Skocz do zawartości

[E30] coupe by Adams


adams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

a wiec doszły fotele i pasy:

 

xnvmtd.jpg

 

ciesze sie jak wariat ;)

 

trzeba było w końcu zastanowić się, co robić z tą budą, więc stwierdziłem, że nie bede bawił sie w cieniowanie i robienie auta w ciapki i zdecydowałem, że buda zostanie w całości pomalowana. niestety w związku z tym, że robie wszystko przy tym aucie sam, bedzie tak samo z malowaniem (tylko samo obielenie auta zrobi moj kumpel, wiec cale zmatowanie i przygotowanie do malowania mnie czeka) więc na Tarnow sie nie wyrobie :(

 

przyjade więc audikiem, mam nadzieje ze bede mogl sie napić nie tylko z kiloffem w takim razie ;)

 

 

aha, no i udało sie dokupić przedni zderzak M Technik II, dzięki Jacku za pomoc i rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek, w tej specyfikacji kosztowały 550zł/sztuke. normalne (czyli welur) 440zł za sztuke. fotele to mirco S3, miałem okazje duzo opinii o tych fotelach znalezc, miedzy innymi buni czy danielFW i wszyscy sobie je chwalą, jako dobrze trzymające i wygodne, jak na kubly. ale ja nie moge sie wiecej wypowiedziec, bo wjadą do auta po skonczeniu budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek, Piter Cie wprowadził w błąd, byłem odebrać auto od lakiernika, ale ono tam po prostu zimowało bo moje garaze byly zajete. auto dzis wrocilo do mnie i zaczynam je przygotowywać do malowania.

 

lesiek, nie wiem jakie założe felgi, chciałem czarne i mam. jest kilka typow, np Borbet B, Azev A, Keskiny KT1 ale to wszystko po włożeniu jakiegoś męskiego silnika bo 9 cali w b20 to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

no to żeby nie było że nic sie nie dzieje ;)

 

 

tu w trakcie przygotowywania do malowania e30 dostała ksywe "Mućka" ;)

 

b48392df7d843af6.jpg

 

bez gwiazdy nie ma jazdy ;)

 

fbc2128eef6a1a27.jpg

 

w miedzyczasie doszła kierownica 320mm Raid Dino z naba 6cm:

769a0e75bc07ead6.jpg

 

i takie tylnie lampki do mnie zawitały ;)

cc04d19e97a7ec10.jpg

 

rozpórka przód zamontowana:

0b8b8f459a81b7dc.jpg

 

tył również:

5ac24221ab34db81.jpg

 

jakieś tam audio sie składa i kierownica na swoim miejscu:

307ffd2ba65e95e6.jpg

 

no i buda została cała pomalowana i zakonserwowana, dziś odbieram m technika i zaczynam montować kubły.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty, wszyscy co w tym aucie jest robione jest robione własnoręcznie więc nie idzie tak szybko jak u innych. no i priorytety troche inne, że o funduszach nie wspomne ;) jakoś niedługo auto zacznie jezdzic, to pokaże więcej :)

 

Czekam na efekt końcowy no bo co mam teraz napisać :| ...

 

żebym sie wziął do roboty zamiast siedzieć na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...