Skocz do zawartości

[E30] 325 iC powered by Heineken


zexel

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu pojechałeś po bandzie..

 

Myślałem, że już nic nie będziesz musiał robić przy kancie a Ty zawsze coś znajdziesz :)

Jak zwykle powala dokładność i dbałość o szczegóły nawet takie, które można dobiero na kanale zauważyć.

 

Ciekawi mnie tylko co dalej wymyślisz?

 

Przydałaby się fotka od tyłu jak ten negatyw wyszedł...

Chyba, że uda mi się w weekan na żywo obadać.

 

Pozdro i gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja sobie dzisiaj oblukalem na spocie i negatyw wyszedł super.Ale tak jak gadalismy przydało by sie troche szerokosci z tyłu i bebny 7,5 jak by sie kiedyś znalazly były by idealne.

 

Strasznie mi się podoba całokształt z punktu widzenia każdego detalu!

 

najlepsze jest to ze widzac to auto czesto i tak za kazdym razem znajdujesz w nim coś nowego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co widzimy sie w Lipcu :wink:

 

 

podejscie do tematu idealizmu idealne podoba mi sie bardzo odwnowienie elementow zawieszenia dyfra hamulcow pieknie. nie pasuje mi jesynie heniak we wlewie i pod maska deczko go za dużo pozatym piekny wóz. jeszcze tylko przednie kolumny w chromy dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za komenty. Krytyka tez mile widziana. Auto idealne nie jest. Lakier przydałoby sie odświezyc jest kilka wgniotków. Auto ma 21 lat nie ma co sie oszukiwac

 

i co widzimy sie w Lipcu :wink:
Na dniach bede wysyłał zgłoszenie bo ostatnio brak czasu Mam nadzieje ze tak a jak nie to przyczłapie się vagiem

 

ja bym na przód jeszcze negatywy uspawał :wink:

był już uspawany tylko wczoraj lekkie mody wprowadziłem Åożysko fi 16 (Oryginalnie pakują tam 12 ) żeby zeszło max nisko aż do talerzyka sprężyny + dorobione tulejki i po założeniu camberów można było obniżyć dodatkowo o 2,5 centa

 

Można ? można :mrgreen: o dziwo jak wyjechałem przed garaż to nie tarło albo nie słyszałem ale i tak wiadomo że pójdzie w góre

 

obraz412.jpg

dsc00570b.jpg

dsc00569z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...