Skocz do zawartości

[E30] 335 by PITER


Piter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a z ciekawości można spytać jakie błedy były na e34, bo jak dobrze pamiętam to cena za malowanie była 1800 zł za nie a ty pisałeś ze dobra robota ( jak dobrze pamiętam- a nie chce mi się grzebać w temacie ) a w serwisie za pewne coś ok - 8- 9 tyś. nie wiem jak w bmw serwisach malują ale mam kolesia w fordzie to jest paranoja co robią tam :x ale ogólnie życze że by auto było jak najlepiej zrobione :

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam, ale dogadałem się po znajomości za 4tysie + części które pozamawiałem. Widziałem E60 po lakierze u nich i powiem że gdyby mi kolega nie powiedział że to lakierowane, to bym nigdy się chyba nie domyślił. Zobaczymy co wyjdzie.

 

A co do E34, to po 6 miechach wyszła już ruda na błotniku, lakier się pozapadał na masce i dachu. Ogólnie LIPA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter a po jakim czasie widziałeś to e60 od malowania? bo nawet najgorszy parciaż zrobi tak że przez pierwsze 3 miesiące jest cacy a potem szpachla siada o rudej nie wspomne, po czasie krótszym lub dłuższym zawsze wyjdą niedociągnięcia normalka, ja po nocach już nie spie, w stresie żyje bo moja też conieco się maluje no ciekawe jak bedzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je po 6 miesiącach od malowania, z tym że to auto prezesa tego serwisu, a raczej jego żony. Ale skoro sam szefunio przyjmował moją E30 i był przy tym strasznie podniecony, to myślę że dopilnuje roboty. Dogadałem się też na reklamę gdzieś na aucie, co tym bardziej powinno ich zmobilizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter pieknie sie dzieje.Dobrze ze nie oszczedzasz.Ja przy e36 tez raczej nie zalowalem.Teraz juz troszke inaczej podchodze choc co roku cos mniej czy wiecej ale trzeba zrobic przy autku.Narazie nie widze jaka koncepcje podjoles.NIe moge sobie tego auta narazie wyobrazic ale wiem ze nie bedzie kompromisu a jak nie ma kompromisu to zazwyczaj jest mocno.Powodzonka brachu smigłą z Targowka :wink: na dniach znaczy po swietach pojawie sie u ciebie po żabe. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter u Rawskiego tylko lakier będą ci robili czy ogólnie blacharkę całą kompleksowo?

 

Całą blacharkę zewnętrzną. Do tego wymiana wszystkich plastików itd.

 

widzialem wczoraj wieczorkiem twojego ulepa :lol:

 

stoi w tym serwisie na poczatku Marek :?: jak tak to juz Ci rsy odkrecilem w nocy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter u Rawskiego tylko lakier będą ci robili czy ogólnie blacharkę całą kompleksowo?

 

Całą blacharkę zewnętrzną. Do tego wymiana wszystkich plastików itd.

 

widzialem wczoraj wieczorkiem twojego ulepa :lol:

 

stoi w tym serwisie na poczatku Marek :?: jak tak to juz Ci rsy odkrecilem w nocy :mrgreen:

 

Po co kraść takie oklepane felgi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zz nich doniczki w domu zrobic :lol: ale ktos przedemna je zawinal wiec jechalem nadarmo 60km :mrgreen:

 

a tak pozatym to poganiaj ich troche niech biora sie za robote , ja zajechalem do nich i chcialem ustawic zbierznosc z przodu w e30 to mi krzykneli 300zl ,

 

wysmialem ich , wykrecilem baka i wyjechalem z tego serwisu hahah :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zz nich doniczki w domu zrobic :lol: ale ktos przedemna je zawinal wiec jechalem nadarmo 60km :mrgreen:

 

a tak pozatym to poganiaj ich troche niech biora sie za robote , ja zajechalem do nich i chcialem ustawic zbierznosc z przodu w e30 to mi krzykneli 300zl ,

 

wysmialem ich , wykrecilem baka i wyjechalem z tego serwisu hahah :lol:

 

To zdzirusy są. Gdyby nie kolega, to bym tam nawet nie zajeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jako uzytkownik spryskiwaczek powiem tyle ze mimo iz strasznie nie lubie miec syfu na szybie jak mi cos spadnie na szybe czy sie zabrudzi , tak wole jezdzic z ta kolaca mnie w oczy szyba niz ja spryskac na rzecz wlasnie umytego samochodu ktory z miejsca mi sie zasyfi w calosci plynem do szyb... wolalbym zeby tych spryskow nie bylo u mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cambery ze zdjeć możesz od razu lepiej sobie powiesić na ściane jako ozdobe, ewentualnie jakies podstawki pod piwo z nich zrobić bo do tego sie tylko nadają.

 

A co z nimi nie tak ? Bo takie suche pisanie mnie nie satysfakcjonuje. Napisz o co Ci konkretnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...