Skocz do zawartości

[E30] BiałeMożeWięcej Coupe


zelek.um

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja tez postaram sie zadbac o jakies tam foty, cóż, ukończenie swapa to wielka sprawa dla żelka, przeszedł naprawde za***iscie ciernistą drogę zeby to ogarnąc, z jego budzetem, warunkami, naprawde, to była wieelka misja...

 

wiecej napisze jak dzisiaj zobacze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka od isa na razie zostaje zanim nowej nie doprowadzę do stanu używalności i nie założę. Ogólnie od strony mechanicznej swap został skończony. Clean looka lekkiego pod maską zrobiłem chociaż ostatecznie bezpieczniki zostały ( byłem gotowy już je wywalać aleee postawiłem trochę na użyteczność). Ogólnie auto mogę ruszać tylko w weekendy jak wracam do domu, więc straaasznie powoli idzie robota. Planów jest multum. Muszę przemyśleć co z zawiechą, zrobić dwa tylne bbsy, dokładkę i pare takich tam...

Po swapie na m50 z mostem 4.1 idzie postawić auto bokiem na trójce więc jest gites! ;d

 

 

Lesiek a co z Twoimi dredami ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

do6qoo.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

mam jeszcze zrobione kalkulatorem przez brachola.

Nikt nie pisze czy nie za wysoko ani czy brzytko czy coś :( Nie wiem jak z tą dokładką... Teraz to wiele bym oddał za wąską lampę bo bardziej mi leży i dokładka zendera i inne takie gadżety. Nie wiem czy ten zender będzie pasował do szerokiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pasował, smaruj dżemorem montuj i skończ pi***olić! :twisted:

 

wedlug mnie bedzie jedna z lepszych Medium-budżetowych E30 w polszy, tylko jeszcze zawieche zrobic, no i... toczefele jakieś :)

(w sensie taka bez malowania i kompletnej rozbiorki połączonej z kupnem wszystkich plasticzków w ASO, na takie jaja jeszcze pare lat poczekać musimy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No dobra sobota 21.05 był jednym z wartych zapamiętania dni w życiu mojego samochodu. Po długiej przerwie e30 wraca na drogi i zaczyna oddychać świeżym powietrzem z dodatkiem jodu.

Pojechaliśmy z ojcem na badania techniczne (w ciągu ostatniego roku mało jeździłem więc o to nie zadbałem)

dscf3190f.th.jpg

O dziwo bez tapicerki z dużą glebą, bez klaksonu i różnych takich detali auto przeszło przegląd, nawet nie trzeba było wkładać żadnych pieniędzy w dowód rejestracyjny :lol:

Następnie, gdy już legalnie mogłem poruszać się po naszych jakże równych i płaskich drogach :? pojechałem umyć moją piękną...

dscf3198z.th.jpg

i cykneliśmy kilka fotek zanim jeszcze zdołała się ubrudzić

dscf3210m.th.jpg

dscf3211l.th.jpg

dscf3214e.th.jpg

 

Do zrobienia jest jeszcze maaaasa rzeczy ale ciągle idę do przodu. Niedługo wpadną nowe koła, nakładki na progi, muszę w końcu skończyć dokładkę... odświeżę też szadołlajna i zrobię jakąś lekką polerkę lakieru. Czas założyć również loga nad którymi pracowałem ostatnio :

zdjcie024t.th.jpg

 

Tak jak pisał Adaśko jest to niskobudżetowy projekt, ale poznałem przy okazji jego budowy wieeelu ciekawych ludzi no i nauczyłem się sam naprawiać własny samochód! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nowy zezon nowe koło, wedle życzeń 16 w maire szerokie. Progi na aucie, poprawione spasowanie felgi z nadkolem. Przód leży dość mocno i ciężko mi się już jeździ po mieście aleeee damy rade! Osłona pod miskę przydaje się dosłownie przy każdym wyjeździe do sklepu po bułki.

dsc00298oe.th.jpg

dsc00287af.th.jpg

dsc00286su.th.jpg

dsc00281dm.th.jpg

dsc00282qh.th.jpg

dsc00289wqx.th.jpg

Tak w ramach swapa na m50b25

dsc00299un.th.jpg

a tu szczęśliwy właściciel

jhvjhv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...