Skocz do zawartości

[E36] 328i GT Motorsport Edition od Bartasa


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

I tak oto po dłuższych poszukiwaniach zakupiłem kolejną bawarkę. Dobrze znane 328i Coupe z Lublina od Owcy :-)

Z VINu wychodzi to:

Typ: 328i (EUR)
Typoszereg: E36
Seria: 3
Konstrukcja: Coupe
Układ kierowniczy: LL
Drzwi: 2
Silnik: M52
Pojemność: 2.80
Moc: 142 kW
Kolor: Arktissilber Metallick (309)
Produkcja: 1995-05-03

Wyposażenie:
Kiera w skórze + Airbag
Airbag pasażera
Trójkąt + apteczka
Regulacja zasięgu świateł
Temp zew.
Roleta tylnej szyby
Klima
Radio BMW Bussines RDS
Zmieniarka na 6CD
System HIFI
Wersja na Niemcy/Austria

A na pokładzie oprócz tego są beżowe Sportsitze i pełny Mtechnik. Obręcze ori BMW 18" z gumą 225 Pirelli P Zero Rosso.

Dość uboga jak na moje potrzeby ale pierwsze graty już są w drodze :-D

Fotki dzień po zakupie (sorki że brudna, ale na dniach dopiero będzie czyszczona i pierwsza sesja) :

23053825q_zps0njltrwg.jpg

 

76044184_zpsxickcpuh.jpg

 

75121544_zpszfqlft4o.jpg

 

84654676_zpsp66yawhf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale te oparcia to ze sportsitze nie maja wiele wspolnego. Mogl ktos doly od sportsitze zamienic (tak ja kzrobil wczesniej german boy).

Tak też jest miroll :wink: mój błąd.

 

masz może wiecej fotek wnętrza :?:

robiłem fotki na szybko i tylko tyle narazie wrzucam. Na pewno do końca tygodnia będzie pełna sesja :wink: (z dużą ilością zdjęć wnętrza)

 

A co to za e30 obok :?::mrgreen:

e trzydziestka mojego brajdaka :arrow: Bobka (z beemka-klub)

 

 

Odebrałem dziś pierwsze fanty:

 

gaapierwsza.jpg

gałe (ala) ///M3

 

wloty.jpg

i brakujące kanały doprowadzające powietrze (Mtechnik) do hamulców.

:arrow: Cena w ASO :!: jest mniejsza niż na Alledrogo :lol::lol: 49 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze że trafiła bliżej stolicy o ile to ta Zielonka spod Wawy?Tak wnetrze jest moje.Znaczy byłe moje.Pamietam jak je w zime szarpalismy z Owcą i Kamilem z Lublina z mojej bawarki i tak wtedy mocno rozpatroszonej i jeszcze wnetrze z niej mi wtedy zabrali he he.Niech dobrze służy.Bawarka ok ale czuje że jeszcze lepiej nie bawem wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć z prawdziwego zdarzenia jeszcze nie mam, bo w łikend nastąpiła zmiana OBC i nie zdążyłem posprzątać, ale obiecuję, że jak tylko odbiorę śliczną jadę fotografować.

 

Dwie fotki z zabiegu zmiany borda (tylko tel był pod ręką, więc sory za jakość):

 

obc1.jpg

obc2.jpg

 

to naprawdę tylko tak źle wygląda, sama zmiana nie jest ani trudna ani uciążliwa :wink:

 

Natomiast dziś śliczna pojechała do lakiernika na zlikwidowania 2 rudych kwiatuszków i delikatne odświeżenie lakieru:

 

przed1.jpg

przed2z.jpg

przed3i.jpg

przed4.jpg

przed5.jpg

 

Pierwsze miejsce jest o tyle uciążliwe, że trzeba szybę wycinać i na nowo wklejać, natomiast ta tylna "belka" będzie cała kompleksowo zrobiona :-) Odbiór przewidziano na poniedziałek, wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Beemka wróciła od lakiernika w poniedziałek i efekty są takie :

 

po1q.jpg

po2t.jpg

po3x.jpg

po4j.jpg

po5qj.jpg

 

Zrobione jest idealnie :twisted: żadnych śladów ingerencji, pełne PRO. Oprócz tych miejsc, wyczyszczona z rdzy i polakierowana na nowo została wnęka na tablicę rejestracyjną. Odświeżenie powłoki lakierniczej narazie sobie darowałem, zrobię to na wiosnę. Został sprawdzony również ogólny stan blachy i jest wzór, oprócz tych dwóch miejsc jest igła :-)

 

W tygodniu poodbierałem kolejne fanty:

 

lusterko2.jpg

lusterko.jpg

pakietdlaniepalacych.jpg

emblematty.jpg

napis328i.jpg

 

1 i 2 Lusterko Fotochromatyczne. 3 Pakiet dla niepalących. 4 Emblemat na tył. 5 Emblemat / napis 328 i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ta wiekopomna chwila, kiedy przedstawiam swój nowy nabytek w całej okazałości. Jak nietrudno się domyślić jest to BMW E36 potocznie zwany kebabem z marnym :lol: M52B28 pod maską. Z tego co mi wiadomo, auto przyjechało z Raichu jako full seria w nienagannym stanie z welurem na pokładzie. Poprzedni właściciel doposażył auto w pakiet stylizacyjny M-Technik oraz "okradł" Kamila German Boya ze ślicznego skórzanego wnętrza w kolorze bananowym. Zawitała felga w rozmiarze 18'' i zrobiło się bardzo elegancko. Jadąc oglądać to autko do Lublina, nie wiedziałem czy je kupie, jak zobaczyłem było już bardziej na tak, ale dopiero jak mnie Åukasz przewiózł... :twisted: wiedziałem że do stolicy sam nie wrócę.

 

Zmiany i poprawki jakie już wprowadziłem:

 

- wloty na hamulce wróciły na swoje miejsce

- nowa gałka ///M3

- duży OBC z manetką

- pakiet dla niepalących

- poprawki lakiernicze

- nowy emblemat na klapie :-P

 

01oz2.th.jpgthpix.gif 02cv0.th.jpgthpix.gif 03ti4.th.jpgthpix.gif 04qt9.th.jpgthpix.gif 05zk9.th.jpgthpix.gif 06yj5.th.jpgthpix.gif 07yy5.th.jpgthpix.gif 08ix4.th.jpgthpix.gif 09bl6.th.jpgthpix.gif 10cj3.th.jpgthpix.gif 11cw5.th.jpgthpix.gif 12mf7.th.jpgthpix.gif 13vs8.th.jpgthpix.gif 14kx6.th.jpgthpix.gif

 

W planach mam:

 

- zamontowanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego

- nowy Bilstein B6 na tył i pewnie zawias M na porzód (ale dopiero po zimie)

- zmianę tylnych lamp na ori M3

- czarną podsufitkę z emki

- zmianę atrapy / grila na poliftowy

- ori zegary z emki

- odświeżenie i zabezpieczenie lakieru na wiosnę

- tylna półka z roletą i trzecim stopem

- zbieranie rarytasów :mrgreen:

 

Nie będzie to typowy, szurający cyckami po ziemi german, bo lubię troszkę pozap****ać, a na zawiesie -80 / -100 :mrgreen: i warszawskim asfalcie nie da rady. Wystarczy mi jak będzie ździebko niżej niż seria :-) Starczy na chwilę obecną- oceniajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...