Skocz do zawartości

[E30] 335 by PITER


Piter

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij. E30 zostaje i koniec.... małego wariata nie sprzedam.

Tak, tak. Slyszalem juz to kilka razy. Zawsze mowiles ze tej nie sprzedasz, tamtej nie sprzedasz :lol: Pozyjemy, zobaczymy. Bety nudza ci sie tak jak mi, to jest tylko rzecz martwa i nie ma co sie przywiazywac 8)

Moze tylko troche dluzej u ciebie zostanie ta e30, bo ja sie nie widze w tym cabrio przez dluzej niz rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zapomnij. E30 zostaje i koniec.... małego wariata nie sprzedam.

Tak, tak. Slyszalem juz to kilka razy. Zawsze mowiles ze tej nie sprzedasz, tamtej nie sprzedasz :lol: Pozyjemy, zobaczymy. Bety nudza ci sie tak jak mi, to jest tylko rzecz martwa i nie ma co sie przywiazywac 8)

Moze tylko troche dluzej u ciebie zostanie ta e30, bo ja sie nie widze w tym cabrio przez dluzej niz rok.

 

 

A właśnie że mam ochotę zrobić ci na złość i E30 zostanie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczyć się w E30 na co dzień to rzeczywiście średni pomysł jak jest tyle innych fajnych samochodów na rynku. Ale mieć takiego wariata na weekend wieczór po prostu trzeba 8)

 

Męczarnia tak ale jak ma się glebe, szerokie kola itp

A tak do jazdy na codzień takiego zwyklaka... jak najbardziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała relacja z tego co się dzieje z E30:

 

- mały remont bagażnika bo było trochę rudej i trzeba było wszystko wyczyścić i odmalować :?

 

89122a8de90beb6em.jpg

 

 

- wypranie lamp i delikatna polerka

 

db50b9e1989a5c87m.jpg

 

 

- wyczyszczony i odlakierowany lewarek

 

e2820c00fce532eem.jpg

 

 

- czekają już fele, przy okazji mała przymiarka z naciągniętym balonem :wink:

 

6b975c7fb2ac92e2m.jpg

0ec94b527446c4c7m.jpg

 

 

Środek już poskładany z czarną podsufitką. Jutro dojdzie nowa wykładzina bagażnika.

 

Tyle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter musze przyznać że moja była e30 w Twoich rękach dostaje drugą młodość! Będzie jej napewno lepiej jak u mnie, ale wjechałeś mi na ambicje i teraz swoje e21 robie ucząc się od Ciebie! Powoli spokojnie ale dokładnie! Czekam na efekty przy tej 335i Będzie kosić na Warszawskich ulicach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter musze przyznać że moja była e30 w Twoich rękach dostaje drugą młodość! Będzie jej napewno lepiej jak u mnie, ale wjechałeś mi na ambicje i teraz swoje e21 robie ucząc się od Ciebie! Powoli spokojnie ale dokładnie! Czekam na efekty przy tej 335i Będzie kosić na Warszawskich ulicach :twisted:

 

Ale powiem ci że i tak połowę roboty Ty odwaliłaś. Nie chciało mi się wyszukiwać już tych tak zwanych RARYTASÓW po Alledrogo i dla tego ją kupiłem. Miałem też dosyć czarnego koloru i tych ciągle widocznych mini rysek. Silnik jest taki jak chciałem bo też mam dosyć tych plastikowych zabawek.

 

Jeszcze wymyśliłem sobie dzisiaj żółte halogeny, bo są dostępne w ASO szkła za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

No i E30 odjechała :-( , do lakiernika oczywiście :-P

Żeby nie powielać błędów z E34, trafiła do serwisu BMW gdzie jest najnowsza komora i profi lakiery. Teraz już wiem że nie ma co oszczędzać i robić auto po taniości. Gwint też już się robi.

Jutro porobię parę fotek z prac lakierniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...