Skocz do zawartości

[E30] BiałeMożeWięcej Coupe


zelek.um

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

troszkę mi się poprzeciągało, bo teraz sesja ;d ogólnie clean look skończony na razie... współlokatorka załatwiła sprzęt do zdjęć więc może już jutro wkleję fotki porządne!! W tygodniu również mam zamiar pojeździć po mieście w poszukiwaniu rurek na dolot i następnie biorę się za koła/zawieszenie. Ogólnie zima jest fajna bo można jechać prosto a bokiem ale jak już się zatrzymam to masakraaaa, wklejam zdjęcie podglądowe jak wygląda to u mnie pod blokiem (koszalin)

 

2008avt.jpg

 

 

Ciągle rozważam jeszcze czy szukać compacta 318ti czy czegoś 325/525 m20b25

strasznie paliwożerny ten samochód, a nie do końca jestem przekonany do podtlenku gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ostatnio nikt tutaj nie zagląda ;d miałem nadzieję na jakieś opinie dotyczące kolejnego silnika... Tymczasem dorwałem sprzęta i wstawiam kilka zimowych zdjęć, nawet ja się nadziałem z moim przyjacielem !

 

link do galerii : http://img85.imageshack.us/gal.php?g=dsc04810d.jpg

 

pod maską jest tak :

 

dsc04810d.th.jpg

 

dsc04816yy.th.jpg

 

dsc04823j.th.jpg

 

 

 

a autko wygląda tak :

 

dsc04826l.th.jpg

 

dsc04832q.th.jpg

 

 

dsc04836s.th.jpg

 

dsc04837en.th.jpg

 

dsc04843or.th.jpg

 

dsc04846sh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

No dobra odświeżam bo już powoli zaczynam reaktywację auta... borbety nie dały rady pod koniec roku i jedną lekko uszkodziłem - może i to dobrze bo zmotywowało mnie to żeby je sprzedać. Niestety nie stać mnie na opony 16" tymbardziej że z negatywem na tyle i zaspawanym mostem to wpieeeerdala opony!

Już kupiłem okazyjnie ori bbsy 15" od e30 i one zawitają na przyszły sezon. Trzeba je tylko odświeżyć. Pierwotnie był plan a żeby je wypolerować i jakoś ciekawie pomalować ale od środka. Szczerze powiedziawszy teraz przeszły mi chęci na polerkę i chyba je tylko pomaluje.... ale na jaki kolor ? róż odpada bo za modny się staje poza tym mam różowe zimówki :] może fiolet ?

 

zdjcie023mj.th.jpg

 

zdjcie022ja.th.jpg

 

902541811.th.jpg

 

 

Kupiłem również niedawno komplecik bilsteinów b6 po okazyjnej cenie w o dziwo bdb stanie. :twisted: >

 

1052125320.th.jpg

 

10521253201.th.jpg

 

 

 

 

Z kolejnych gadżetów doszły cambery na przód które jutro/pojutrze zakładam wraz z nowo zakupionymi amorkami.

 

61956573.th.jpg

 

98148035.th.jpg

 

 

 

Rozpórka przednia aluminiowa innox czy cośtam z allegro dostała większe śruby więc zaczeła być sztywna i działać jak rozpórka nie tylko wyglądać

 

 

zdjcie020ou.th.jpg

 

 

 

Kolejna modyfikacja obejmuje most. Na czas zimowy miałem szperę 4.1 25% aczkolwiek doszedłem do wniosku że wracam znów do zaspawanego mostu bo to już nie to samo a szkoda mi katować szpere... Czas jeszcze teraz dorwać opony jakieś na te moje bbski. Przy okazji wymienię wkrótce końcówki drążków i kminie ciągle żeby jakoś usztywnić stabilizatory. Myślałem żeby wsadzić poluiretatyrey te twarde gumy albo może skrócić łączniki ?

Co do planów wakacyjnych : będzie SWAP, jaram sie 1.8 is - i lajtwajd albo m50b25

do dwóipółlitrówy możnaby zapodać jakiś gaz i jakoś bym wydolił na paliwo bo m20 pali zdecydowanie zaaaa dużo... jednak potrzebuje też poruszać się autem na codzień. Mam nadzieję że zawita też szeroka stal. W planach jest też rollbar i jakieś fotele :roll::roll: ale to już potem potem.

 

i coś na poprawę humoru :

 

pict9790.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah a kiedy robisz ? mnie czasami tak wkurzają że mam ochotę pościnać wszystko w cholerę aleeee na razie jeszcze zostaną. Jest już plan że potem robię afro ;d No i mam nadzieje że wiesz co Cię czeka jak będzie Ci je ktoś robił - ja na trzeźwo nie dałem rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

no przyznam że jakoś nie mam chęci żeby tutaj udzielać się zbytnio bo w moim projekcie mało się dzieje w sumie... Mieliśmy jutro jechać na wagę bo auto zostało dość odelżone, ale znalazł się klient na moje m20b20 i silnik jutro wyjeżdża.

Z ostatnich nowinek to nowa rozpórka na tył gleby dość. No i auto teraz będzie miało swapa na m50b25 na jednomasie :) powoli będę składał do kupy części. Muszę też pokombinować bo tył stoi definitywnie za wysoko. Mam już też stalaki do poszerzenia ale chyba swap wciągnie mi wszystkie piniądze przez najbliższe pół roku... Ogólnie bardzo podobają mi się ori bbsy bez dekla ( na razie pomalowane i poler rantu tylko w przednich) i pomyśle czy nie zastosować dystansu i ich nie zostawić a stalaki pójdą na upalanie...

 

Tak to się mniejwięcej prezentuje teraz :

 

 

 

dsc00558q.th.jpg

 

dsc00559r.th.jpg

 

dsc00560j.th.jpg

 

dsc00567s.th.jpg

 

 

PS Ekonomiści pozdrawiają syndykat hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik m20b20 w niedziele pojechał na południe kraju... mam nadzieje że kolejny właściciel będzie też z niego zadowolony.

Zaczynam zbierać powoli części potrzebne do zmiany silnika. Przy okazji żeby nie babrać się już dwa razy poleci łożysko w skrzyni, simmeringi w skrzyni, oczywiście olej no i luz na drążku, łącznik elastyczny wału już czeka, łożysko wału też czeka... Silnik m50b25 którym już miałem okazje jeździć też czeka. Powoli bo chcę zrobić to tak żeby miało ręce i nogi swap ogarniemy :]

Co do sprzęgła to jednomas planuje zaadoptować od m20b20, czy się uda wyjdzie w praniu!

Ogólnie ciesze się że małymi kroczkami ale do przodu robię to o czym marzyłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dzięki Kamilkowi z Kołobrzegu mam jakieś dowody na to że auto powoli budzi się ze snu zimowego... Swap już niemalże skończony i auto jeździ już z nowym sercem m50b25!

Musze jeszcze ogarnąć wiązkę silnika i biorę się za tylne zawieszenie. Wszystkie gumy gumki są. Jeden wahacz na podmiankę również, przy okazji zrobimy regulowane kąty z tyłu.

Po pierwszych przejażdżkach buzia się cieszy a auto zdrowo przyśpiesza. Potem dojdę do ładu z zawieszeniem bo tył musi iść w dół dość mocno, przydadzą się jakieś dystnase a potem wnętrze. Także never ending story ! :]

 

Ps dokładka ala is wyleciała czeka coś fajnego z wąskiej lampy i pracuje już też nad znaczkami bmw nowymi.

 

dsc02140.th.jpg

 

dsc02096lx.th.jpg

 

dsc02092s.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...