Skocz do zawartości

[E30] 320i 86r.by Kamill


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Hej

Dawno nic nie pisałem,w sumie nic ciekawego się nie dzieje :-(

Tydzień temu autko zawitało do mielna także są jakieś fotki częściowo znalezione :-)

img1680qd.th.jpg

mielno011.th.jpg

p1060494.th.jpg

dsc03425z.th.jpg

dsc03380i.th.jpg

I tu jeszcze takie :-)

dsc02402nd.th.jpg

dsc02396ks.th.jpg

dsc02332l.th.jpg

dsc0304n0.th.jpg

dsc02407d.th.jpg

dsc023331.th.jpg

dsc02380pn.th.jpg

Osłonka miski założona,aktualnie czekam na dystans 20mnm.na przód,rozmyślam także nad camber'ami,zobaczymy co k sport zaproponuje.

Mam także pomysł na odrobinkę chromu pod maską,widziałem w Zexela w cabrio,stwierdziłem że u mnie też będzie pasowało,wszystko nie długo :-)

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlocie cultstyle byłem auto można powiedzieć że znam już dość dobrze. Myślę że Kamila e30 w huhu niedocenione bo wychuchane jest bardzo. Każdy detal jest dopracowany i ogarnięty. Fura jest kozak i już! Mooooże przód minimalnie z centa możnaby dać niżej ale niekoniecznie bo teraz jest git gleba i alpiny bardzo dobrze leżą tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mi dokładka Alpiny też nie leży, jest okropna :?

 

Szczerze to w aucie bym nic nie zmieniał. No może jak mówisz dystans, ale nie wiem czy tak hop siup upchasz 20mm na przód, ja bym dał 10 przód i 20 tył i byłaby malyna :mrgreen:

 

Fajnie byłoby też dłubnąć coś w tym kultowym silniku, jakiś wałek Schricka, barany czy dedykowany wydech itd. Albo bym poważnie pomyślał nad złożeniem wypicowanego M20B25

 

A tak poza tym to nic tylko jeździć, jeździć i cieszyć się autem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szczerze to w aucie bym nic nie zmieniał. No może jak mówisz dystans, ale nie wiem czy tak hop siup upchasz 20mm na przód, ja bym dał 10 przód i 20 tył i byłaby malyna :mrgreen:

te felgi mają 7 cali szerokości także 20mm na przód to nie problem,z tyłem gorzej bo tam nawet 5mm,nie wejdzie :wink:

dsc03540wy.th.jpg

dsc03537k.th.jpg

tak wyglądała na 20mm,wg mnie było żle,godzina 20 szybko do tokarza,zrobiliśmy 12mm,jest super :-D

dsc03541qi.th.jpg

dsc03546za.th.jpg

Dla porównania,tak było

dsc03539bx.th.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty godosz ;f U mnie 8,5j + 20mm na tył wchodzi to jak u Ciebie ma 7 cali na 20mm nie wejść :P ?

Zapomniałeś że u mnie opona chowa się w błotnik,nie zrezygnuje z gleby na tyle dla szerokości,a klepanie rantów nie wchodzi w gre :-)

Jest dobrze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej żelek chciałeś sklepać ranty jak nie od środka :mrgreen: ?

 

Nie trzeba przecież od razu klepać młotkiem, koledzy bez przesadyzmu :)

 

Trochę zrolować maszynką i nic się nie stanie, nawet nie będzie śladu po tym. A i koło na dystansie się zmieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

warunkowo...? ho ho, głową mogłbym ręczyć że takiej wąskiej, z ori lakirem (no, procz małej roboty na przednim pasie jak wspominał wlasciciel) to przez te forum przewineło się może tyle co palców jednej ręki... jesli w ogóle... ;) po malowaniu niektore dlugo tak nie wyglądają, o!

 

 

auto ode mnie z miasta - jestem dumny! :twisted: Kamil swoj chłop, za***isty gośc, a auto jest takie, że w kazdym fragmencie można brać za wzór, stan wizualny, lakierniczy, techniczny, chromy, zawiecha... jeździ przechichutko, nic nie trzeszczy, prawie że pachnie nowością

 

a wiem że szykuje się powoli jeszcze jeden, za***isty mod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...