Skocz do zawartości

[E21] Torsa


TORS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak po krutce! E21 po kompletnym remoncie blacharskim w 2007r. i silnika w 2004. 316 ale z m10b18! Auto w stanie bardzo dobrym! Wnętrze prawie ideał! Z zewnątrz troszke poprawek i też bedzie ideał! Prawie 100% orginał! Nowe tarcze, klocki, bębny, szczęki, przekładnia kierownicza, fotele na nowo obszyte, rozpórka przód i tył, nowe amorki gazowe sachs i bilschtein, spręzyny -40 Jamex, Białe kierunki przód! A teraz kilka fotek! Na wiekszy opis przyjdzie czas jak sie sam zapoznam z tym autem! Narazie podoba mi sie bardzo!

p1100899.jpgw1127.png

p1100903.jpgw1127.png

p1100907.jpgw1127.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuuuuu fajna , jest jako 3 na mojej liscie projektow , jeden skonczylem , 2 zaczynam bo czyms do pracy trzeba jezdzic , a potem bedzie czas na e21 , piekna wiem ze w takim stanie jak piszesz ciezko cos w pl dostac , ja juz pomalu szukalem ale w bauer-ze- ciezka sprawa , drogie i pognite , gratuluje gratuluje.. napisz cos wiecej ile dales itp itd , jakie plany ???? no migacze to minimum 100 euro , i to po ciezkich poszukiwanich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest jednak :mrgreen: gratuluje kolego ,heh wiem co chcesz z nia zrobic ,ale ori kierunki ,seria zawias i 13" to mnie zaskoczyles :shock: mam nadzieje ze tak nie zrobisz :-P . Idealnie sie prezentuje ta e21 przy e30 ! Powodzenia przy zmianach,no i wkoncu masz wymazone auto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci kur...a, jak dzieci! :mrgreen: wystarczy coś szepnąć i już haczyk połknięty! Sprawdzałem metode kujona! Będe co jakiś czas robił takie podpuchy, dopuki temat nie osiagnie 100 stron! :twisted: Chyba mnie za słabo znacie skoro myśleliście że ori zawias, pomarańczowe kierunki i alpiny 13" zawitają kiedykolwiek do tego auta za mojej kadencji! hehehehe! Plany są ale najpierw musi sie e30 sprzedać! Reszta wyjdzie jak juz bedzie kasa! PS. rok 1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...