Skocz do zawartości

[E30] 320i 86r.by Kamill


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Już pisałem o tym aucie że jest perfekcja, po prostu pięknie sie prezentuje, jedno z moich ulubionych e30stek i to na dodatek w PL. Gratulacje i podziw dla Ciebie Kamill. :-)

Dzięki :-)

Perfekcja....bez przesady :lol: ,jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia :-)

w najbliższym czasie wymienie kliny szyb bo lekko zaśmiedziały,czołówka przedniego zderzaka ma wgniota też trzeba będzie wymienić............dzięki takim szczegółom przynajmniej mam co robić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

Przez jakiś czas byłem szczęśliwym posiadaczem kompletu wycieraczek na lampy,przez chwilę bo trafił się kupiec i poszły za dobrą kase,przymierzałem je i jakoś mi się to nie widziało :roll:

doszła podbitka klapy :-D

pict0044c.th.jpg

komplecik narzędzi,lekka polerka i są tak jak by opuściły fabrykę :-D

pict9953.th.jpg

Przyszedł czas na rozpórkę By Nakrętka :-)

pict0046y.th.jpg

I talerzyki FK

pict0047jm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jestem sobie na wczasach w Kolobrzegu (a dokladniej w Grzybowie) i wracam z nad morza wieczorowa pora i slysze dzwiek zdrowego m20...obracam sie i naprawde nie moge sie napatrzyc! Kamill ,piekne masz to autko! Na zywo po prostu mnie zatkalo a moja zone jeszcze bardziej:) (moj portwel tez chyba "zaniemoze" bo zona teraz chce dla siebietylko i wylacznie takie e30 na waskiej). Milo bylo poznac i tak trzymaj z tym e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem sobie na wczasach w Kolobrzegu (a dokladniej w Grzybowie) i wracam z nad morza wieczorowa pora i slysze dzwiek zdrowego m20...obracam sie i naprawde nie moge sie napatrzyc! Kamill ,piekne masz to autko! Na zywo po prostu mnie zatkalo a moja zone jeszcze bardziej:) (moj portwel tez chyba "zaniemoze" bo zona teraz chce dla siebietylko i wylacznie takie e30 na waskiej). Milo bylo poznac i tak trzymaj z tym e30

Dzięki za pogawędkę :-) mam nadzieję że będzie okazja na jakimś zlocie porozmawiać dłużej no i obejrzeć twoje e12 :-)

Miłego wypoczynku! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

widzialem i powiem ci ze stan auta rewelacja!!! Brazowe szybki i brazowe wnetrze do tego lakier ori w za***istym stanie. Masakra!!! Jak dla mnie jak bys wpakowal jakies 3tlg to narobil bys balaganu na forum! Kto obejzy na zywo to bedzie wiedzial o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jeszcze raz dzięki :wink:

Żeby nie było że się nic nie dzieje :-)

Zakupiłem kliny szyb oraz zapinki

DSC01489.JPG

DSC01488.JPG

Oczywiście już na samochodzie :-)

Podobnie jak głośniki BMW Sound System

/s144/DSC01487.JPG[/img][/url]

DSC01486.JPG

Na montaż czekają Tweetery od nokii

DSC01494.JPG

Podobnie ja radio BMW Bavaria C electronic,wiem,wiem takie radia nie wychodziły w wąskiej :wink:

DSC01491.JPG

udało się także zdobyć ori gaśnice z e30

A aktualnie czekam na info odnośnie zderzaka na przód,jeżeli bono-e30 będzie miał to w najbliższym czasie zamontuje,pomaluje także dolny pas,ma jakieś tam wgniotki :-(

 

 

DSC02011.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu pokazujesz coraz bardziej żałuje że wtedy sie nie poznaliśmy w wilczych :| . Pięknie działasz, zamiast skupiać sie na zbędnych tjuningach kupujesz oryginalne części dzieki którym auto bedzie wyglądać jeszcze lepiej!!

A przy okazji nie będzie przełądowane zbędnymi dodatkami.

 

Takie podejście mi sie podoba i świadczy o tym że jesteś prawdziwym fanem tego podelu. Brawo! :-D pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klinów to też sie z tym bawiłem, a później sie dowiedziałem że są do tego tzw. oczka które sie wciska w uszczelke a przez nie wpycha klin. Ehh jakie to proste :-)

adams napisał/a:

BK zostaja na next sezon?

 

No, po co zmieniać coś co jest świetne tutaj w tym miejscu, a do tego 4x100 bez żadnych cudów niewidów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Siemanko

Jakiś czas temu beemka dostała nowy zderzak,polakierowałem dolny pas :-)

bbbbbbbks.th.jpgdsc01622zb.th.jpg

dsc01655tl.th.jpgdsc01637h.th.jpg

dsc01635vl.th.jpg

Oczywiście zderzak przed założeniem wyczyszczony,zakonserwowany :-)

e30 już od jakiegoś czasu zimuje w garażu,korzystając z plusowych temperatur postanowiłem zacząć działać,b6 poszły do skrucenia,będą talerzyki obniżające także większa gleba :twisted:

Reszta za jakiś czas,postaram się zrobić porządną fotorelację z prac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...