Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by BINIO


Binio-LODZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Ponieważ Zona mi ostatnio marudziła ,ze wciąż grzebie przy jej aucie- kupiłem sobie własne :mrgreen:

 

Plan był taki: na lato przydałoby się jakieś cabrio a ze e36 miałem juz kilka(i musze na wiosne ogródek zrobić :-( ) to wpadłem na "szalony" pomysł - e30 cabrio

Pomysł szalony bo znalezienie jakiegos sensownego egzemplarza graniczy niemal z cudem- dla mnie najwazniejszy był stan dachu, szyby tylnej i tapicerki, foteli w środku. Nie ukrywam ,ze cena tez miała istotne znaczenie.

 

Przyjechał więc z Niemcowni taki oto egzemplarz. Dach ręczny w bdb stanie bez przetarć i dziur, tapicerka również bez skazy fotele powiedziałbym ,ze w stanie idealnym ale do wyprania. Technicznie ok poza najwazniejszymi wymianami, oleje, tłumik i inne, lakierniczo tez nie jest źle. Auto było pryskane.

Felgi nie moja bajka. Juz w zasadzie są inne - 7,5 i 9j na 16

Silnik dzikeim nie jest ale to autko nie ma słuzyc do driftu.

 

Jeśli chodzi o planowane zmiany to nie bedzie ich za dużo :

Dokładka na przód M-Technic,

inne kierunki, lampy przód BH.

Inne felgi (te ze zdjęć do sprzedania borbet 16 cali)

i to wsio no chyba ,ze ktoś ma jakies inne pomysły ;D

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

 

Numer podwozia WBABA51080EJXXXXX

Kod typu BA51

Typ 318I (EUR)

Typoszereg E E30 ©

Seria 3

Rodzaj konstrukcji CABRIO

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M40

Pojemność skokowa 1.80

Moc 83

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor MAURITIUSBLAU METALLIC (287)

Tapicerka UEBERKARO II SILBER (0380)

Data prod. 1991-05-17

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM Szkło izolacji cieplnej zielone

S354A GREEN STRIPE WINDSCREEN Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S373A STOFFVERDECK DUNKELBLAU Dach składany granatowy

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł

S652A BMW BAVARIA C II Radio Bavaria C II

S680A MANUAL AERIAL Antena radiowa ręczna

S704A M SPORT SUSPENSION M Podwozie sportowe

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

p2050254.jpg

 

p2050256.jpg

 

p2050255.jpg

p2050257.jpg

 

p2050259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

 

przeciez wlasnie masz idealne warunki na mega germana skoro i tak bedzie stal. gorzej jakbys caly czas nia smigal :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

 

przeciez wlasnie masz idealne warunki na mega germana skoro i tak bedzie stal. gorzej jakbys caly czas nia smigal :|

 

Zgadzam się z Tobą - problem w tym ,ze przeprowadzilismy się niedawno na wieś :lol: i nie mam nawet do domu normalnej drogi więc gdybym zrobił germana to mógłbym podziwiać go wyłacznie sam w garażu.

 

A co nerki i lamp - pójdzie w BH, fotek felg ujawnie niedługo.

Zaletą akurat tego egzemplarza jest bez wątpienia tapicerka i dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

 

przeciez wlasnie masz idealne warunki na mega germana skoro i tak bedzie stal. gorzej jakbys caly czas nia smigal :|

 

Zgadzam się z Tobą - problem w tym ,ze przeprowadzilismy się niedawno na wieś :lol: i nie mam nawet do domu normalnej drogi więc gdybym zrobił germana to mógłbym podziwiać go wyłacznie sam w garażu.

 

A co nerki i lamp - pójdzie w BH, fotek felg ujawnie niedługo.

Zaletą akurat tego egzemplarza jest bez wątpienia tapicerka i dach.

 

no faktycznie masz trudniej bo nie tylko musisz kupic dobre kolo i zawias ale musisz wylac jeszcze asfalt zeby moc nim wyjechac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

Uuu, to dlugo tu nie polezy ta malutka w galerii. Ostry rzez sie szykuje na cywile :lol:

 

Hehe, a tak serio. Pisalem juz Biono na innym forum ze dla mnie jest malina. Kolorek marzenie ( po polerce ). Dawaj i zamieniamy sie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fakt, ze autko będzie cześciej stało w garazu niz jeździło(bo mam słuzbowy) nie spodziewajcie się "giermana" i tym podobnych.

Uuu, to dlugo tu nie polezy ta malutka w galerii. Ostry rzez sie szykuje na cywile :lol:

 

Hehe, a tak serio. Pisalem juz Biono na innym forum ze dla mnie jest malina. Kolorek marzenie ( po polerce ). Dawaj i zamieniamy sie :lol:

 

Menel cwaniaku wiesz ,ze do koloru Twojego bolidu mam słabość ale daj mi sie na cieszyć...no cóż reforma na forum pewnie bedzie ale licze na, to ,ze dostane czas na wprowadzenie modów tym bardziej, ze mam to auto nie cały tydzień a niektórzy przez rok nie moga się ogarnąć.

A tak przy okazji nie myślałem ,ze kupienie ładnego felunku do e30 będzie tak skomplikowane.

 

Sorki mam słaby net coś dziś i mi sie posty zdublowały :cry:

Nie wspominając już o M-Technicu... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz slabosc do mojego koloru to poczekaj do maja, bo bede swoja sprzedawac :lol: Bedziesz mial dwie 8)

 

Menel mam już dwa bmw , służbową skodę, campera i citroena c3 picasso wygranego niedawno w radio zet - powiedz mi kurna gdzie ja mam to trzymać?

Gdybyś chciał rodzinne autko (wynalazek) to tego citroena mogę Ci pochnąc w dobrej kasie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jest ze strona pasazera. jak jest sucho to ok, jak dach mokry to rant szyby lekko przycina material. Szyby opuscic regululacja nie moge bo bedzie milimetrowy przegwizd powietrza :lol: Myslalem o poluzowaniu naciagniecia tego bocznego dachu, tam gdzie idzie linka po calej dlugosci ale nikt nie wie w ktorym miejscu sie to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menel jak masz jakis problem z cabrio z dachem a wiadomo w tych tematach ciezko znalesc kogos kto naprawde sie zna to masz na Zaciszu tego spece.Co prawda tani nie jest ale u rocco uratowal ten dach w e36 choc skladal sie praktycznie na ukos mocno byl powyginany.Jesli jakies tego typu sprawy wal do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...