Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek postaram się wpaść do Ciebie jutro, tj. w czwartek :mrgreen:

 

a tym czasem, nie ma to jak wyczyszczone auto w środku i wieczorne pstrykanie pod blokiem :mrgreen::mrgreen:

 

dsc0989.jpg

 

 

a tutaj widać mniej więcej jak lampka z M5 w podsufitce oświetla wnętrze w nocy:

 

dsc0987tz.jpg

dsc0978i.jpg

dsc0968i.jpg

dsc0965cu.jpg

 

 

no i Becker w nocnej prezencji:

 

dsc0977d.jpg

 

 

w piątek prawdopodobnie będzie premiera w całości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
oladalem ten program i powiem ze robi robote tylko jaja byly jak zaczeli jechac to tylny boczek z lampka odpadl tylko wsiedli i popsuli ale autko na wielki plus :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Takie akcje się wycina :-P Bartas ma na uwadze mocowanie tapicerki słupka i przy najbliższej wizycie u mnie zostanie to przyspawane :wink:

Jest już gdzieś w necie ten odcinek?

 

Bartas masz jakieś fotki z sesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek super;Wyglada jak w salonie .Obłednie jest.Co do zewnatrz.Ta dokłądka ni h..ja jakos sie nie moge przekonac do niej.Musze na zywo to obejrzec .W tamtym sezonie na mega glebie było super i bym juz nic nei ruszał z wygladu jak juz tylko szersze koła.A tu teraz auto podniesione na zawieszeniu by weszła podkładka pod zderzak.Ale to Bartasoowi ma apsowac.Od poczatku ma jakąs koncepcje do której uparcie dąrzy i za to pokłony.Jak to sie mówi każdemu sie nie dogodzi.Do przodu Bartas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no chyba że to była reżyserka 8) )

ocena bohatera na końcu odcinka nigdy nie jest ustawiona :wink: sam się zdziwiłem jak powiedzieli mi, że beemka wygrała :mrgreen:

 

Do Tarnowa postaram się ogarnąć kila pierdółek, które mnie wkurzają- m.in. tą tylną osłonę słupka, Schwera połatać jeszcze raz i pomalować, założyć osłonę pod silnik i parę spraw serwisowych, jak sprzęgło, paski klinowe, magiel itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę spóźniony update, ale zawsze :mrgreen:

 

przy okazji jak z Prozakiem zakładaliśmy klamki Motorsportowe, to dokupiłem parę pierdół w ASO :wink:

 

 

nowe osłonki wokół klamek.

 

imag0080mk.jpg

imag0082by.jpg

 

 

nowe gumki pod klamki i kilka spinek do boczków drzwi.

 

imag0081u.jpg

 

imag0079p.jpg

 

 

zamontowane klamki wyglądają tak :mrgreen: :

 

dsc1004x.jpg

dsc1022u.jpg

 

Premiera beemki na ten sezon odbyła się w sumie w telewizji :mrgreen: , więc na dniach postaram się wkleić ten kawałek programu, ale odpowiednią sesję zdjęciową też zrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saku82pl, te gumki pod klamki są po 10 zł za sztukę, więc taniocha :mrgreen:

 

 

 

a tym czasem zmobilizowałem się i wrzuciłem na vimeo, blok z Zakupu Kontrolowanego z moją beemką :mrgreen:

 

 

Tak właśnie wyglądała oficjalna premiera mojego kebaba w tym roku :mrgreen: Enjoy :!:

 

http://vimeo.com/37025101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...