Skocz do zawartości

[E38] BICEPS 7er


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

KUJON, Ja bym dodal jeszcze ze jedzie do przodu zółwim tempem :)

ja bym dodał że jedzie jak moje 2,0 w cabrio, wyprzedzić wyprzedze, 200 też polece ale najlepiej sie to sprawdza przy snuciu 50km/h po miescie

 

No jeśli 2 sekundy różnicy w przyspieszeniu do setki to ta sama jazda, to fakt - jedzie tak samo jak Twoja e36 cabrio.

 

Poza tym - nie wiem czy czytaliście BICEPSA, ale germana nie będzie, szerokiej 19" też nie więc nie wiem czy 215/65 R16 ją zamuli, haha.

 

Dobrze, że nie było 723 lub 720i, haha.

 

ps, Kujon, ile zrobiłes km w tym roku SWOIM CABRIO, bo ja swoim e34 w ten weekend kolejne 800 :-P Więc następnym razem zastanowiłbym si czy nie powinno sie tego 728i porównać z fiestami, clio itd, a to już przepaść. DUPOWÓZ, jak sama nazwa wskazuje, służy do codziennego wożenia du**, własnej, a także tej na fotelu pasażera, haha.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps, Kujon, ile zrobiłes km w tym roku SWOIM CABRIO, bo ja swoim e34 w ten weekend kolejne 800 :-P Więc następnym razem zastanowiłbym si czy nie powinno sie tego 728i porównać z fiestami, clio itd, a to już przepaść. DUPOWÓZ, jak sama nazwa wskazuje, służy do codziennego wożenia du**, własnej, a także tej na fotelu pasażera, haha.

Kamil zrobiłem 5tyś km :-) Tarnów to małe miasto do pracy, laski , do kumpli na osiedle i spowrotem do domu robie niecałe 20km , ciezko nabić wiecej :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil zrobiłem 5tyś km :-) Tarnów to małe miasto do pracy, laski , do kumpli na osiedle i spowrotem do domu robie niecałe 20km , ciezko nabić wiecej :-P

 

No taaa - 400km, czyli 20 razy w robocie i 4600km do lasek (żeby nie napiasać dwuznacznie do laski) :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, jako zawzięty miłośnik automatów żałuje że w dupowozie tego nie ma. dziwne, że Biceps mając automata w e34 teraz zdecydował sie na manual. ja w aucie do jazdy na codzien uwielbiam automaty. silnika nie komentuje, każdy ma swoje priorytety.

 

ogolnie ładna i widać że nie złachana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil zrobiłem 5tyś km :-) Tarnów to małe miasto do pracy, laski , do kumpli na osiedle i spowrotem do domu robie niecałe 20km , ciezko nabić wiecej :-P

 

No taaa - 400km, czyli 20 razy w robocie i 4600km do lasek (żeby nie napiasać dwuznacznie do laski) :mrgreen:

 

pozdro

Dobrze kombinujesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie było 723 lub 720i, haha.

 

Zawsze można trafić na 725TDS :P

 

Nie wiem czy to była jakas sugestia z Twojej strony czy cos innego ale nie wiem co Ty chcesz od 725 tds???

Moj ojciec ma taka i fajnie sie tym jezdzi. Rakieta to to nie jest ale jest wygodne i 200 tez spokojnie poleci a na dodatek oszczędne i to bardzo. Pali mniej jak moja 325i a kawałek auta jest...

Nie bronie tego modelu (725tds) ze względu ze taka mam na podwórku bo ja bym tam osobiscie widział 4,4 benzin, ale do normalnej jazdy i "wozenia du**" wystarczy.

 

Takze Biceps jesli chodzi o dupowóz to 728i to wybor idealny!! A samo e38 jest poprostu rewelacyjne, uwielbiam ten model. Gratuluje auta!! :twisted:

Jakies ładne felgi do tego i bedzie malinka. Powiem tak, ojciec ma na swojej 18" i jezdzi sie ok. Wydaje mi sie ze to taki dosc dobry kompromis miedzy wyglądem a komfortem podrózowania... Zreszta co ja pisze, tu napewno lipy nie bedzie.

Pozdro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolka beda, przod napewno opadnie na lato.oczywiscie nie tak jak Kamila e34 hehe i wiele innych aut z forum.Co do silnika , mi wystarczy, tylko dziwi mnie ze nikt jeszcze nie napisal dlaczego nie v12 a tylko mowa o v8 hehe.Dla tych co mowia ze maly silnik to dodam ze w srode bedzie zagazowany jeszcze.A druga sprawa jezeli chcialbym rajdowke to kupilbym maly samochod. Niedawno bylem w angli na 1/4mili i startowaly rozne samochody i powiem ze nawet 750 wcale nie krecilo jakis szokujacych czasow. poprostu 7ka nie jest autem sportowym. Dla mnie jest wystarczajaco. Ciekawe ile osob na forum wiecznie gadajacy ze maly silnik nie mowie teraz o moim temacie ma wieksze silniki i jezdzi nimi codzienie ok 100km ( oczywiscie na Pb bo LPG tez jest bee).A juz wogole smiesza mnie ludzie ktorzy gadaj na glebe z nim i slinik duzy wkladaj haha.tylko akurat to sie mija z celem wszystko na codzienne jazdy. oczywiscie jezeli robi sie auto na niedziele i zloty to ok. przyklad jest taki Kamila 525 okrece kobity 518. heh bedzie musial hamowac na byle dziurce itd. Do lansu tez auta nie chce.

Mialem twarde e34 a teraz mam komfortowe e38 :P.

pzdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolka beda, przod napewno opadnie na lato.oczywiscie nie tak jak Kamila e34 hehe i wiele innych aut z forum.Co do silnika , mi wystarczy, tylko dziwi mnie ze nikt jeszcze nie napisal dlaczego nie v12 a tylko mowa o v8 hehe.Dla tych co mowia ze maly silnik to dodam ze w srode bedzie zagazowany jeszcze.A druga sprawa jezeli chcialbym rajdowke to kupilbym maly samochod. Niedawno bylem w angli na 1/4mili i startowaly rozne samochody i powiem ze nawet 750 wcale nie krecilo jakis szokujacych czasow. poprostu 7ka nie jest autem sportowym. Dla mnie jest wystarczajaco. Ciekawe ile osob na forum wiecznie gadajacy ze maly silnik nie mowie teraz o moim temacie ma wieksze silniki i jezdzi nimi codzienie ok 100km ( oczywiscie na Pb bo LPG tez jest bee).A juz wogole smiesza mnie ludzie ktorzy gadaj na glebe z nim i slinik duzy wkladaj haha.tylko akurat to sie mija z celem wszystko na codzienne jazdy. oczywiscie jezeli robi sie auto na niedziele i zloty to ok. przyklad jest taki Kamila 525 okrece kobity 518. heh bedzie musial hamowac na byle dziurce itd. Do lansu tez auta nie chce.

Mialem twarde e34 a teraz mam komfortowe e38 :P.

pzdr wszystkich

 

Ja Cie doskonale rozumiem co do silnika. A do gazu tez nic nie mam. Uwazam ze dobra instalacja to tez jest jakies tam dobre rozwiązanie i nie mam nic przeciwko. Hmm a dlaczego wszyscy pisza o V8 a nie o V12?

Byc moze i chyba napewno ze względu na piękny dźwięk V8-ki ;)

 

Jeszcze raz napisze ze suto super i kiedys po swojej 3ce tez takie kupie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna E38, widze, ze wlasciciel ma spore pojecie co przeznaczenia auta.

Czyli liczy sie komfort....

W ogole nie pasujetu gleba jak i 19 z profilem 35 poniewaz auto straci na swoim komforcie.

 

Tak samo z tym silnikiem 2.8l nie jest tajkims szatanem, ale sprawnie sie pzremieszcza, to nie wyscigowka ale jak tzreba 200km/h poleci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majsu e34 nie sprzedane.Poprostu zamienilem sie :). oczywiscie jak bedzie na sprzedaz mam pierszenstwo hehe. co do e38 germanca nie bedzie na pewno a silnik mi wystarczy.samochodem duzo jezdze i mialem dosyc juz e34.jazda patrolowa mi sie znudzial :)

 

NO chyba że tak ! :-P I jakąś porządną sesje proszę 8)

 

 

Śmieszy mnie strasznie to forumowe biadolenie nad silnikiem... Ciekawe ilu z was będzie jeździć samochodem Bicepsa że tak wam to przeszkadza :?::-) Ale no racja znaczek 740i na klapie całkowicie zmienia proporcje tyłu w E38 w przeciwieństwie do 728i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no racja znaczek 740i na klapie całkowicie zmienia proporcje tyłu w E38 w przeciwieństwie do 728i.

 

No taaa, znaczek, to fakt. Jeszcze gdyby był, bo w opcji po VIN'ie widnieje pozycja

MODEL DESIGNATION, DELETION :mrgreen:

 

Ale zawsze można doczepić M7

 

m71.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - m7 to nic specjalnego.

 

Po drugie - przeszczep to dopiero będzie jak skończymy.

 

A po trzecie - nie będziemy ściemniać jaki jest cel :twisted:

 

Finalnie powstanie z tego XM7 INDYWIDJUÅAL :shock: 4x4 v16 z niezależnym napędem m42 na każde koło. Już 4 angole 318is jadą jako dawcy.

 

Sumaryczna moc to minimum 560 kM, bo 4 stożki będą.

 

Czy ktoś ma jeszcze jakieś "ALE"?!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - m7 to nic specjalnego.

 

Po drugie - przeszczep to dopiero będzie jak skończymy.

 

A po trzecie - nie będziemy ściemniać jaki jest cel :twisted:

 

Finalnie powstanie z tego XM7 INDYWIDJUÅAL :shock: 4x4 v16 z niezależnym napędem m42 na każde koło. Już 4 angole 318is jadą jako dawcy.

 

Sumaryczna moc to minimum 560 kM, bo 4 stożki będą.

 

Czy ktoś ma jeszcze jakieś "ALE"?!

 

pozdro

 

Na 13nastu Vanosach?? :P

 

Fajne 7er, dobra baza pod bandyte hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...