Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

@Michaś 523i jeśli chodzi o te opcje które pokazałeś wcześniej to widziałem :lol: ktoś mocny temat widocznie w tamtych czasach.

Jeśli chodzi o vadery tak oczywiście że moje czarne a czerwone Marcela taki mały psikus aby zobaczyć opinie jak na tą zareagują :P

 

@mati0618nie mam pojęcia musisz dzwonić pytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
W dniu 6.05.2009 o 21:52, Łukasz ///3 napisał:

dokładnie stało kiedys brock b1 indywidual cos takiego... cena chyba 11500 bez felg, dobrze ze brat mnie jakos nastawił zebym nie sprzedał...

Tak sobie wróciłem do początkowych postów żeby zobaczyć przemianę ale nie ma zdjęć :/

Ale mam propozycję Łukasz. Daję 12tys i zabieram nawet dziś bez felg lub 13tys z felgami.

Mam nadzieję, że teraz rozwieję Twoje wątpliwości i brata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michaś 523i napisał:

Łukasz ona jest krótka od wew strony angola załóż długą i będzie lala

Nie po to szukałem stelaży z Europy żeby zakładać jakieś rączki z angola akurat ten mod nie przemawia za mną,  mi to w ogóle nie przeszkadza i tak z tyłu nikt nie jeździ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie po to szukałem stelaży z Europy żeby zakładać jakieś rączki z angola akurat ten mod nie przemawia za mną,  mi to w ogóle nie przeszkadza i tak z tyłu nikt nie jeździ 

 

Może będzie okazja się spotkac to ci pokażę różnice a może to złudzenie n zdjęciu. piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michaś 523i napisał:

 

Może będzie okazja się spotkac to ci pokażę różnice a może to złudzenie n zdjęciu. piwo

Ja wiem o co Ci chodzi ;)ale stelaż nie jest z anglika są normalnie z Europy a wiem że angliki mają dłuższą rączkę do otwierania oparcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miked napisał:

No dobra ale szyny za bardzo nasmarowałeś miedzianym smarem :mrgreen:

Chociaż jeden coś znalazł a nie jakieś wymyślanie :lol:

Fotele do wyjęcia szyny do wyczyszczenia i pomalowania fotele do podpięcia grzania i poduszki 

 

Tylne oparcje nie ma zaślepek na pasy 

Idę patrzę vadery leżą na trawie... Karramba mówi wypi erdalaj z tym badziewiem z mojego garażu to co miałem zrobić. Montaż w 30 minut i już są w aucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tydzień czasu Cię pytałem kiedy montujesz. To zawsze coś wymyślałeś. Napisałem do karramby żeby Ci je wyje..ał z garażu i w końcu będziesz musiał je zamontować. Ale nie myślałem że wariat wyjeb...e je na trawę :mrgreen: Z drugiej strony dobrze że nie na ulicę bo już byś ich nie miał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lapka666 napisał:

Z tydzień czasu Cię pytałem kiedy montujesz. To zawsze coś wymyślałeś. Napisałem do karramby żeby Ci je wyje..ał z garażu i w końcu będziesz musiał je zamontować. Ale nie myślałem że wariat wyjeb...e je na trawę :mrgreen: Z drugiej strony dobrze że nie na ulicę bo już byś ich nie miał :mrgreen:

No widzisz jak Twoja wiadomość  zmotywowała wszystkich? U mnie miejsce się zrobiło bynajmniej :-D. Poleciały czarne I czerwone na trawsko I niech się cieszy że nie w pokrzywy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...