Skocz do zawartości

[E38] BICEPS 7er


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Popieram Cie Biceps do codziennej jazdy V8 czy V12 trzeba miec głęboki portfel-niestety. A jak słusznie zauważyłes 7 to nie samochód do wyścigów tylko do normalnej jazdy. Wielu użytkowników mających V12 czy nawet V8 lub R6 podniecaja sie co to za fury maja itd a okazuje sie ze przez 7-8 miesiący w roku samochodem ledwo zrobi 7 tys bo większość czasu 7 stoi w garażu bo jak zapewne łatwo sie domyśleć pali swoje a ile kosztuje paliwo wszyscy wiedzą. Owszem nie zaprzeczam ze cudownie jest miec V12 ten dźwięk ta moc itd-sami chcemy kiedys kupic druga 7 wlasnie V12 na niedzielne wyjazdy itp. Ale nikomu kto kupil np 728i czy 725tds mówię ze zrobił zle itd. Każdy wie na co i na ile go stać i tego trzeba sie trzymać. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..czekam co z tym autem będzie się działo...najlepszy dupowóz jaki może byc :twisted:

 

a co do;

 

R6 podniecaja sie co to za fury maja itd a okazuje sie ze przez 7-8 miesiący w roku samochodem ledwo zrobi 7 tys bo większość czasu 7 stoi w garażu bo jak zapewne łatwo sie domyśleć pali swoje

 

...to wychodzi na to że jest tu sporo ludzi których niestac na jazdę swoimi autami :shock::lol: ja tam nieśmigam bo jak widze to błoto,sól i syf na ulicach w styczniu to mam w d.. pózniej szorowac znowu :-D ide odkładac kasę na lato :lol::lol:

 

koniec OT.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANKA dobrze pisze.

 

U Bicepsa przepychu nie będzie. Ma być wygoda i tyle.

 

Wczoraj e38 zrobiła 650km i przywiozła takie buty

 

htrc18.jpg

 

Zawsze lepiej niż seryjne 16", a BBS to BBS, nawet RC, tymbardziej w 18". Przynajmniej opony w normalnej cenie będą, haha.

 

No i fotki z wizytacji u Patryka von Szpopera :-P

 

bi2v.jpg

 

bi1.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czekam co z tym autem będzie się działo...najlepszy dupowóz jaki może byc :twisted:

 

a co do;

 

R6 podniecaja sie co to za fury maja itd a okazuje sie ze przez 7-8 miesiący w roku samochodem ledwo zrobi 7 tys bo większość czasu 7 stoi w garażu bo jak zapewne łatwo sie domyśleć pali swoje

 

...to wychodzi na to że jest tu sporo ludzi których niestac na jazdę swoimi autami :shock::lol: ja tam nieśmigam bo jak widze to błoto,sól i syf na ulicach w styczniu to mam w d.. pózniej szorowac znowu :-D ide odkładac kasę na lato :lol::lol:

 

koniec OT.. Pozdro

Ja nie mówię o styczniu tylko o pol roku postoju samochodu. Skoro gosc robi 7 tys przez 12 miesięcy w roku to łatwo policzyć ile tym samochodem robi km w roku, a w tematach o gazie w BMW ma najwiecej do powiedzenia-czyli krytyka gazu w BMW co osobiście dla mnie jest żałosne-mając na uwadze krytykę goscia ktory jezdzi swoim 7er tyle w roku co niektórzy tyle robią w miesiąc. I nie mam na mysli nikogo z tego forum-bo większość ludzi z tego forum podziwiam za wytrwałość, miłość do BMW i kase ktora potrafią wydać bez mrugniecia okiem na doposazenie czy swap swojego bmw. Chyłe czoła przed takimi ludźmi i życzę samych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre koło w dobrej kasie, teraz tylko rotory w róż i będzie malyna :!:

 

Cena dobra, bo felgi kupione bezpośrednio od poprzedniego właściciela :-P Rotor na pewno będzie w oryginale, bo jest w idealnym stanie. Na następny sezon może pójdą do pieca jak się dopasuje inne dekle, ponieważ te są plastikowe. Ale na pewno nie będzie to pedalski róż.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

BMW e38 728i 11/1997

 

MANUAL

 

Kilka szczegółów:

 

Auto sprowadzone z Belgii.

 

Kolor cosmosschwartz.

 

Bez korozji. Wnętrze zadbane.

 

Klimatyzacja dwustrefowa automatyczna, sprawna. Sprawne PDC, tempomat, elektr. dociąganie tylnej klapy itd...

 

Skóry ładne, elektrycznie sterowane.

 

Lampy tył z białym kierunkowskazem.

 

Dołożony shadowline.

 

Pod koniec 2009 założona instalacja gazowa sekwencyjna - działa bezawaryjnie i bezobsługowo.

 

Cena 21 900 PLN do rozsądnej negocjacji na felgach aluminiowych 16" z nowymi oponami (koszt samych opon to ~2000zł). Ew. zamiana z dopłatą na e65.

 

Możliwa sprzedaż na widocznych BBS RC 18" 8 + 9 cali (śrubki po chromowaniu, ranty po polerce, nowe znaczki BBS, lakier na rotorach oryginalny w super stanie) - dopłata 3500zł.

 

KONTAKT: PW lub 501-659-523

 

7er01.jpg

 

7er02.jpg

 

7er03.jpg

 

7er04.jpg

 

7er05.jpg

 

7er06.jpg

 

7er07.jpg

 

7er08.jpg

 

7er09.jpg

 

7er10.jpg

 

7er11.jpg

 

7er12.jpg

 

7er13.jpg

 

7er14.jpg

 

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...