Skocz do zawartości

[E24] 635 csi - @lfred


@lfred

Rekomendowane odpowiedzi

za rook na zlocie w tarnowie sie napewno pojawimy, adam jak skonczy ta swoja 3,6m w e30 to bedzie zamiatalo , do tego 2xe30m3 tomka z namyslowa , no i napewno dominik ze swoja e30m3 , wiec juz tak ubogo nie bedzie z naszej strony a jak wszyscy pokoncza auta to i moze wiecej wynalazkow bedzie , konczy sie tez cabrio e30 z 2,7 alpiny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na dzien dzisiejszy wiadomo ze bedzie troszke szerzej , nie przesadnie by nie wygladalo ułomiasto ale jakies 2 cm, nadal zastanawiam sie co chromowac w komorze silnika . ale to zostawiam na wiosne narazie auto na kolkach pod cieplym przykryciem... a pomalu zbieram czesci do nowego projektu..i na wiosne sie nim pochwale jesli cos z nieba spadnie niespodziewanie -a rece mam caly czas wyciagniete.hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Piękna jest :mrgreen:

Brakuje mi oryginalnych dywaników w środku bo te wyglądają obskurnie. :evil:

A i jedno co bije max po oczach! E24 i pseudo tuningowy filtr stożkowy z dolotem z alu-rury?

Gadżet dobry do Opla Calibra. Ja w BMW nie akceptuje takiego wynalazku.

 

Pozdrawiam

 

jakbys posluchal jaki dzwiek daje po przekroczeniu 2500 obrotow zmienilbys zdanie. no a jesli filtr kn jest pseudo tuningowy coz , kazdy moze miec swoje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lfred, masz więcej fotek takich jak ta w avatarze? Na tapete by się przydało ;)

Gdzie były te fotki robione??

 

tomash fotki robione w sterej jednostce wojskowej w Jeleniej Górze , uzupelnie swoja galerie o podobne fotki i wrzuce linka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupelnie swoja galerie o podobne fotki i wrzuce linka ..

 

i święte słowa taki piękne BMW daj więcej zdjęć, osobiście szaleje za e24 i ta bardzo mi się podoba, jak masz filmik jak gada te furka to tez chętnie posłucham :P

 

 

Pozdrawiam oby tak dalej czekam na kolejne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...