Skocz do zawartości

[E30] M-TECHNIC II 328is POLNISCH STYLE ___Kaktus____


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich... jakiś czas juz tu jestem na tym forum wiec moze czas przedstawić moja dziewice :lol: silnik moze nie powala na nogi 318IS plus podtlenek gazu ze względu na ekonomie :roll: ale sobie daje rade z m20b20 8) wyposazenie dosyć ubogie... el szyby,lustra.szyber kolba.

Wydech od poczatku do końca z m20b25 dwu rurka,jezeli coś przyjdzie do głowy do bede powiadamiał. co do planów silnika zastanawiam sie nad m52b28,lecz co niektórzy doradzają zeby wymiksować dół silnika z e21 2-litrowego... zima juz blisko wiec jest troche czasu do wiosny.Wiadomo zeby to wyglądało kultowo siedzą koła Keskin KT1 plus BH :-D

 

 

DSCF3031.JPG

 

PA050254.JPG

 

PA050267.JPG

 

PA050272.JPG

 

DSCF3056%7E5.JPG

 

PA050259.JPG

 

PA050268.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 miesiące później...

Jakieś dwa miesiące temu udało sie zakupić ten oto silnik,niestety poślizg z montażem...

 

A więc IS to przeszłość silnik i wszystko co potrzebne do swapa zostało zakupione... m52b28TU z 2000r. 150tyś mil serwis to końca,pochodzi z e39

 

HPIM6527.JPG

 

HPIM6528.JPG[/b]

 

 

 

 

 

 

Już ku końcowi czekam tylko na chłodnice i wał(w zasadzie wstrzymałem sie na razie z tym) wszystkie graty skompletowane tak żeby nie było przestoju w pracy...

 

 

Plan taki jak najwięcej na nowych częściach,jedynie wał,łapy, serwo IX-a i misa z e34

 

 

i2206_p2050407.jpg

 

 

Schematy i rozpiski które udało sie załatwić... ps w necie tylko straciłem czas i nerwy nic nie ma,wielki syf...

 

 

i2207_p2050408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åeeee, kolejna... czarna... z mhw... na keskinach... MT II...

 

Przeciętna, a nawet bym powiedział - POSPOLITA. Zero indywidualizmu...

 

I z czym do ludzi?!

 

.

 

.

 

.

 

A tak naprawdę - masz super auto i jeden z 3 moich ulubionych kolorów. Spodobało mi się, że napisałeś "POLNISCH STYLE". Co do spojlerka - jak jest konkret germański styl to bez spojlerka jest OK, ale jak jest po prostu piękna e30 w sportowym stylu, to ten spojlerek jest wisienka na torcie. Mało jest tak łądnych i zgrabnych spojlerów jak MT II z e30.

 

No i widzę porządne podejście do tematu - silniczek dobrze odpycha i ładnie wygląda (względem M52b28).

 

Trzymam kciuki za swap!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAKTUS masz fajny temat-już kiedyś MIKI pokazywał mi te auto 8)

Jak dla mnie brakuje tylko małej kosmetyki czyli niższe zawieszenie, koła żeby bardziej wystawały a tak jest bardzo OK :wink:

Co do swapu na zdjęciach widzę jakiś elektryczny wiatrak tzn, że motor będzie bez wiskozy :?:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku...

 

Sugrowałem sie również tym ze BMW zrezygnowało

z wiskozy... Przykładem jest 330ci coupe w e46

 

Ponizej cytuje jedną wypowiedz Luka z M-Garage

 

wiatraka nie ma bo to ok. 5 - 7 km do przodu . elektryczny daje rade w 100%.

 

 

i przy tym zostaje :idea:

 

Co do wiatraka to jest jeden z najwydajniejszych tej wielkosci jakie znalazłem.

Firmy SPAL (chyba to coś mówi)

 

Co do koła to juz przechodziłem RM-y,Keskin to wygląd auta w sezonie 09'

 

 

Nowe szersze koło też już jest...

 

i4422_912801840-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Projekt uznaje za rozpoczęty.Bede starał sie na bieżąco informować etap prac...

Na chwile obecną została umyta komora silnika i wymienione serwo na wersje IX...

W najbliższym czasie zostanie uzbrojony silnik w misę z e34 i łapy z e36 tak zeby zrobić pierwszą przymiarke.

 

Dodam ze prace są wykonywane po fajrancie od godziny 16... na co dzień muszę śmigać do pracy od 8-16 :x ale jest też w tym plus :lol: $$$

 

 

 

i9364_projekt.jpg

 

i9373_projekt2.jpg

 

 

 

4 dni pózniej... (wczoraj)

 

 

 

 

i10686_hpim6577.jpg

 

 

 

i10688_hpim6574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...