Skocz do zawartości

[E30] zabafilip -> BMW E30 3XXi XXXXXX


zabafilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 541
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

piekna wąska lampa. A co do twojej E30 1,6 z lpg to wypowiem sie tak swoją 2ke miałem z 1,3 i tez z LPG. pierw doprowadziłem bude do stanu ideał środek również a teraz przyszła pora na silnik, więc bez ciśnień.

 

Pozdrawiam aurel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna wąska lampa. A co do twojej E30 1,6 z lpg to wypowiem sie tak swoją 2ke miałem z 1,3 i tez z LPG. pierw doprowadziłem bude do stanu ideał środek również a teraz przyszła pora na silnik, więc bez ciśnień.

 

Pozdrawiam aurel

 

Buda jest idealna (oczywiście bez klepanego pasa tylnego) - bez rdzy. Środek również igła.

Oczywiście autko ma parę rysek i wgniotek, ale da się to przeżyć.

Na chwile obecną walczę z wahaczami, dojdzie w tym roku również nowy felunek i trochę rarytasów (wygłuszenie maski tył, osłona pod wykładzinę tył, gwizdki itp.) wszystko jak budżet pozwoli oczywiście.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fak ta zielona była piękna...

 

Była, była. I weźcie pod uwagę, że w środku nic nie czyściłem do tych zdjęć.

Wiadomo wąska, trochę rdzy było:

-jedna dziura w progu

-i z tyłu błotnik (rant). O dziwko zakole było bez skazy.

Ogólnie cała do malowania, bo miała trochę wgniotek, które jak widać na zdjęciach były zabezpieczane podkładem.

Książka serwisowa prowadzona do 2004r - wierzyć się nie chce :!:

 

Co do podobnej wąskiej, miałem kiedyś kupić taką samą ale w automacie (silnik ten sam) + wspomaganie. Piękna, przebieg 90tys, ale niestety z boku przypalona bo stała w palącym się garażu. Z tego co wiem nadal koleś ją ma, może się skuszę :)

 

Pozdrawiam,

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Auto jest w dziale seryjne. Miałbym auto na weekend, a do pracy jeździłbym klekotem, ale napawałbym się wielką dumą jak niektórzy na tym forum.

2 sprawa wszystkie te duperele do E30 są bardzo drogie. I powiedzenie diabeł tkwi w szczegółach, dla mnie się sprawdza.

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

..dobrze gadasz,powodzenia.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co do tej 1.6 m40... Kurka ona tak wygląda jak by z fabryki wyjechała!!! Super stan, zresztą ta z wąską dupcią to samo... jak by wczoraj fabryke opuściła...

 

@lfred, każdy ma swój styl, tobie się nie musi podobać...a że ma gaz?? to już jego zmartwienie...PAMIĘTAJ 1.6 TO TEŻ SILNIK BMW!!! NIE KAŻDY MUSI WKÅADAĆ V-KI LUB INNE CUDA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam!

kolego, swietna seria, pozazdroscic cierpliwosci w utrzymaniu porzadku:)

 

 

 

P.S. jezeli Ty uwazasz ze pod maska na zdjeciu jest syf, to u mnie jest armagedon:P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...