Skocz do zawartości

[E30] 325i cabrio HARTGE by Jacek


Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 399
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jest to dla mnie numer jeden bez gadania.Felgi dobijaja ostatni przysłowiowy gwózdż do projektu.Lakier,srodek,ogół cały auta to typowy stary czyli old schoolowy styl Niemiecki jakiego mi tam u nich teraz brakuje a z dosc duża intensywnosca wschodzi w Polsce co mi się bardzo podoba.Jacku.Gratuluje po raz kolejny takiego mistrzowskiego auta.Baa.czegos wiecej niż zwykłego auta.Do cacko z bawarii.Tylko lepsze bo ulepszone przez samego mistrza czyli Jaculke .Seryjnie nigdy nie były tak piękne jak po naszych modach..pozdrówka brachu z Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że wtedy byłem tak strasznie nawalony, ale to auto pamiętam jako najpiękniejsze e30 zlotu :!: serio :!:

 

Bo pić to trzea umić :|

 

Dokladnie tak - WODKA JEST DLA MADRYCH LUDZI :) (wiem co mowie bo wlasnie lecze megakaca po wczorajszym):)

 

Jacku - auto jest obledne, ale te uszy Shreka won. (bez urazy Shreku:)) Normalne lustra z e30 sa takie ladne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że wtedy byłem tak strasznie nawalony, ale to auto pamiętam jako najpiękniejsze e30 zlotu :!: serio :!:

 

lesiek, niestety nie znam Cie osobiście, ale odnosze wrażenie ze na zlotach to cieżko znaleźć Cie trzeźwego :lol:;)

 

Wiesz co, ja jestem za dnia trzezwy, ale wieczoem jest juz gorzej :mrgreen: ale daje sobie radę heheheh

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu bmw Jacka.Teraz faktycznie potwierdzaja mi sie słowa wielu ludzi z Polski odnnosnie tego projektu.Mówili mi fajne autko ale felgi za kiepskie do tego auta.Mówiłem co wy gadacie.Ale teraz sam widze że faktycznie te felgi sa boskie te brocki b1 ale nie do tak wypasionego auta.Tak wypasionej e30 w cabrio musi miec cos specjalnego,wyjątkowego.tu musi byc cos mega.Bedzie mega aż ziemia w Toruniu w maju zadrży he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i pozamiatałeś Jacku gratuluje zakupu najlepsze felgi w rozstawie 4x100 jakie krążą po polsce.

Całe cabrio będzie nie do pobicia tylko proszę zmień te lusterka.

 

Tylko, że z tymi lusterkami jest prawie tak samo jak z tymi felgami-nie ma mowy o ich wymianie-to ma się mnie podobać nikomu innemu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...