Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem poliftową atrapę grilla w kolorze, ale i tak musiała iść do lakiernika, bo duże podejrzenie było, że lada moment zacznie rdzewieć :? Atrapa prościutka i bez uszkodzeń. Wyjąłem nerki do odświeżenia a blachę zostawiłem lakiernikowi.

 

Wieczorkiem półtorej godziny z mydłem, szczotką i ściereczką z pasta TEMPO i efekty zadowalające:

 

nerki.jpg

nerki2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dziś wyjątkowo dopisała więc umyłem beeme i podjechałem cyknąć parę fotek :roll: Moja ślicznotka w słoneczny dzień:

 

01ea5.th.jpgthpix.gif 02id6.th.jpgthpix.gif 03ii1.th.jpgthpix.gif 04as7.th.jpgthpix.gif 05eo5.th.jpgthpix.gif 06vd1.th.jpgthpix.gif 07jf5.th.jpgthpix.gif 08rw3.th.jpgthpix.gif 09ch7.th.jpgthpix.gif 10gl7.th.jpgthpix.gif 11rd1.th.jpgthpix.gif

 

Pas poliftowy już jest gotowy, pod koniec tygodnia będzie zakładany :-) jak i mam nadzieję czarny sufit. Powoli, powoli (bo się rozpi****li :D ) i będzie wyglądała tak jak sobie wymarzyłem :twisted:

 

Co myślicie o tej blendzie z tyłu :?: Jest już dość mocno popękana i myślę nad usunięciem jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś został założony pas poliftowy i ślicznotka wygląda młodziej o co najmniej 4 lata :twisted: Na szybko daje 2 fotki jak opuszczała mojego nadwornego lakiernika :-P Wszystko jest idealnie spasowane, tak jak miało być 8)

 

paspoliftowyln3.th.jpgthpix.gif paspoliftowy1ub4.th.jpgthpix.gif

 

Najbliższe zmiany to sufit z M3 i nowy Bilstein B6 na tył (pewnie jeszcze w tym tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zakładał lusterka z Mki?

Nie przymierzam się do nich :-P

 

jakie sprężyny będziesz zakładał do tych B6?

Chwilowo (na zimę) będą ori z zestawu, dopiero na wiosnę spróbuję zejść ciut niżej.Shreku, jakie sprężyny byś polecił, żeby delikatnie ją obniżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: To chyba zbyt "delikatnie" jak na moje potrzeby. Naprawdę, pełny szacun dla was, że latacie takimi szuraczami, ale nie potrafię jeździć prędkością patrolową. Jeśli będę zmieniał sprężynki, to nie na aż tak niskie... Podpowiedzcie mi, jakie w ogóle są długości tych sprężyn i jakiej firmy dobre, żeby było trochę niżej i dobrze :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno fajny stosunek ceny do jakości ma FK

jeśli ma być delikatne obniżenie to proponuję sprężyny Eibach... seria PRO STREET obniżenie jakieś 30-40mm a jeżdzi się na nich świetnie.

jeśli chcesz niżej to chyba standardowo, 60/40?

 

PS. a no tak jak widziałem Cię jak pomykałeś Jerozolimskimi przy Åopuszańskiej to nie była prędkość parlowa.. jeśli to byłeś Ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreku, W zeszłym tygodniu parę razy zdarzyło mi się latać w pobliżu Jerozolimskich, więc jest to prawdopodobne, ze mnie widziałeś :mrgreen:

 

A w między czasie (czyt. przedwczoraj) zagościły w mojej beemce takie oto graciki:

bilsteinb6lewoad5.th.jpgthpix.gif bilsteinb6prawoza6.th.jpgthpix.gif

Elegancki zestaw amortyzatorów Bilstein B6.

 

W przyszłym tygodniu powinny już dojść tylne lampy z M3 i niestety wciąż czekam na czarną podsufitkę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...