Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

beemke rozbebeszona i czeka na poskładania sa dwie opcje dlaczego jest tak mało Nm :arrow: cos z paliwem, ale filtr był zmieniany, Luk sprawdzi pompe paliwa jeszcze bo jest jakies załatanie pokazuje wykresie, druga opcja wydech ... Jak sie wykrece z chaisem zrobie cały przelotowy z kwasówki wraz z koncowym, jesli to nic nie da to nie mam pojecia :|

pomiar jest przed baranami i kolektorem z M50


dsc01967g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt nie panikowac glupia przeplywka niby dobrze chodzi a moze psuc wszystk ona poczatek swiece nowki jakies dobre wkrec gdziec czyt ze przez swiece 10 km i 20 nm typa 325i stracilo wiec najpierw drobne rzeczy jesli motor pali z pierwszego rowniutko chodzi i nie lyka oleju to jest bankowo zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odebrałem beemke i powiem wam ze ma objazd... wreszcie moge stwierdzic ze to za***rdala jak na b28 i m50b25 moze sie zesrac :-P:twisted::-D beemka nie była hamowana miała byc jutro ale nie miał bym jak odebrac auta przez pare dni wiec dało rade tylko dzis, za ja jakis czas bede robił wydech .. wiec ugadałem sie z Luk-iem ze wtedy ja zhamujemy, najgorsze z tego wszystkiego jest to ze ma teraz wydech nizej o jakies 1.5 cm i nie mam jak wiechac do garazu... :evil: jutro sie biore jakos za przeróbkę wjazdu .. na progach jest porazka, to tez ma byc zmienione jak bedzie wydech robiony ale trzeba ciac barany, tak mowi Luk :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...