Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by BINIO


Binio-LODZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...

Auto mam od dwóch miesięcy - cos tam sie dzieje, powoli w zaczyna to wyglądać...

 

Poza wizytami u mechaników i wymianie w zasadzie wszystkiego do czego moznaby sie przyczepić ( a troche tego było) zaczeło sie składanie reszty...

 

A więc na początku wjechały halogeny, dokładka przód od is, BH na przód czarna nerka, xenon a także takie pierdółki do środka jak kierownica MTII(mam jeszcze jedna na sprzedaż) tweeterki BMW:

 

 

zdjcie0041t.jpg

 

zdjcie0070v.jpg

 

 

Zawieszenie - na razie metodą prób i błedów :wink:

 

MTS 60/35 - wiem wiem mało i nie super nisko - ale jak już pisałem przeprowadziliśmy sie na wieś i jak juz wyjade na "ulice" to spojler i miska (nawet przy takim zawieszeniu) robią za pług.

 

Aha i przyjechały do mnie talerzyki płaskie (-15) które w weekend zagoszczą :mrgreen: więc przód bedzie -75 tył gdzieś -40(siadło trochę)

 

zdjcie0069w.jpg

 

Przyjechały tez w końcu felgi

Nie skręcane, nie 15 calowe, po prostu to co od poczatku chodziło mi po głowie w dość ciekawym rozmiarze

A więc:

Przód

Azev A 8,5 na 17 ET 13 gumy 205/35/17

 

Tył

Azev A 10 na 17 ET 17 gumy 215/40/17

Oczywiśce dekle płaskie :mrgreen:

 

p1090153.jpg

 

p1090142.jpg

 

Jakieś foty w weekend :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj autko po raz pierwszy wyjechało na spot ;)

I na szybko pomimo nie sprzyjających okoliczności dzieki uprzejmości kolegi Kamila ustrzeliliśmy kilka fot :hyhy:

 

Dla przypomnienia autko dwa miesiące wcześniej po zakupie wyglądało tak:

 

p2050259.jpg

 

Obecnie wygląda to tak

 

dsc0179r.jpg

Przód oczywiście pójdzie jeszcze niżej- jakies (-15) i będzie -75 - choć na mojej wsi już spojlerem robie za pług :lol:

 

dsc0170b.jpg

 

I felgi o których wcześniej było sporo pisane :D

10 cali na tyle z oponą 215/35/17 , przód 8,5 cala z oponą 205/40/17

 

dsc0175at.jpg

 

dsc0186k.jpg

 

dsc0187rs.jpg

i na koniec z daszkiem

 

dsc0200wn.jpg

 

W środku małe zmiany - Kierownica MT II obszyta z niebieską nicią razem z mieszkiem- ale o tym zapomnieliśmy :P wyprana i w końcu wygladająca szara krata is-a w bdb stanie :P

To tak na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być fotki za dnia i wnętrza więc coś dziś ustrzeliłem u mnie tak na szybko na wsi :lol:

Tak to przed domem obecnie wygląda :D

e36 Żony :hyhy:

zdjcie0098c.jpg

 

i ta krata is-a w cabrio(dość rzadka) kierownica i mieszek obszyta na nowo niebieską nicią - ładnie to stroi ;)

 

zdjcie0099k.jpg

 

U Jeziera zamówione już 80/60 więc w koncu po założeniu do tego talerzykó (-15) będzie jak powinno być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nić niebieska na żywo nie wygląda źle , jak sie znudzi zawsze mozna przeszyć :mrgreen:

 

Co do skóry - tak jak pisalem wcześniej na ten moment szkoda kraty i kasy - ale zobaczymy co bedzie dalej.

Mam to auto dopiero 2 miesiące :-P

Musze poprawić lakierniczo kilka rzeczy bo przyprowadziłem ja "polakierowaną na nowo" i cos tam jeszcze przy zawiasie popracować by wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czas odświeżyć temat :wink:

 

A więc:

 

Autko wróciło od lakiernika w środe - zanosiło się tylko na lakierowaniu pierdółek a.... skończyło sie na całym autku :lol:

 

Cabrio ma nowy lakier i przyznam ,że nie wygląda to źle :piwo:

Wyszło jakoś tak bez kompromisów ;)

 

Do tego wczoraj przysłza do mnie przesyłka która pewnie wizualnie poprawi troszkę dupkę autka :ok:

 

Nowe lampy na tył :lol:

20100519004.jpg

 

Nastąpiła zmiana zawiasu - to juz z 5 raz :lol:

Tym razem przyjechały do mnie springi MTS 80/60 od coupe

 

W tym momencie bez tych talerzyków obniżających (-15) - zobaczymy jak będzie jeśli wystarczy to nie bede ich zakładał i się sprzeda - jest już kolejka chętnych. :lol:

 

A jak będzie mało to się założy :lol:

 

Fotki pewnie pojawią się w ciągu kilku dni -dziś na spot w Åodzi przyjedzie grupa magików- fotografów więc może się coś ukręci - oby nie padało. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...