Skocz do zawartości

[E38] BICEPS 7er


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ciekawe kto i kiedy pierwszy podejmie sie zgermanizowania e38 :twisted: patrzac na zdjecia po cichu marzylem ze bedize german powstawal :twisted:

 

Ja się biorę za e38, jak skończę e34.

 

Plan mam i kółka juz czekają na e38 :twisted:

 

A BICEPS to wiem, że wolałby swojego pierwszego rekina e28, zamiast germana e38, o czym przekonał się na swojej e34 z utwardzonymi bilsteinami b8 i 75/50

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu koledzy dajcie spokuj z tymi mocniejszymi silnikami "tylko 2,8 "? :shock: ja bym byl szczesliwy jak nigdy.moj brat jezdzil taka 7 mka jak na zdjeciu tylko 740 i po roku sprzedal tak to auto zlopalo benzyne ze az milo dobrych 16 litrow na 100 km i co z tego ze troche szybciejszy skoro auto lezalo wiecej w garazu wlasnie z powodu wydatkow na ta kochana poczciwa wyskokowa benzynke...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto i kiedy pierwszy podejmie sie zgermanizowania e38 :twisted:

Z tyłu to chyba J15" musi w tym byc żeby wyglądało :D

high-tech, to jakies plus 2,99" do tych rantów co masz :D To już nie wiadro, tylko studnia.

Dokładnie - życze każdemu takiego "słabego" dupowoza na codzień.

Nawet ten silnik ma sens w tym aucie. To nie wyścigówka przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Plan mam i kółka juz czekają na e38 :twisted:

 

pozdro

 

ciekawy jestem co to za koło? 18" musi być, szerokie to też conajmniej 13J :twisted: sam myślałem nad sprzedażą kebaba i zakupu e38 i robić na germana, ale same koła to ciężki temat!

 

M52b28 to dobry silnik do tego modelu nie musi to przecież zapier.. a żółwiem też nie jest. 8,6 sek. katologowo do 100km/h to tylko lub aż 0,6s więcej niż 323

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior i tarq.wlasnie o to mi chodzi taki silnik to zaden zolw :mrgreen: ma swoje konie i jest w miare bardzo ekonomiczny.jak bym mial miec do wyboru 740 albo 728 to bym bez wachania wybral druga opcje.high tech nie rozumiem gnasz wszedzie na zlamanie karku?to nie wychodzi dobrze na zdrowie jak i na kieszen :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba normalne, że jak ktoś kupuje 728i to raczej do wygodnej jazdy a nie do szaleństw :!:

Jeździłem takim autem i stwierdzam jedno-auto spełnia to co ma-chcesz jechać 120 km/h jedziesz tyle a jak chcesz śmignąć 180-200 km/h to też bez problemu-o kosztach ekspolatacji w porównaniu z V8 to już nawet nie będę komentował :-)

 

Technologia idzie na przód w E32 było 735i a ja mówię, że w E38 jest 728i :wink:

 

A dźwięk V8 i przeciwzapłony-po co to komu-wolę delektować się jedwabnym R6 :-D

 

BICEPS-dobry wybór 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...