Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

tak sebek dobrze mowi bedzie okropnie wygladalo zostaw 40 bo jest malina :wink: no to cholerne wkurzenie z psami tak ja tez zauwaazylem ze jak masz e36 to dziwnie patrza na te auto tym bardziej ze mlody za kierownica wiadomo powod do zatrzymania co do prawka wiem napewno ze nie wytrzymamsz nie jezdzac :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek, dzieki za nr gg. czekam na paczke od Nakredki, w piatek bede mial opony 215/40.

Åukasz e36 325i, co do jazdy to raczej nie mam wyjscia

jeszcze tylko musze zamowic amory... i nie wiem co na ten tyl wlozyc normalne gumy znow, czy te z POLIURETANU :roll: moze dluzej wytrzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko musze zamowic amory

 

te MTS-y to raczej sobie podaruj, są bardzo miękkie i kiepskie, po roku zaczną wpierw dzwonić a później skrzypieć (4 przykłady z tego forum) albo od razu po założeniu będzie się to działo (2 przykłady z tego forum).

 

Sam szukam rozwiązania na tył do ok. -20. I nie mogę znaleźć. MTS -> Bilstein b4 -> Bilstein b6 -> Koni sport regulowany --> Bilstein b8

 

(strzałki zgodnie z cennikiem)

 

 

btw. poliuretany do e36. :roll: do tego gleba -80, fela 10 cali, i niskoprofilówki ? kiepski pomysł. Chyba, że nadepnie Ci na ucho słoń i nie będziesz słyszał tego co na poliuretanach będzie działo się z wnętrzem kebaba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam szukam rozwiązania na tył do ok. -20. I nie mogę znaleźć. MTS -> Bilstein b4 -> Bilstein b6 -> Koni sport regulowany --> Bilstein b8

 

za pozno juz zamowilem te MTSy, mam b6 na tyle dosc twardy amor, szkoda ze juz drugi raz sie rozlal, raz z jednej strony raz z drugiej :|

 

btw.do e36. :roll: do tego gleba -80, fela 10 cali, i niskoprofilówki ? kiepski pomysł. Chyba, że nadepnie Ci na ucho słoń i nie będziesz słyszał tego co na poliuretanach będzie działo się z wnętrzem kebaba :D

 

własnie slyszalem ze jest glosniej ale ze az tak bardzo :roll: nie mowie o calym autku ze bedzie w poliuretanach sam tyl, w ostatecznosci na samych tulejach wahacza...

 

 

Jutro jade odebrac rozporke na przod okazalo się ze Nakrętka mieszka odemnie jakies 50km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzieki za mile slowa. jeszcze tylko zostalo polakierowac autko :wink:

 

mam pytanie ile powinno miec od 0-100km/h zdrowe b28?? ja sprawdzałem swoja. 7.75s - 100km/h. Druga próba start cos ok 3-3.5tys obrotów 7.58s - 100km/h

 

jakos juz nie jdzdzi to b28 :? jak wsiadlem z 1.6 to robilo wrazenie :shock: teraz bez rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiechu, moj ulubiony kolorek oczywiscie zostaje... ( Dakar Gelb II ) :-P przesiadka z 1.6 byla mila pare dni, teraz szkoda ze nie wlozylem M54b30 roznica byla cos ok 1.5-2tys zl ehhh moze kiedys... Wiechu za to ty masz piekna E30 sedana z takim silniczkiem co dzwiek powala na kolana M20b25 8) do tego jak jest zdrowy kazde b28 w E36 musi sie pocic zeby wydymac takie E30 heh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...