Skocz do zawartości

[E30] zabafilip -> BMW E30 3XXi XXXXXX


zabafilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

gratuluje e30chy w naprawde wzorowym stanie. rozumiem że przy zmianie na BBS RC zmieniasz zawias na 5 srub??;>

 

naprawde gratuluje świetnej budy, aż sie prosi wykorzystać nią pod coś męskiego. taki stan warto doposażać we frykasy bo buda warta tego.

 

ps. wiem że to już czepianie, ale skoro kupiłeś po 3 nowe sruby na koło, nie mogłeś dokupić czwartej? :) albo chociaż przekręć na jedno koło te stare. sorry, moje zboczenie do detali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje e30chy w naprawde wzorowym stanie. rozumiem że przy zmianie na BBS RC zmieniasz zawias na 5 srub??;>

 

naprawde gratuluje świetnej budy, aż sie prosi wykorzystać nią pod coś męskiego. taki stan warto doposażać we frykasy bo buda warta tego.

 

ps. wiem że to już czepianie, ale skoro kupiłeś po 3 nowe sruby na koło, nie mogłeś dokupić czwartej? :) albo chociaż przekręć na jedno koło te stare. sorry, moje zboczenie do detali ;)

 

 

Planuje RS/RM, chodź coraz bardziej skłaniam się do stylu Alpina look (oryginał Alpina 16, w innym wypadku 17 BK Racing).

Zawiasu nie zmieniam bo mam już zakupione wahacze z tarczami na tył i czekają na renowację.

Co do śrub auto kupiłem z złodziejkami i jakimś magicznym cudem udało mi się znaleźć klucz u wulkanizatora i zostały wykręcone.

Autko w przyszłości otrzyma oczywiście R6 (coś z plastiku - M52B28TU). Do tego czasu

ma być przygotowane pod każdym innym aspektem.

 

 

gratuluje e30chy w naprawde wzorowym stanie. rozumiem że przy zmianie na BBS RC zmieniasz zawias na 5 srub??;

 

chyba mial na mysli RS :wink:

 

Gratuluje autka sam jestem na etapie szukania zadbanej e30 i gdybym trafil taka bude to bylbym na maxa zadowolony.

 

Tak oczywiście chodziło o RS. Co do stanu to kupiłem ją z jednym ale, ale to za chwile...

 

 

 

Gdzie ty taka igielke znalazles? pozazdroscic :!::roll:

 

Oczywiście AlleDrogo, możecie koledzy strzelać ile dałem :)

 

A tu to ale...

 

a0f83854316ad075.jpg

 

 

W przyszłości pas tylni będzie wymieniony na nowy bo nie mogę znieść faktu, że był klepany i trochę jest skopane.

 

Dziękuje wszystkim za komentarze.

Pozdrawiam,

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

jade na zlot widzę to e30 dopalam gg znowu e30 ZaBy wychodzę na syndykat znowu aż boję się do lodówki zajrzeć :D

 

 

 

nie no ty chyba najlepiej wiesz co myślę o tej bawarce ja czekam tylko na jakiś kulig na ranczu ale pod warunkiem ze kantem będziesz ciągnął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...