Skocz do zawartości

[E30] 325i cabrio ROBAKWNW


robakwnw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Na przodzie jest 1cm dystansu o ile dobrze pamiętam. Zabralem sie za polerke rantow. Zalozylem czerwone lampy na tył i dokładka przedniego zderzaka idzie do spawania i malowania, a razem z nia lusterka. Czas tez zabrac sie za oslone miski. Ogolnie planuje wykorzystac czas do zlotu na poprawienie pierdółek. Fotki wrzuce po świetach ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tak jak pisalem wczesniej czas na zdjecia ;)

 

Na poczatek pokaze jak cabrio prezentuje sie na czerwonych lampach. Mnie sie strasznie podoba i nie ukrywam ze pomarancze pozostawialy lekki niesmak...teraz jest o niebo lepiej.

 

p4071562aywz.jpg

 

p4071567.jpg

 

Zabrałem sie takze za dokładke przedniego zderzaka ale niestety w warsztacie gdzie spawaja plastiki dowiedzialem sie, ze tego tworzywa nie da sie pospawac :/ Bede musial znalezc nowa dokladke co nie bedzie proste :/ Dodaje tez zdjecie kodu tworzywa, moze macie jakies inne informacje niz panowie z warsztatu...

 

p4071560.jpg

 

p4071572.jpg

 

No i wzialem sie za polerowanie rantow. Dodam ze robie to pierwszy raz, a wiec bede zadowolony z kazdego uzyskanego efektu koncowego :) Pozbylem sie klaru i juz pomalu cos sie odbija pod swiatlem ;) motywacja jest :D

 

p4071570.jpg

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem ze spawaniem swojego m pakietu. Żadne tworzywo tego nie łapało. Widocznie germański oprawca robił tak, że jak pęknie to trzeba kupić nowe, do tego na żadnym elemencie nie ma kodu symbolu tworzywa. Popękane elementy mojego pakietu zostały od wewnątrz posklejane żywicą i matą. Jeśli Cię to interesuje, to wejdź tu: http://beemka-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32556&start=100 jest kilka zdjęć jak to wyszło. Jak będziesz chciał jakieś informacje to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz kiedyś spawalem taka dokaldke o b25...pekla znowu przy montazu.nie da sie tego dobrze pospawać...

co do szukania calej dokladki to powdzienia...ja szukam juz od roku.do b20 sa ich setki a do b25 nie ma...

Zostaje ASO i wydatek 570zl...

 

co do lamp to czerwone fajne ale przydało by sie je wypolwerowac zeby nie były takie matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem ze spawaniem swojego m pakietu. Żadne tworzywo tego nie łapało. Widocznie germański oprawca robił tak, że jak pęknie to trzeba kupić nowe, do tego na żadnym elemencie nie ma kodu symbolu tworzywa. Popękane elementy mojego pakietu zostały od wewnątrz posklejane żywicą i matą.

 

ano niestety masz racje, ja robiłem tak samo, jedyne co udało mi sie sprobowac skleić u kumpla ktory sie tym zajmuje to zaślepki tylne, ale reszty nei dał rady.

 

 

ps. skoro jestesmy przy temacie, czym różni sie dokladka b20 od b25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak pierwsza rzecz to ściągnij gumki do polerki by lepiej dojść z tyłu rantu i lepiej taśmą zabezpiecz cały obwód felgi którego nie zamierzasz polerować następnie wodne 600, 800, 1000, 1500, 2000, 2500 i pasta, powinno być ok. Druga rzecz - światło wsteczne daj na biało bo tak, bez obrazy, ale cała lampa w czerwieni zalatuje JDM-em :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam. Pół lata auto przestało w garażu z racji Wrocławskich remontów. Poniżej pare fotek z ostatków lata ;P

 

37802609.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

75805371.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

73695734.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

18047001.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

36644111.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

13541864.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

26064936.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...