Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No no, ładne ujęcie, moje cabrio też stoi na googlach ale widać tylko od du** strony ;)https://www.google.pl/maps/@50.0223255,21.017106,3a,46y,251.32h,76.78t/data=!3m4!1e1!3m2!1shnzI_NIAfojoX1YAuACVvA!2e0

Koła kazałem zamazać bo na DARE stoi ;)

no no przyznaj sie ze na kozie stala i nie chciales aby sie wydało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zabrałem się i ja za jakąś robotę przed nowym sezonem :D
 
Pierwsze co, to Schwert jak zwykle po roku pełnym wrażeń znowu zaliczy wizytę w SPA :lol: :lol:
 
 3eKzOVAl.jpg

EUxctTol.jpg

RkcydtJl.jpg

KusoUAyl.jpg

18vKrsSl.jpg

Wróci na swoje miejsce pewnie jakoś w marcu / kwietniu.

 

Przegniły kable od wtyczki do halogenów, więc szybka wizyta w ASO...

9hJR4igl.jpg

Trochę lutowania i halo śmigają tak jak trzeba.

 

Spróbuję trochę poeksperymentować z przyciemnieniem przodu:

ylTVD47l.jpg

Dymione kierunki TYC, dymione kierunki w błotniki i folia do lamp przepuszczająca 97% światła do przyciemnienia szkieł od świateł drogowych.

Jak myślicie, halogeny też potraktować tą folią??

 

No i żeby ruda nie tańczyła jak szalona, to przezornie zawieszę sobie odstraszacz :lol: :lol:

3IUlzaNl.jpg

 

I jeszcze jedna fotka po dzisiejszym "wietrzeniu" - już w garażu co prawda, ale zawsze.

eudDnT5l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas co tu zaglądnę to się utwierdzam w przekonaniu że to auto jest po prostu świetne i indywidualne.....Co do przyciemniania to spróbuj ale jeśli chodzi o moje skromne zdanie to w Twoim kolorze nadwozia nic innego nie będzie lepiej leżeć jak obecne zestawienie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas co tu zaglądnę to się utwierdzam w przekonaniu że to auto jest po prostu świetne i indywidualne.....Co do przyciemniania to spróbuj ale jeśli chodzi o moje skromne zdanie to w Twoim kolorze nadwozia nic innego nie będzie lepiej leżeć jak obecne zestawienie :mrgreen:

 

Też mi się tak wydaje. Spróbuj ale tak żeby to wyszło bardzo delikatne przyciemnienie. Co do auta, to wiadomo - kozaczek 8)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dzisiaj za oklejenie halogenów folią. Wyszły ciemne, chyba nawet bardzo ciemne...

Zaraz po skończonej robocie byłem zachwycony efektem, ale jak ochłonąłem to tak nie do końca jestem przekonany, ale może to kwestia faktu, że zderzak nie jest założony i nie mam podglądu całości z przyciemnionymi reflektorami i kierunkowskazami...

Porównanie:

B5hN90jl.jpg

 

i całość:

96ZIKNxl.jpg

Qm3i53zl.jpg

 

Co o tym myślicie ziomale? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...