Skocz do zawartości

[E24] 635 csi - @lfred


@lfred

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

na dzien dzisiejszy bez zmian , caly czas poszedl w inne auto , a tak wogole to juz nie wiem co by zmienic by bylo lepiej , chcialem sie wziasc za komore silnika i silnik ale wole jezdzic niz czyscic chromy na silniku , no oczywiscie jak jakis konkretny i oryginalny pomysl mnie dopadnie to bede dzialal , narazie spoczalem na laurach . wiec jestem otwarty na propozycje co by zdzialac ..zreszta w tarnowie sie spotkamy to bedzie czas pogadac pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

jak go przywiozlem ze szwajcarii 3 lata wstecz to z maski dachu i tylnej klapy schodzil klarlack , na masce na srodku odpadl okolo 20x20cm podobnie na dachu i tylnej klapie , pozatym lakier byl okk , poczatkowo chcialem malowac te 3 elementy ale stwierdzilem ze czas sobie przejrzec co w tym aucie siedzi i calego go rozebralem, porobilem co trzeba bylo a potem lakier poszedl na cale auto gdyz lakiernik za malowanie 3 elementow w/w chcial 2,500 a za cale auto 3,500 wiec siknalem cale., jest ten sam kolor co wczesniej , jakby klar nie schodzil napewno bym nie malowal.Podobno nie tylko ja mialem taki problem z odpadajacym klarlackiem , na forum niemieckim e24 przeczytalem ze po 20 latach klar poprostu zaczyna sobie odpadac i ten sam problem mialy i maja e28 i e30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go przywiozlem ze szwajcarii 3 lata wstecz to z maski dachu i tylnej klapy schodzil klarlack , na masce na srodku odpadl okolo 20x20cm podobnie na dachu i tylnej klapie , pozatym lakier byl okk , poczatkowo chcialem malowac te 3 elementy ale stwierdzilem ze czas sobie przejrzec co w tym aucie siedzi i calego go rozebralem, porobilem co trzeba bylo a potem lakier poszedl na cale auto gdyz lakiernik za malowanie 3 elementow w/w chcial 2,500 a za cale auto 3,500 wiec siknalem cale., jest ten sam kolor co wczesniej , jakby klar nie schodzil napewno bym nie malowal.Podobno nie tylko ja mialem taki problem z odpadajacym klarlackiem , na forum niemieckim e24 przeczytalem ze po 20 latach klar poprostu zaczyna sobie odpadac i ten sam problem mialy i maja e28 i e30 .

 

Ja słyszałem że Niemcy lubią odświeżać samochód przed sprzedażą albo po prostu po paru latach malując drugi raz bezbarwnym ale nie do końca to wychodzi i dlatego klar złazi.

 

Ogólnie lakier ma super położony i ciekawy byłem czy to ory czy malowany ;) Ten alkiernik dalej działa ? Poleciłbyś go czy robił tobie po prostu po znajomości i się przyłożył bo wiadomo jak to z nimi jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zrobiło na mnie mega wrażenie w niedzielke jak ja odpaliłes i wyjechałeś leżałem obok niej dosłownie auto ma taki klimat że poezja no i felga robi niesamowite WOW ale zaryzykował bym stwierdzenia że jasny srodek felgi i dekle inne niz w RC(by udawały RS) i bedzie pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie autko alfreda cos pieknego... cały czas choruje na E24,wciąż niemogę spac i cały czas jak wyłączam kompa to wpatrzony w jakąś 635 ze zdjęcia.

Po feście jeszcze bardziej mnie wzięło,poniewaz nigdy wczesniej nie siedziałem w takim samochodzie. Wrażenia : według mnie nie da się opisac,nie mówiąc o jeździe to zapewne wie tylko własciciel :wink:

Pozdro @lfred i duże dzieki za parę sugesti, oraz wad tego modelu na które trzeba zwrócic szczególną uwagę kupując taki egzemplarz.

Tak trzymaj Stary... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik jak to lakiernik raz mu wyjdzie okk a raz nie , ja mu dalem czas na robote podstawilem auto w zimie i mial 3 miesiace by wszystko mi zrobic , nie siedzialem mu nad robota i nie gonilem , wiec calosciowo wyszlo na 4+ , bo pare autografow swoich zostawil , powiedzial mi prosto jesli chce szybko miec auto zrobione place 5,500 tys, a jak dam mu czas to 3,500 tys , a ze zima byla a auto i tak by stalo w garazu to dalem mu czas ... a czy bym polecił , raczej nie bo roznie robi ludziom , ja go znam juz lata i wiem ze przy moim aucie posiedzial troche ..

 

 

aurel , nie bede zmienial koloru w srodkach felg , juz przymierzalem i nie robi wow , takich jak moje nie ma za duzo a zwlaszcza w 18 calach , w zime ida do renowacji , polerowanie i nowe zlotko na srubki (szukam kogos kto pozloci mi porzadnie) i bedzie okk , a we wrzesniu moze na alpinach 18 dotre na kemping , jesli uda mi sie dokupic jedna brakujaca felge , a na alpinach tez wyglada zacnie , na swojej jeszcze nie mialem włozonych ale widzialem na stronie de , i daje rade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

jedno z niewielu e24, co robi na mnie wrazenie.

 

Jeszcze to mi sie podoba

 

3390878639_bdc28ac198_o.jpg

All Aces by Mike Burroughs, on Flickr

 

3391689068_f55493145b_o.jpg

All Aces by Mike Burroughs, on Flickr

 

3390878543_afa5f29497_o.jpg

All Aces by Mike Burroughs, on Flickr

 

3390936850_feb9ae5f46_o.jpg

wakka wakka wakka by Mike Burroughs, on Flickr

 

3440338488_c31d9a9222_o.jpg

BMW L6 by Mike Burroughs, on Flickr

 

3440338596_98a30f2596_o.jpg

BMW L6 by Mike Burroughs, on Flickr

 

3439527211_04820f7548_o.jpg

BMW L6 by Mike Burroughs, on Flickr

 

3440339090_8e49c5553b_o.jpg

BMW L6 by Mike Burroughs, on Flickr

 

3469647064_2dfbd7cf32_o.jpg

Home Sweet Home by Mike Burroughs, on Flickr

 

3439554343_496365e292_o.jpg

BMW L6 by Mike Burroughs, on Flickr

 

3413060197_e41b0b8e0b_o.jpg

4ngieFest by Mike Burroughs, on Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieksza gleba to jest problem przy tym silniku co mam , juz i tak 2 razy do roku wymieniam miski , to jakbym mial nizej to dopiero by szurał , na ten rok zmian nie przewidziano -kasa poszla w inne auto a za rok kto wie, ktos pisal o zmianie siedzen, a na jakie ?? sportsitze recaro do e24 ciezki temat , po pierwsze ze drogie a jak juz sa to w nedznym stanie wiec zawsze koszt sie zamyko okolo 4000 , bo wiekszosc trzeba ponownie wyszywac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieksza gleba to jest problem przy tym silniku co mam , juz i tak 2 razy do roku wymieniam miski , to jakbym mial nizej to dopiero by szurał , na ten rok zmian nie przewidziano -kasa poszla w inne auto a za rok kto wie, ktos pisal o zmianie siedzen, a na jakie ?? sportsitze recaro do e24 ciezki temat , po pierwsze ze drogie a jak juz sa to w nedznym stanie wiec zawsze koszt sie zamyko okolo 4000 , bo wiekszosc trzeba ponownie wyszywac .

 

M30 posadzili tak nisko że rzeczywiście urwanie miski to nie proglem :/ Wsadzaj M20 :mrgreen: Wtedy podłużnice to najniższy punkt w samochodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...