy9.th.jpgthpix.gif czarnysufitlf8.th.jpgthpix.gif czarnysufitdodatkiah5.th.jpgthpix.gif

 

Lampy już założone, a sufit na dniach znajdzie się na właściwym miejscu.

 

Dziś także zmieniłem kółka na zimowe, i przez zimę zamierzam alu wypolerować tak żeby na wiosnę były piękne i lśniące. Niebawem postaram się dać foty beemki w zimowym ubranku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, lampy już są założone, sufit jak się wyrobię to założę w ten weekend, w drodze jest wykładzina bagażnika z mocowaniami na małe zakupy i poszukuję tylnej półki z trzecim stopem.

 

Mam emblemat "328 i" i zastanawiam się nad tym, czy instalować go na beemce czy pozostać cichociemnym :?::mrgreen: Od razu uprzedzę wasze pomysły i powiem, ze nie przykleje 316 i 318 :wink: Co byście poradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nadchodzi zima, więc i ślicznotka przyodziała zimowe buciki :mrgreen: nie czepiajcie się kołpaków :lol: , bo lepsze to niż wygląd tramwaju... No i możecie teraz zobaczyć, ze lampy są już właściwe :twisted:

 

dsc00028xy2.th.jpg dsc00029zo0.th.jpg dsc00027cc7.th.jpg dsc00031lr7.th.jpg

 

Na zdjęciach jest bez emblematu z tyłu, ale już wrócił na swoje miejsce :mrgreen: i wciąż wacham się na założeniem napisu 328 i...

emblemattysc9.th.jpg

 

Alusy przeszły już przez mycie wstępne i przez najbliższy czas (sezon zimowy) mam zamiar przywrócić im dawny blask :roll:

dsc00024wf6.th.jpg dsc00025lw0.th.jpg

 

Nie mam kompletnie czasu na założenie podsufitki :| odebrałem już wykładzinę bagażnika i też nie ma czasu jej uprać i założyć, ale znalazł się czas (wczoraj) na wyjazd z braciakiem do Wrocławia i zakup 318 is z fabrycznym wnętrzem od m3 :twisted: Stan jest nienaganny, wszystko sprawne... Na razie daliśmy zaliczkę, bo gościu musi pozałatwiać sprawy z ubezpieczalnią i jedziemy po nią w weekend. Jedno foto podglądowe na szybko:

dsc00040hb5.th.jpg

 

Wszystko chyba przekazałem :mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wyglada .Owca dobrze ją szykował .Ty ja na max dopiescisz i bedzie super.Fajnie ze autka na forum przechodzą od reki do reki i dostaja jeszcze lepszych gadzetów.Plany na wisosne zacne i już nie moge sie doczekac jak ja zobacze w jednym z konwojów na którys zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielkie dzięki za miłe słowa chopaki :wink: staram się jak mogę, żeby dobrze wyglądała i nie odstawała od tych ładnych beemek :-P

 

A tym czasem w aucie sufit już jest na właściwym miejscu jak i również lusterko wsteczne fotochromatyczne:

dsc00074xz7.th.jpg dsc00072jz8.th.jpg dsc00077vo4.th.jpg dsc00073ku5.th.jpg dsc00078si4.th.jpg

 

Wyrwałem też wykładzinę bagażnika z mocowaniami na zakupy w takim stanie:

wykadzinabaganikaprzedpe9.th.jpg

a po gruntownym praniu i w samochodzie wygląda tak:

wykadzinabaganikaae3.th.jpg dsc00083js7.th.jpg

 

Aktualizacja planowanych zmian:

 

- blenda z tyłu OUT (już niedługo :mrgreen: )

- lampy z przodu nowe + kierunki + ringi żółte ccfl

- kiera "duże serducho"

- aluminiowe nakładki na pedały M

- dokładka GT Ecken

- zegary z M3

- listwy progowe z M3

- tylna półka z 3 stopem i roletą

- zainstalowanie światełka pod maską

- odświeżenie lakieru na wiosnę

 

Pewnie o czymś zapomniałem, ale z grubsza przekazałem wszystko :-P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety stało się coś bardzo niemiłego. W sobotnią śnieżycę wracałem od mojej ukochanej i na przedostatnim zakręcie przed parkingiem, wpadłem w poślizg i zatrzymałem się na ok 15-20 centymetrowym krawężniku :?:cry:

Wyskoczyłem z auta i widząc to co się dzieje ze zderzakiem zaklełem szpetnie.

dsc00135dv8.th.jpg dsc00136ar6.th.jpg dsc00137un1.th.jpg

Na szczęście dokładka pod zderzak i kratka są całe i zdrowe.

Dzisiaj pod wieczór ślicznotka idzie na kilka dni do lakiernika i odbędzie tam rekonwalescencję. Planowany odbiór- piątek / sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...