Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

Jest fajnie, zakladaj ankiete o przeniesienie do "giermanow" - bede na Ciebie glosowal.

 

bede na Ciebie glosowal.

 

Ja też :P

 

ale ma to jakis sens?? ja nie bede zakładał , niech jakis admin założy jesli bedzie chciał, ja nie mam takiej potrzeby bo wiem ze te auto nie dorówna nigdy tym z galerii GS... taka prawda ze ten samochód ma sie podobac tylko mi... nikomu innemu zrobilem go po swojemu podstawa była zdrowa buda z DAKAR GELB II i m pakiet nie liczył sie silnik, ze trafiło sie 316... trudno, byłem na to przygotowany ale nigy sie nie spodziewałem takiego wypasu jak na 1.6...

 

co do czarnej nerki chyba w piatek sie za to wrescie zabiore.. . ale sama nie wiem jak to bedzie raz chce czarna raz tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

ale ma to jakis sens?? ja nie bede zakładał , niech jakis admin założy jesli bedzie chciał, ja nie mam takiej potrzeby bo wiem ze te auto nie dorówna nigdy tym z galerii GS... taka prawda ze ten samochód ma sie podobac tylko mi... nikomu innemu zrobilem go po swojemu podstawa była zdrowa buda z DAKAR GELB II i m pakiet nie liczył sie silnik, ze trafiło sie 316... trudno, byłem na to przygotowany ale nigy sie nie spodziewałem takiego wypasu jak na 1.6...

 

co do czarnej nerki chyba w piatek sie za to wrescie zabiore.. . ale sama nie wiem jak to bedzie raz chce czarna raz tak jak jest

 

Mysle ze wiele sie juz od tych "megawypasow" nie rozni, kryterium 10j to sobie w D wsadzic mozna, wazne ze auto wyglada fajnie i tyle. Az sie prosi o swap na r6 bo juz masz wszystko. Ciesze sie ze masz zdrowe podejscie do swojego samochodu (i tego forum...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek, dla mnie nie ma nic piekniejszego jak np M3 Raptownego ideał... Felgi kwestia gustu.

 

 

miroll, mi tez sie marzy od dawna to r6, taki był plan od poczatku ze jak sie trafi z małym motorem to tak bedzie, ale jakos sie to przeciaga i mam rózne plany mysle o E46... szukałem tego auta w DE ok 2 miesięcy i sie trafiła wrescie, to było takie moje marzenie zeby kupic E36 nie czarne, granatowe itd czego jest duzooo tylko zołte i nic innego w gre nie wchodziło, i trafił sie wrescie ten kanarek. Mysle ze duzoooooo brakuje tej BMW do tych innych z GS to jest takie moie zdanie.

 

 

za jakis czas znow wyjezdzam i jak zostanie to zamawiam gwint i opuszcze jakis 1-2 cm to jest pewnie i bedzie swap... napewno nie bedzie to jakies m54B30 ani nic z S50, S52 itd. Bo to już kosztuje troche, albo wroce jakims E46 i trzeba sprzedac kanarka bede tego zwałowa ale trudno.

 

Chyba każdy ma taka zajawke żeby jego auto wyglądało jak najlepiej. W moim przypadku mija sie to z celem, drogi po których się poruszam sa takie do dupu ze ja mam problem jezdzic teraz a co mówic jak by wygladały jak z galerij GS. Druga sprawa jest taka ze

przez niecały rok zrobiłem prawie 40tys wiec jak dla mnie to jest duzo. Jak drogi będę w miare dobre bez garbów o które już nie raz zawadziłem to czemu nie gleba ile się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy akurat twoje auto stalo na allegro albo podobne napewno tez zolte 316 na b1 jak szukalem bazy na swap to sie wachalem miedzy isem tym ktorego kupilem a wlasnie tym zoltym coupe bylem tez kiedys w czestochowie ogladac zolte 325 ale to byl koszmar twoje auto jakby dostalo r6 pod maske to wtedy juz nic jej nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy akurat twoje auto stalo na allegro albo podobne napewno tez zolte 316 na b1 jak szukalem bazy na swap to sie wachalem miedzy isem tym ktorego kupilem a wlasnie tym zoltym coupe bylem tez kiedys w czestochowie ogladac zolte 325 ale to byl koszmar twoje auto jakby dostalo r6 pod maske to wtedy juz nic jej nie trzeba

 

tez bylem o krok od kupienia go jak szukalem drugiego samochodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy akurat twoje auto stalo na allegro albo podobne napewno tez zolte 316 na b1 jak szukalem bazy na swap to sie wachalem miedzy isem tym ktorego kupilem a wlasnie tym zoltym coupe bylem tez kiedys w czestochowie ogladac zolte 325 ale to byl koszmar twoje auto jakby dostalo r6 pod maske to wtedy juz nic jej nie trzeba

 

dokładnie stało kiedys brock b1 indywidual cos takiego... cena chyba 11500 bez felg, dobrze ze brat mnie jakos nastawił zebym nie sprzedał... Teraz z sprzedza tez nie mam problemów, kolega tylko czeka kiedy wrescie powiem TAK cieszy mnie tylko ze jak cos to pojdzie w dobre rece i odrazu bedzie swap na R6 i gwint. Pamieta ta 325 z czestochowy jakos w tym czasie brat miał tez 325 zołte na m-pakiecie jakas wersja Mk-motorsoprt czy cos takiego i poszła do krakowa, ten typ opowiadał o tej własnie z czestochowy totalna padaczka była i kupil ta od mojego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac jak zmieniałem gumy w tylnym zawieszeniu to odrazu kupiłem wahacze z 2.8 + tarcze wentylowane przy okazji tez zmieniłem, przednie od 2.8 tak ze tył z bębnów przeszedł na tarcze, heble przystosowane pod to 2.8... :roll:

 

po tych wszystkich waszych miłych słowach coraz mniej chce ja sprzedac...

 

ale marzy mi sie juz cos takiego felgi nie w moim guscie ale jak dla mnie kozak

 

 

593980811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jutro jadę zaprowadzić na swap czyli M52b28 wreszcie, plan z E46 nie wyszedł po paru próbach kupna czegoś w Niemczech. Prace zaczną się od poniedziałku odbiór w piątek. Swapa w tym hamulce od 2.8 ja już mam wiec nie potrzebne, wydech, most, kompletny silnik ze skrzynia plastiki itd. Kompletnie wszystko do tego wszystkie graty z 1.6 zostają mi. Ja musze tylko dac do tego swoje płyny. Jakieś fotki piatek lub sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...