Skocz do zawartości

[E30] 328 CZARNA MAMBA by mariuszd2000


mariuszd2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

słuchajcie,mam pytanko,kupiłem felgi bbs rs 16x7 et 35,musze załorzyc dystanse zmieniąjące rozstaw srób teraz problem czy jak dam tam ok 20mm to czy zostanie jeszcze mi miejsce na szerszy rant,czy musze zostawić ten 1calowy,bo bedzie juz na styk,nie chce poszerzac nadkoli i nie wiem czy je mam zostawic czy beda musiały powędrowac na aukcje. :mrgreen: z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

siemka

autko dostało dziś nowe spręzynki na przód -80 aby jakoś nabrało to lepszego wyglądu :mrgreen: obawialem sie że bedzie masakrycznie nisko i natychmiast urwe mise,ale nie dość że wygląda teraz super w porównaniu do tyłu, to też da sie jeszcze w miare śmigać na tym po tych naszych prostych jak stół bilardowy drogach :mrgreen:

kilka szybkich foto prosto po wyjechaniu z garazu,myśle że jeszcze troszke sie te sprezynki ułoża.

zdjcie004nv.jpg

zdjcie005ub.jpg

zdjcie007m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke nie wyglada na -80, jak mialem -60 wygladalo podobnie ale czasem tak sprzedaja

 

nie naprawde jest różnica,zobacz wczesniej jak wyladała na -60 ,teraz jest napawde niżej,jak przyłorzyłem sprezyny do tych H&R -60 to była duża różnica.może na foto tak tego nie widac ale jest różnica naprawde. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
masz nie niżej niż -60 w takim razie, a i tak wątpie, u mnie jest niższa przerwa między blotnikiem a opona, a mam niższą profilowo opone na tej samej feldze, a mam nieułożone -60 supersporta u siebie.

 

dokładnie słabe to -80

też kupiłem -80 i gówniano siadło (kupiłem MTS)

 

to jest niby -80 na 15" i 195/50/15

 

s5000129.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz juz tez doszedłem do wniosku że to chyba nie jest -80 :-( ,myslałem ze troche sie ułoża,ale du....pa,też kupiłem MTS,i chyba bede musiał im pojechac troche....

ale wychodzi z tego że wczesniej miałem widocznie tylko -40,bo róznica miedzy starymi H&R a tymi MTS była duża.tak więc jak by ktos brał springi z allegro to niech sie zastanowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...