Skocz do zawartości

[E30] 325i cabrio ROBAKWNW


robakwnw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Choc forum przegladam juz dluzszy czas jest to moja pierwsza galeria. Chcialbym w niej, poza przedstawieniem mojej obecnej e30, po krotce opowiedziec o mojej pasji do marki, ktora narodzila sie wraz z dokonywaniem wyboru co kupic na pierwsze auto. Mimo ze rodzice sugerowali malego hatchbacka z dieslem, dziadkowie seicento i tym podobne badziewia, ja zdecydowalem sie na e36 coupe z 1995r z Is'em pod maska. Oto kilka zdjec. Tak sie zlozylo ze teraz auto posiada nasz kolega z forum o nicku chmielu ktorego pozdrawiam :)

 

e36a.th.jpg

 

e36b.th.jpg

 

Dlugo zastanawialem sie co kupic na drugie auto ... mialem milion pomyslow w glowie ale byly one niczym dopoki nie sprzedalem e36 i nie mialem gotowki w rekach... pech chcial ze akurat wtedy przesialo wszystkie e30 cabrio na allegro i musialem wybierac doslownie z paru sztuk. Warunek byl taki ... Auto musi miec nadmiar mocy wiec krag zawezilem do 2.5 12V i 24V. Ogladnalem pare egzemplarzy w mojej okolicy zeby miec skale porownawczą. Pewnie kazdy by tak zrobil...Wybor padl na cabrio z 1988 r w zadowalajacym stanie technicznym, bez rdzy, w szarym kolorze ktory po paru ujrzanych projektach tu na forum oraz w bmw trends przypadl mi do gustu. Watpliwosci pojawily sie tylko w jednym aspekcie... Czy auto nie bedzie za niskie na moje Wrocławskie drogi... jednak to trzeba bylo sprawdzic na wlasnej skorze ;) Tak oto stalem sie posiadaczem e30 cabrio. Auto nie jezdzilo zima wiec i ja postanowilem ze bedzie zimowalo w garazu. Mysle ze przy takich sniegach, pomijajac to ze bylo by mi go szkoda ze wzgledu na wilgoc i sol sypana na drogi ktora zniszczyla by dach, nie dalo by sie nim jezdzic ze wzgledu na glebe...Moglbym co najwyzej pomagac drogowcom w odsniezaniu ;) heh. Oto krotki opis auta:

 

 

Wyposazenie wnetrza:

-Skorzana, bordowa tapicerka

-Podgrzewane fotele

-Elektryczne lusterka

-4 x elektryczne szyby

-Centralny zamek

-Wspomaganie kierownicy

-Radio kenwood MP3

-Komplet 4 glosnikow Hertz 13 +gwizdki+wzmacniacz audison+skrzynka w bagazniku

-elektrycznie wysuwana antena (po wlaczeniu radia)

-Dach otwierany recznie( stan bardzo dobry, powymieniane uszczelki, nie cieknie )

 

Na zewnatrz:

-Halogeny

-Zderzaki w chromie

-Liswy boczne z chromem

-Uczczelka przedniej szyby z chromem

-Felgi 4 x 16 calowe Keskin KT8 9 cali szerokosci

-Opony 4 x Falken 215/40R16

-Zawieszenie FK 60 / 60

-Dystanse z przodu i z tylu

 

Pod maska:

-Wspomniany wczesniej M20B25 170KM z przebiegiem 216 000

-Rozporka skrecana supersport

-Skrzynia z short shifterem

 

Oto pare zdjec jak auto prezentuje sie w pelnej okazalosci

 

55750927.jpg

 

68304059.jpg

 

63882009.jpg

 

35430897.jpg

 

99548843.jpg

 

39750010.jpg

 

51953428.jpg

 

85802100.jpg

 

36848118.jpg

 

94310595.jpg

 

88950268.jpg

 

92373410.jpg

 

38622990.jpg

 

 

Fotki nie najlepsze bo kiepski ze mnie fotograf ;) Na wiosne planuje jakas lepsza sesje.

 

 

Co do planow na przyszlosc :

-Naprawienie peknietej dokladki przedniego zderzaka

-Polakierowanie lusterek na kolor auta

-Windshott

-Polerka rantow dla odswiezenia wygladu felg

-Cale czerwone lampy na tyl ( Juz sa, trzeba tylko zalozyc ) --> Podziekowania dla HIGH-TECHA

 

 

Bede sie staral w miare aktualizowac galerie ale wszelkie mody zaczne dopiero po sesji. Pozdrawiam wszystkich i czekam na opinie :-D

 

 

 

Fotki srodka, zrobilem wszystko co w mojej mocy zeby kolor ze zdjec odwzorowywal oryginal na zywo. Oto dwa zdjecia :

 

57745076.jpg

 

68098326.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie da się ukryć fajne auto, które niegdyś jeździło w Ostrowie Wlkp :lol:

Koła super i do tego ta ziemia :shock:

Koniecznie z przodu widziałbym BH a z tyłu czerwone lampy to będzie troszke kicha jak do tego koloru :| ich miejsce powinny zająć niezastąpione starteci :wink:

Największą furorę robi ta tapicerka-obłęd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Black Hella na przod... Nie mam ich w planach. One najlepiej komponuja sie z czarna nerka. Moje cabrio ma duzo chromu i nie chce zmieniac nerki na czarna. Co do czerwonych lamp to przymierze i wtedy bedzie wszystko wiadomo. Wedlug mnie moga dobrze wygladac bo beda pasowac do koloru skory. Co do fotek wnetrza to musze miec lepszy aparat bo moj strasznie przeklamuje kolor i z bliska wychodzi czerwien a to jest bordo. pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Black Hella na przod... Nie mam ich w planach. One najlepiej komponuja sie z czarna nerka. Moje cabrio ma duzo chromu i nie chce zmieniac nerki na czarna. Co do czerwonych lamp to przymierze i wtedy bedzie wszystko wiadomo. Wedlug mnie moga dobrze wygladac bo beda pasowac do koloru skory. Co do fotek wnetrza to musze miec lepszy aparat bo moj strasznie przeklamuje kolor i z bliska wychodzi czerwien a to jest bordo. pozdr!

 

Tylko tu nie ma logiki-bo jak to :?: Chromy a brak znaczków i brak BH BN itp-bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj BH bo naprawde duzo lepiej bedzie auto wyglądało! Nwet z nerka w chromie (przykład - sedan Wiecha, a pomyśleć że tez nie chciał BH kiedyś) Zamiast naprawiać tą dokładke wrzucił bym coś bardziej agresywnego np alpina :) Felgi po polerce powinny wyjść ciekawie! Ja bym dla kontrastu pomalował ich wnetrze troszke ciemniejszym odcieniem srebrnego ale nie zadnym ciemnym! Ogólnie piekne cabrio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jedna miske przytarlem i ciekla ;) Ale jest juz nowa. Koniecznie musze zrobic osłone. Moze ktos z was udzieliby mi rad jak miala by wygladac ? Co do jazdy to nie bede ukrywal ze jezdze tylko asfaltami i czasem nadrabiam przez to pare km. Wroclaw potrzebuje jeszcze paru lat zeby pozbyl sie wszystkich poniemieckich drog z kostki oraz dziurawych wytworow prlu ktore sypią sie jak nie powiem co ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schematrp2.jpg

 

Blacha 5mm

 

mocowan do przedniego wzmocnienia(trzeba najpierw do przedniego wzmocnienia dorobić mocowania)

Zdj%C4%99cie005.jpg

 

Z drugiej strony mocowana do belki na te same sruby co magiel(trzeba dac dłuzsze)

 

Zdj%C4%99cie007.jpg

 

wyciecie z lewej strony osłony jest na pasek od wspomagania zeby nie szorował po oslonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...