Skocz do zawartości

[E30] s50b32 332i '86 by Hubert


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A ja proponuję założyć Grupę Trzymającą E30. Będziemy robić wpólne seanse psychoterapeutyczne, żeby trzymać przy sobie e30 conajmniej tyle co Kujon cabrio.

 

pozdro

to ja sie zapisuję hahaha, juz prawie 4lata mam swojego padalca, nikt go ode mnie nie chce to pewnie jeszcze trochę go potrzymam, a co do e30 to chyba niedługo drugą zakupię by mieć czym zima jeździć bo tego czarnego szrota mi szkoda na sól!

pozdro miłosnikom e30 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze wszyscy kebabowcy chcieli zabłysnąć, bo E30 zrobiło sie kultowe, ale nie przewidzieli faktu ze to kuresko niewygodne i spartańskie auto :mrgreen: i tak szybko jak pokupili tak szybko posprzedali :-P

 

może mi ktos zarzuci ze tez sprzedałem, ale ja już mam z kolei czwarte E30 i innego BMW nie miałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inaczej - jak mam e30, to mi się jakoś opatrzy. A jak sprzedam, to mi się tęskni i oglądam się za każdą :? Czarna jest już siódmą e30 w moich rękach :shock: Jakbym sprzedał, to na wiosnę znów miałbym symptom e30.

 

No, ciekaw jestem co chłopaki pokupują.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inaczej - jak mam e30, to mi się jakoś opatrzy. A jak sprzedam, to mi się tęskni i oglądam się za każdą :? Czarna jest już siódmą e30 w moich rękach :shock: Jakbym sprzedał, to na wiosnę znów miałbym symptom e30.

 

No, ciekaw jestem co chłopaki pokupują.

 

pozdro

 

 

 

E30 to jest to :wink: mam nadzieję, że moje sztuki też mi się nie znudzą. Coś w tych seansach jednak jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj na kebaba zamieniaj i trzymaj jak KUJON, wszyscy pójdą w twoje ślady i będzie moda na e36, a e30 bedą już dziadkami :-P

Ale marudzicie, ja po prostu wychodzę z założenia - po co sprzedawać skończony samochód w stanie bardzo dobrym który cały czas cieszy :?: - mam drugi dupowóz również BMW , jak sie uda i Bozia da to się dokupi coś lepszego do tego co jest.

 

Zamykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...