Skocz do zawartości

[E30] coupe by Adams


adams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

adaasko, serwo ze Swifta nie wkłada się dlatego, że jest fajne a dlatego że jest małe ;)

 

co do silnika - będzie m20 podłubane. Plan jest ambitny ale tutaj mam obawy czy sam ogarnę - w najgorszym razie skończy się na strokerze, wałku i wydechu.

 

auto nie będzie driftowozem - ma służyć do jazdy wieczorami po mieście i pewnie jakichś pojeżdżawek na torach.

 

Kujon - pompa jest na lajcie do ogarnięcia - 300mm.de to co prawda goście budujący w garażu popierdółki, ale zapewnili mnie że serwo z V8 z pompą ogarnie takie zestaw, ale oni się pewnie nie znają. Ja mam plan troche ambitniejszy, wszystko wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec zagadka, bo na pewno znacie zeszłoroczne występy Marka Wartałowicza w e30 na DMP... Jakie tam siedziały heble z tyłu?

DMP to nie DTM tak wiec z czym do ludu? :roll:

Czyli uważasz, że adams będzie latał lepiej niż Maro, czy że będzie miał lepsze auto?! Hahahaha, z czym do ludzi, bez kitu, potwierdziło się znowu, jakie macie o sobie mniemanie :lol:

 

DMP nie DTM, a e30 DTM miało... :lol:

 

ps. nosy w monitor, to może wyłapiecie co siedzi z tyłu, tu będzie łatwiej :lol:

 

A tu w walce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt jak mozna porownywac brak stabilizatora do wiekszych hamulcow...

Przeciez beda wieksze a nie ich brak.

Taki urok forum i modzenia aut ze ma byc tez troche lansu czy sie myle? Czy kazde konie mechaniczne we wszystkich tu projektach sa wykorzystywane na 100%? Naciagi to performena czy lans? a 3tlg i pasowanie na piczy klak?

Jesli sa tu tak madre glowy to czemu nie pisza na forach typu driftforum czy turbobmw i tam doradzaja i pouczaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GERMAN jest na driftforum, bo miał grube staby. A nie, sorry maj frend bro, on tam tylko ogłoszenie wystawił :wink:

 

Nie gadam z Wami, bo ja leżę i kwiczę :lol: Tym samym jestem na innym levelu, nie dorastam Wam do pięt, bo Wy macie etrzydziestki jak z DTM'a, naklejki jak z ALPINY i spojlery jak z WTCC :lol: No już nie wspomnę, że zaczepisz jednego, to od razu wszyscy pieją :mrgreen:

 

Bajo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec zagadka, bo na pewno znacie zeszłoroczne występy Marka Wartałowicza w e30 na DMP... Jakie tam siedziały heble z tyłu?

DMP to nie DTM tak wiec z czym do ludu? :roll:

Czyli uważasz, że adams będzie latał lepiej niż Maro, czy że będzie miał lepsze auto?! Hahahaha, z czym do ludzi, bez kitu, potwierdziło się znowu, jakie macie o sobie mniemanie :lol:

 

DMP nie DTM, a e30 DTM miało... :lol:

 

ps. nosy w monitor, to może wyłapiecie co siedzi z tyłu, tu będzie łatwiej :lol:

 

A tu w walce...

JESZCZE JEDEN POST OT I LECĄ OSTY !!!

PANOWIE BEZ JAJ.

:roll: Binio wiesz co robić? :mrgreen:

 

a żeby nie bylo ot to napisze chetnie zobacze co wyjdzie z tego ukladu hamulcowego, bo plan ambitny i jak widac kontrowersyjny :lol: ludki sie pospinały i nawet ironi juz nie potrafia poczuć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co planujesz robić z tym m20? mimo wielu wad, bardzo lubie m20 i każda forma modyfikacji mnie ciekawi. Będzie opierało się to na ECIE :?: przepływka zostaje, czy zastosujesz "świnke" :?:

 

 

high-tech, spinasz się o te hamulce jak by to nie wiadomo co było, a sam miałeś w krecie bardzo potrzebny w sporcie rollbar i szatana pod maską - m20b20 a teraz naśmiewasz się z adamsa...

dajcie sobie ludzie na laz, bo jak tak się będziecie spinać przed tymi kompami, to żyłki wam puszczą i podbudzicie komutery...

Zakończe swą wypowiedz słowami Kujona - "jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmirdzą...." :D

bez spiny :)

 

 

Peace piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...