Skocz do zawartości

[E30] 335 by PITER


Piter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Auto znane jako E30 Torsa. W moich rękach od listopada 2009. Na pierwszy strzał poszło do wymiany całe wnętrze. Zawitała krata z ISa, kiera RAID, nowu tunel środkowy itd. Odświeżyłem BH bo była w opłakanym stanie, trwa wymiana podsufitki na MT I i przeróbka klatki. Dojdą też nowe uszczelki szyb wraz z klinami, nowe gumy na zderzakach. A no i wymieniłem amory tylne na B6 świeżo regenerowane.

 

W planach mam wsadzenie gwintu z E36 wraz z wahaczami z M3, lakierowanie MT, felga, nowe BH, obszycie skórą całego wnętrza, no i najważniejsze uturbienie M30.

 

A tak auto wygląda na chwilę obecną. Myślę że do maja się wyrobie z większością i auto może zawita w Tarnowie.

 

Pozdro.

 

 

7c768248f9763c1cm.jpg

24ecc83318f82417m.jpg

0aed9b989de8249cm.jpg

95a44b5177968c16m.jpg

96978bb917e758cem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ciekawie się zapowiada, na szybko na streetracing znalazłem chyba ze 2 tematy o uturbianiu tego silnika i wynika z tego że ma spory potencjał i jest właściwie stworzony pod turbo

 

Co do auta to bardzo mi się podoba, chociaż zamiast tego wzoru wolałbym jakąś skórkę , jakoś ta krata nigdy mi się nie podobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bedzie grubo! Życze powodzenia w przebudowie 335i! Co do felg to ja też wiem kto ma RSy, ale za boga ich nie sprzeda (a sam gośc nie ma pojęcia co to za fele), ale warto szukać! Jak nie RS to moze RC tak na poczatek :) Nie moge się doczekać jak ją znów zobacze na zywo po wszystkich zmianach! PS. Osobiście wole ori znaczki od tych carbonowych :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ,czytam może coś fajnego powstanie (jak combi) ojejku ktoś juz pisze eReSy... dobra wychodzę, nara PITER :wink:

 

No kurde, to felgi są najważniejsze? A co z resztą rzeczy? Wszyscy podniecają się tymi felami zamiast patrzeć na wkład pracy w resztę samochodu. Żadna sztuka jest kupić koła na Allegro i przykręcić 20 śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie az tak nie podoba ..Ooooo 8) Pewnie dlatego ze moja mi sie tez nie podoba :lol:

Nie widze Pitera w E30, siebie w swojej rowniez...Ciekawe tylko czy jak sprzedam w lato cabrio i kupie przykladowo e24 lub e39 to Piter z przeznaczenia tak samo :lol:

 

Zapomnij. E30 zostaje i koniec. Owszem, planuje kupić jakąś wielką bete, ale małego wariata nie sprzedam. Za dużo radości z jazdy.

 

 

A zapomniałem jeszcze że będą też wycieraczki na lampach. Silniczki, manetka i wiązka już czekają :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...