Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

mareke30, prawda ze uwielbiam to auto, a jak miąłem kupic cos co wcale jakos mnie nie przekonalo ze bedzie lepsze od zoltasa to bylo by bezsensowne nic na sile

 

 

sebek, dokladnie o tego chopaka chodzi, jezdzilem ta E30 330... ma tam tego biale E30 2.8 i inne powoli sie skladaja.

 

Junior, wiem juz bylo to przerabiane duzo razy, wiec napisze jeszcze raz, kwestia gustu mi sie podoba i juz raczej wszystko tak zostanie. Poprawie pierdoly , nowy lakier na felgi itd. Po zimie bedzie cala malowana, niestety ktos mnie nie lubi wszystkie element specjalnie porysowane oprucz dachu... w niektorych miejscach az do blachy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak smiga jestem zadowolony. Wrażenia nawet dobre ale jakos nie jestem mega podjarany jezdzilem troche mocniejszymi bmw. Jeśli ktos chce zostawic swoja bude a ma slaby motor polecam swapa na b28 naprawde mile zadowala. Spalanie dzis było bardzo duzeeee. Jak na razie szybko nie sprawdze ile pali jak się jezdz spokojnie, ale o tym pozniej powiem. Zmiany hamulce, most wraz z przegubami, wal, kompletnie wszystko od 2.8. Zegary zostaly przeprogramowane wiec nie musialem zmieniac. Musze przelozyc jeszcze aku do bagażnika zabiorę się za to jutro.

 

dsc04440b.jpg

 

 

dsc04439p.jpg

 

dsc04441g.jpg

 

 

dsc04443v.jpg

 

 

 

dsc04442d.jpg

 

 

dsc04446fyr.jpg

 

Jeszcze jest naklejka a tylnych szybach jak zostawić czy zerwac

 

dsc04438iun.jpg

 

Fajnie jak była by szpera... Będę potrzebowal opony 215/40/17 jak by ktos miał proszę na priva

 

dsc04444g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek, Nie da rady już nic zalatwic. Musze zdawac odnowa.

 

Mam teraz inne pytanie ze z moich tylnych opon nic nie zostalo mysle żeby zalozyc wszystkie 205/50 co o tym myslicie?? Jakies fotki takiej opony na 8.5 cala, czekam na wasze opinie teraz jest 215/40 u mnie ciezko o taka opone 225/35 to już calkiem porazka. Jeszcze jedno rozlał mi się jeden bilstein i chce kupic amorki na tyl co powiecie o tym zoltych MTS??

 

675629458.jpg

 

Będę tez zmienial gumy na wachaczach tylnych i mysle dac takie cos.

 

 

bikopur031173atulejawah.jpg

 

Już dwa razy gumy zmienialem. Czy nie ma sensu i zakladac calos z POLIURETANU ? Dodam ze 6 miesiecy temu zmienialem wszystko z tylu na nowe.

 

zaloze jeszcze belke na przod co powiecie na belki od Nakrętki?? ma ktos jakis kontakt? lub posiada taka na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...