Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

przydaly by sie lepsze foty i calego auta, zeby bylo widac jak to sie prezentuje w calosci z innymi elemenatmi GT/Motorsport.

 

Jamol, twoje wyobrazenie wycieczki na Nurburgring mnie rozjebalo :lol: wydac kupe siana, po to zeby przejechac sie na fotelu pasazera, zbye mozna bylo sie na***ac i zeby nic z tego nie pamietac :lol: Sama przyjemnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak więc co to by nie było, że nic się nie dzieje w tym temacie zapodaje foty kolejnego dokupionego sprzętu:

 

 

dsc0936t.jpg

dsc0944y.jpg

dsc0943v.jpg

dsc0955t.jpg

dsc0948t.jpg

dsc0952x.jpg

dsc0950u.jpg

dsc0953i.jpg

 

Radio Becker Traffic Pro High Speed. Ulepszona wersja zwykłego Traffic Pro. Stan- jak to zawsze u mnie- za***isty. Oczywiście zakupiłem cały komplet z instrukcjami, wyjmowakami i oryginalnymi mapami do nawigacji :mrgreen:

 

Dodatkowo oprócz radyjka, zamontowałem już lampkę podsufitki z M5 e39. Te pomarańczowe diody oświetlające tunel, naprawdę robią robotę :shock::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem jeszcze napisać, że w zeszłym tygodniu w beemce wymieniłem parę gratów :-P

 

wahacze z przodu (febi / bilstein) razem z tulejami (z M3) i końcówkami drążków kierowniczych:

 

imag0060d.jpg

imag0058a.jpg

 

 

i wreszcie zrobiłem hamulec postojowy :mrgreen: czyli szczęki (ATE) + nowe sprężynki:

 

imag0057t.jpg

imag0059v.jpg

 

niby duperele, ale za takie graty w pytę hajsu trzeba wyłożyć :lol:

 

 

Jutro prawdopodobnie wyczyszczę beemkę, założę w końcu welurowe dywaniki i o ile słońce pozwoli- pojadę trochę zdjęć porobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas, nie chce Cie martwić, ale Febi to tzw "nimiecki szajs" z jego dawnej świetności to tylko nazwa została, teraz większość wyrobów pochodzi z Turcji. Handluje tym to wiem co idzie do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXX, no cóż miałem do wyboru to lub jakiś "Next" czy inne duńskie wynalazki, więc wziąłem tego Febi / Bilstein, bo znam markę. Jakby co to paragon mam, i z oddaniem nie będzie problemu. Z resztą co może zepsuć się w wahaczu? :mrgreen: to tylko kawał metalu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...