Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Bartas widzialem Ci na tej masakrycznej drodze ze studzienkami. fura robi wrazenie ale jak na tvn zobaczylem ta hydrografike to.....ku*** musisz to zmienic tragedia.

moj kolezka kiedys w ml ori drewno okleil najtansza folia efekt byl taki sam jak u Ciebie.

psuje cale auto zwlaszcza jak ceny karbonu sa teraz niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie podejscie Bartasa do auta. i ostatnie gagety bardzo mi sie podobaja brakowało mi tej multifunkcji na tej kierownicy. pakiet M3GT spodobal mi się w lipcu pytałem sie nawet dara w toto coto?

co do hydrografiki hmm o tym rozmawialismy na majóVWce jak i o klameczkach. auto mi sie podoba jest takie hamerykanskie jeszcze daj blache na tył ala usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed wyjazdem na urlop odstawiłem beemkę do serwisu "Auto Classic Service" w Raszynie na wymianę sprzęgła i ogarnięcie kilku pierdół. Dziś auto odebrałem i jest zupełnie inna bawarka. Sprzęgło Sachs-a rewelacja, chłopaki oprócz tego naprawili mi osłonę termiczną wydechu (wisiała na tłumiku), katy okazały się sprawne tylko obudowa brzęczała, więc ją zdjęli. Wymieniony został również wysprzęglik, łącznik stabilizatora, gumowa podpora wału oraz olej i filtry. Cykały delikatnie zawory, Adaś to sprawdził i okazało się że przekręcili mnie wcześniej na oleju. Niby kupiłem 5W50 Valvoline'a, ale Adam zalecił zmianę na 5W40 tej samej firmy tyle że nie z beczki, a ze zwykłego opakowania i zawory ucichły. Oczywiście cały silnik wraz z resztą samochodu został przejrzany przez nich i na chwilę obecną mogę tylko lać paliwo i jeździć :mrgreen::mrgreen:

 

W przyszłym miesiącu zainwestuję w jakiś lepszy wydech :mrgreen: Eisenmann strasznie mi chodzi po głowie, ewentualnie Supersprint, choć Franek poleca mi kwasiaka robionego na zamówienie... Ogólnie zależy mi na poprawie dźwięku, ale w trasie musi być "do przeżycia". Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...