Skocz do zawartości

[E30] coupe by Adams


adams

Rekomendowane odpowiedzi

robisz sam i dobrze przynajmnije jak cos bedzie nie tak to bedziesz mogł byc zły tylko na siebie a pisać żale że ten lakiernik byl do doopy czemu nie pojechałem do innego itp

 

nie ma co się spieszyć ważniejsze aby zrobic dobrze i tak aby nie poprawiać

 

a b20 przy 9calach da rade a jak będzie mega gleba to i m40b16 by wystarczyło

 

slow but low czy jakoś tak :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

korek idzie pod klapke, tylko auto nie ma zderzaków, przeglądu ani ubezpieczenia, więc nie bardzo jest kiedy do gaziarza podjechać. myslalem nad wywaleniem gazu ale b20 to i tak mulik, wiec postanowiłem dzięki gazowi pooszczedzać na M54, jak nazbieram to gaz wyleci :)

 

 

miki, narazie nie ma ani mega gleby, ani 9 cali bo nie po to kubly wrzucam zeby jezdzic 30km/h. oczywiscie 9 cali chce wrzucić (uciekly mi ostatnio Brock B1 9j) ale chyba na ten sezon juz nie dam rady - studenckie $$$ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No Panowie, nie wiem czy "za plecami" właściciela mogę się wypowiedzieć, ale:

M-Technic założony, wnętrze złożone, kubły i ubezpieczenia są, więc właściciel się już buja po mieście.

Ogólnie autko prezentuje się prześlicznie, jest czarne, czarne i ... czarne;)

Ringi CCFL też bardzo fajna sprawa. Jedyna rzecz jaka mnie troszkę gryzie to opony, ale o tym właściciel napewno też nie zapomni :wink:

Na dzień dzisiejszy stwierdzam, iż się coraz bardziej zakochuje w e30.

Gratuluję Bracie, kawał dobrej roboty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, bezczelnie mnie sprzedałeś ;)

 

 

auto jezdzi, czeka na polerke po lakierowaniu, musze jeszcze pomalować nerki w kolor auta razem z zaślepkami oraz ori lusterkami - DTMy fajnie wyglądają z daleka, ale z bliska to porażka. uprzedzam - ringi zostają ;)

 

tak to jakoś wygląda - czas założyć skarbonke z napisem "M54" ;)

 

ae8cbb68e100394d.jpg

 

d9813bd86e74826e.jpg

 

8175adec3a3d51a7.jpg

 

87226247c8a98969.jpg

 

3f90e35e2c7d0388.jpg

 

7cb720a95621c013.jpg

 

15460a5e6973df64.jpg

 

12c5e7df5a90bbc5.jpg

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie jak bys mogl to bym cie prosil jeszcze o jakies fotki foteli bo szykuje sie na mirco

 

jasne, jutro postaram sie cyknąć porządniejsze fotki mocowan, wyślij na PW swojego maila.

 

Rozumiem, że na szybko, ale poprosimy również o ładną sesyjkę z bardziej konkretnymi zdjęciami, poza tym naprawdę świetnie wyszło 8)

 

spokojnie, daj człowiekowi wypocząć to zrobimy jakąś sesje.

 

 

Jacku, sam nie wiedziałem co z tego wyjdzie ale mi też sie podoba :) a na felgi wiesz że poluje, sprawdza sie stare porzekadło, że 7,5" to nie felga, -60 to nie gleba a 40% to nie wódka ;) mam nadzieje ze do przyszłego sezonu uda sie wrzucić coś fajnego i oprócz skosztowania wódki o jakże magicznej nazwie Opticznaja (nie wiem jak to sie pisze ;)) bede miał przyjemność cyknąć kilka fotek obok Twojego cabrio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% to nie wódka ;) mam nadzieje ze do przyszłego sezonu uda sie wrzucić coś fajnego i oprócz skosztowania wódki o jakże magicznej nazwie Opticznaja (nie wiem jak to sie pisze ;)) bede miał przyjemność cyknąć kilka fotek obok Twojego cabrio :)

40% to wodka alenie polska bo po niej to tylko glowa boli.

A wiesz ze dopiero niedawno sie dowiedzialem ze ta wodka co pilismy na Germanfest to nie Opticznaja tylko Horticzna :lol: Pewnie juz nam na oczy padlo i zle widzielismy napis na naklejce :lol:

z2493626X.jpg

142802_inmsg.jpg

 

 

Ogolnie to kibicuje twojej coupecie bo jest juz 90% idealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, lampy malowałem sam na wzór MHW, nie sa idealnie podobne ale mysle ze nie sa zle, mi sie podobaja :) dzidzius i tak wykumał już sposób na idealne podróby MHW :P fotele to mirco, ja mam akurat model S3 który jest troche za duży ale do codziennego intensywnego użytku sa idealne, S2 byłoby idealne no ale wsiadanie to zapinanie sie w szelki byłoby już mocno utrudnione :)

 

 

menel, ja naklejke widziałem tylko że dla mnie to i tak rząd rosyjskich krzaczków, których ni hu hu nie rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...