Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciciel cos sie opier*ala ze zdjeciami po GF to ja mam jedno ;) 

Chcialem napisac ze znam to auto prawie od kupienia czyli juz z 10 lat i za kazdym razem jak jestem w Polsce to mnie czyms zadziwia :D 

Tym razem chodzi mi o moc tego samochodu i pretkosc jaka robi od 0 do 250 :twisted: Szatan Tak nie bylo nigdy :D 

Bracie wiem ze na przyszly rok tez cos szykujesz i trzymam za to kciuki mordo :Dpiwo

PS.Ta nowa brama na pilota bardzo mi sie spodobala i kupie sobie taka sama zebysmy mieli wszyscy takie same ahahahaa ;) 

654i13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

moze wreszcie czas cos napisać i odświeżyć galerie ... niby nic sie  nie działo a działo sie wiele 

14f6ac74e71c817egen.jpg

d0fac8d69f7c0a9fgen.jpg

5b921f5d33f023e6gen.jpg

 

tu fotki po gf 2018 chotowa kanarek odpoczywał, w niedziele postanowiłem odwiedzić myjke jakieś tam czyszczenie po drodze z myjki mała przerwa na przetarcie kuzu i fuck temp w góre wyje płyn szybko zgasiłem no i niestety po wszystkich oględzinach trzeba było zrobic to co nieuniknione 

8b630b3d641061fagen.jpg

e40fc9e20fcd5400gen.jpg

 

okazało sie ze 3 szpilki głowicy po prostu się wyciągnęły ale nie z bloku/gwint tylko z długości ok lipa, decyzja szybka dzwonimy do Roberta z RACEMODE czy ogarnie głowice za co z góry mu dziękuje, głowicy wróciła nówka 24zawory oraz gniazda, powiększone kanały dolot/wylot + barany schmidmanna. Szpilki głowicy od k64 wkręcane w blok aby sytuacja sie nie powtórzyła . 


0260887a0f069be3gen.jpg

19c95323ef8e5c15gen.jpg

28c5e502a697a451gen.jpg

9e8cf877b7c2c1bfgen.jpg

25a042804f174293gen.jpg

d2782b9ae3a8b352gen.jpg

d2ae8ad24e6776a2gen.jpg

53a4c95991a7aa19gen.jpg

e0ba4c804fa92715gen.jpg

c09748599f763a65gen.jpg

 

tak teraz zołtek odpoczywa i ma sie bardzo dobrze, jak bedzie pogoda wpadnie na hamownie. Temat kompresora odpuściłem ale nie poszło to na marne zestaw poszedł do auta Karramby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że w końcu wleciał GT-class a tu jednak nie ale widzie że większe jaja wyszły ale dobrze że udało się ogarnąć motor i auto ma się dobrze:-DI kuwa ja nie wiem czemu nie ma tematu KARRAMBY skoro takie śrogie mody u jego idą:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Jest gdzieś filmik jak to auto aktualnie drze ryja i puścia ognie z rur??:)

Aktualnie w sumie nie ma nic konkretnego auto zimuje ostatnia przejażdżka jakoś w październiku była teraz i tak delikatnie trzeba pojeździć chociaż 1tys km aby wszystko się ułożyło bo zrobiłem może z 50km od złożenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia January 13, 2019 o 14:30, Thepiekarz napisał:

Jest gdzieś filmik jak to auto aktualnie drze ryja i puścia ognie z rur??:)

Przyznam ze oginiem ladnie zieje haha :D A w drodze na GF jak strzelila przy redukowaniu biegu to robotnicy przy drodze az poskoczyli bo nie wiedzieli co tak yeblo haha ;) 

 

8vnhug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2019 o 13:30, Łukasz ///3 napisał:

Aktualnie w sumie nie ma nic konkretnego auto zimuje ostatnia przejażdżka jakoś w październiku była teraz i tak delikatnie trzeba pojeździć chociaż 1tys km aby wszystko się ułożyło bo zrobiłem może z 50km od złożenia 

To czekam aż się wszystko ułoży i uda się nagrać filmik jak to drze ryja i wali ogniem ;) :D

Dnia 13.01.2019 o 21:42, Americano napisał:

Jest wstawie pozniej ;)  

Ty to już dawno wstawiłeś tylko że szkoda że niedawno obadałem na YT z GF jak strzela z wydechu:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
13 godzin temu, qbak napisał:

Na tych felgach ? Tanio. Weź więcej

Żartujesz? Temat kasy jest śliski ale teraz to pojechałeś... Nie ma szans na to siano co teraz a co dopiero jeszcze więcej. Nie ważne ile włożył. Ważne jak brzmi 44tys za e36... Żeby nie było życzę takiego kupującego i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Żartujesz? Temat kasy jest śliski ale teraz to pojechałeś... Nie ma szans na to siano co teraz a co dopiero jeszcze więcej. Nie ważne ile włożył. Ważne jak brzmi 44tys za e36... Żeby nie było życzę takiego kupującego i trzymam kciuki.

Widziales kiedys ten samochod na zywo ? Nie wydaje mi sie a 44K to cena z du** i powinien ja wystawic za 60k i znalazl by sie taki co ja kupi bo nie dla wszystkich jest problem wyje*ac tyle hajsu na e36 ktore sie lubi. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Americano ja absolutnie nie mówię mu za ile ma wystawić i życzę mu kupca nawet za 60tys. Nie ma też znaczenia ile włożył i czy faktycznie jest tyle warte bo to wciąż e36. Nie e24, e28 czy choćby e30. Rynek wszystko zweryfikuje. Nie chcę wywoływać gówn.. burzy. Po prostu cena dla mnie jest chora mimo pewnie takiej wartości gratów (koła, wnętrze, silnik, itd). Może w DE jest to realne. Znasz kogoś w PL kto zapłacił 40-50tys za e36 w takim stylu? A Ty mówisz o 60tys... Spójrzmy realnie a nie klepmy się po plecach. Peace.

PS

Łukasz sorry za zaśmiecanie tematu i nie odbieraj tego prywatnie. Życzę Ci jak największej odzyskanej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Americano ja absolutnie nie mówię mu za ile ma wystawić i życzę mu kupca nawet za 60tys. Nie ma też znaczenia ile włożył i czy faktycznie jest tyle warte bo to wciąż e36. Nie e24, e28 czy choćby e30. Rynek wszystko zweryfikuje. Nie chcę wywoływać gówn.. burzy. Po prostu cena dla mnie jest chora mimo pewnie takiej wartości gratów (koła, wnętrze, silnik, itd). Może w DE jest to realne. Znasz kogoś w PL kto zapłacił 40-50tys za e36 w takim stylu? A Ty mówisz o 60tys... Spójrzmy realnie a nie klepmy się po plecach. Peace.

PS

Łukasz sorry za zaśmiecanie tematu i nie odbieraj tego prywatnie. Życzę Ci jak największej odzyskanej kwoty.

Oczywiscie ze znam takich ludzi i sa na tym forum mam naprawde zaczac ci ich wymieniac ? Zaczales gowno burze gadajac o pieniadzach a teraz przepraszasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...