Skocz do zawartości
Łukasz ///3

[E36] 330i Dakar Gelb II individual

Polecane posty

Myślę że jak wystawisz za te cenę to pójdzie dość szybko i to w pl dostaniesz za to te pieniądze. Szczerze to na portalach polskich jest może kilka e36 do obejrzenia z czego większość ma jakąś skaze jak nie lpg to inne gówn?, więc zostajeą może 2-3 auta. No chyba że ktoś lubi 1.8 to będzie tego więcej. Cena smiem twierdzic ze atrakcyjna. Pozdro

Hahah lapka czepił się ceny. Nigdy pewnie nie widział kanarka na żywo, nigdy nie zbudował auta w germanie. A jak zwykle najwięcej do powiedzenia. 

Może wołać i więcej. Ktoś kto szuka gotowego auta wyłoży spokojnie taka kase.  Ale cześciej ludzie wybieraja baze i modyfikują po swojemu. 

Jak ma się sprzedać to sie sprzeda.

Z Kujona też sie śmiali na grupach że drogo wystawia e46 a sie sprzedało. Dziwne nie? 

Powiem tak - pół roku temu zagadywał do mnie koleś na FB bo szukał auta, mówił nie nie, on chce kebaba do 14tyś, on nie będzie dużo wkładał. Wczoraj napisał że przekroczył już 30tyś a dalej naprawia tylko i miałem rację. Zresztą na FB opisuje walkę z mechanikiem który mu utopił podłogę. Za swoją na graty bym chciał dużo a jak dodać do tego vadery koła i kolektory to już się robi cena którą chce za to auto. Rzucaj więcej i patrz co się stanie ;)

1 godzinę temu, C0rvette napisał:

Hahah lapka czepił się ceny. Nigdy pewnie nie widział kanarka na żywo, nigdy nie zbudował auta w germanie. A jak zwykle najwięcej do powiedzenia. 

Może wołać i więcej. Ktoś kto szuka gotowego auta wyłoży spokojnie taka kase.  Ale cześciej ludzie wybieraja baze i modyfikują po swojemu. 

Jak ma się sprzedać to sie sprzeda.

Z Kujona też sie śmiali na grupach że drogo wystawia e46 a sie sprzedało. Dziwne nie? 

Za ile Kujon sprzedawał e46 przypomnij mi? Czyli nowszy model 3er? Za podobną kwotę? Tyle ode mnie. Życzę jak najlepiej a reszta niech się spuszcza dalej.

Gadacie jakbyście nie sprzedawali auta. Co z tego że tyle włożył i że tyle kosztują graty? Jak rynek i tak zweryfikuje wszystko. Śmieszy mnie najbardziej że większość mówi wołaj więcej. Toć to okazja. A żaden by jej za tyle nie kupił. Ja nie mówię chociaż że nie jest tyle warta tylko że tyle nie dostanie. Koniec z mojej strony. Auto Łukasza i jego sprawa. Bez sensu zacząłem dyskusje bo paru chce zabłysnąć że postawią kontrę łapce haha... Z tym się zgodzę.

Jak dla mnie to fajna cena za coś nietuzinkowego. Wiadomo że tego auta nie kupi Seba do upalania pod tesco , nie kupi go też Pan Mieczysław do jazdy do pracy. Kupi to ktoś kto wie co to jest stara dobra niemiecka motoryzacja oraz frajda z jazdy takim autem. 

16 godzin temu, C0rvette napisał:

tak sprzedało się, choć na grupach FB, gdzie samochó był wystawiony  poblokowałem możliwość komentowania , żeby nie było 1000 postów jak powyżej.  Rynek projektów Syndykatowych jest dość specyficzny i z wieloletniej obserwacji widzę że można znaleźć kupca w rozsądnych pieniądzach, czasem jest to kwestia dni, czasem trzeba poczekać miesiąc, dwa. Ja z mojego E36 cabrio odzyskałem 40tyś 7 lat temu, z E46 cabrio też  prawie tyle samo. Za 650i cabrio z 2008 roku dałem 24k, a jak skończę do lata to pewnie mógłbym startować z ceną w okolicach 80k. Naprawdę nie przeliczajmy projektów Syndykatowych wg cenników Allegro OLX itp ;) 

23 godziny temu, KUJON napisał:

tak sprzedało się, choć na grupach FB, gdzie samochó był wystawiony  poblokowałem możliwość komentowania , żeby nie było 1000 postów jak powyżej.  Rynek projektów Syndykatowych jest dość specyficzny i z wieloletniej obserwacji widzę że można znaleźć kupca w rozsądnych pieniądzach, czasem jest to kwestia dni, czasem trzeba poczekać miesiąc, dwa. Ja z mojego E36 cabrio odzyskałem 40tyś 7 lat temu, z E46 cabrio też  prawie tyle samo. Za 650i cabrio z 2008 roku dałem 24k, a jak skończę do lata to pewnie mógłbym startować z ceną w okolicach 80k. Naprawdę nie przeliczajmy projektów Syndykatowych wg cenników Allegro OLX itp ;) 

Dobrze gada polać mu.
Na każde auto znajdzie się pacjent prędzej czy później takie jest moje skromne zdanie.

Kanarek robi mega robotę.

Jak ktoś mówi, że to jest dużo niech kupi bazę ( MOŻE się uda do 15k coś kupić ) porobi z tym i zobaczymy ile wyjdzie 

Cena jak najbardziej okej, jakby mi z wesela hajs został to bym to łyknął jak pelikany z pasjonatów :D 

Pozdro 

" target="_blank">Link
  • LokacjaPodobin
  • 44 tys o Kurła..  ani sekundy bym się nie zastanawiał . To auto warte jest co najmniej 65.. powodzenia w sprzedaży