Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.07.2020 o 01:34, Bartas napisał:

No nie gadaj, że nawet jej nie przepalaliście? :shock: To jest mega niezdrowe dla auta i w przypadku E36, BMW zalecało przy postoju auta powyżej 3 miesięcy, mnóstwo poważnych czynności serwisowych! Wszystko jest w instrukcji pokładowej wozu ;)
Także przepalanie auta przynajmniej raz na miesiąc to wręcz obowiązek.
U mnie Motorsport co tydzień gadał na podjeździe :lol:

Kanarek jak zwykle w formie !

Piona!
B.

Nic się nie martw ona ma nadal lepiej niż w serwisie,  auto jest odpalane za każdym razem jak jestem w pl ale nie wyjeżdżam nim poza tym zanim odpali jest kręcony bez paliwa aż złapie ciśnienie oleju :razz:

 

Teraz wyjechałem bo chciałem zrobić sobie parę foto z nowym właścicielem 

 

 

IMG_20200709_101522.jpg

IMG_20200709_100010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

W tym sezonie postanowiłem trochę przewietrzyc kanarka w sumie się za nim stęskniłem, zabrałem się za parę szczegółów które leżały parę lat i dokupiłem też nowe do kompletu. Wszystkie zmiany będą bardziej w wnętrzu niż na zwewnątrz. Jeszcze raz Dzięki @Cholo piwo

IMG-20210129-WA0021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

W tym sezonie postanowiłem trochę przewietrzyc kanarka w sumie się za nim stęskniłem, zabrałem się za parę szczegółów które leżały parę lat i dokupiłem też nowe do kompletu. Wszystkie zmiany będą bardziej w wnętrzu niż na zwewnątrz. Jeszcze raz Dzięki Cholo piwo

IMG-20210129-WA0021.jpg

Ale nie ma problemu . Zakupy z Tobą to czysta przyjemność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Post pod postem.. 

Wiec jak pisałem wcześniej, Kanar w tym sezonie dostanie nowe dodatki do wnętrza pasy Motorsport ori przód i tył, vadery całe obszyte dodatkowo zmieniłem z przedlift na polift tak jak powinno być. Licznik m3us, tempomat sterowany z kierownicy. Na zewnątrz wpadają klamki Motorsport i to chyba raczej tyle ;-)

IMG_20210206_141804.jpg

IMG_20210204_185459.jpg

IMG_20210202_122752.jpg

Screenshot_20210305_161541.jpg

IMG-20210305-WA0011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, --=CZARNY=-- napisał:

Auto robi robotę, jedno z czołówki e36 na forum. Co do wnętrza osobiście pokusił bym się w odcienie brązu choć obecnie jest poprawnie. Zawsze mi tu brakowało serjnych łamanych rantów nadkoli w sumie tylko tego jej bardzo brakuje po za tym jest konkret

Braz do żółtego?  Nigdy w żadnym wypadku. Jak sobie wyobrażasz żółtego auto brązowe wnetrze i czerwone pasy?  Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Karramba V8 napisał:

Braz do żółtego?  Nigdy w żadnym wypadku. Jak sobie wyobrażasz żółtego auto brązowe wnetrze i czerwone pasy?  Porażka.

Dokładnie, żółty, czarny i na przełamanie czerwony i jest miodzio. Kiedyś może będzie czas na ew troche chromu, ale to raczej jeszcze nie czas w e36. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karramba V8 napisał:

Braz do żółtego?  Nigdy w żadnym wypadku. Jak sobie wyobrażasz żółtego auto brązowe wnetrze i czerwone pasy?  Porażka.

Typowy brąz nie! taki kolor jest zbyt ciemny dlatego napisałem odcienie brązu... bardziej chodzi o jaśniejsze tonacje jak np.  kawa z mlekiem tego typu i czerwony pas równie dobrze by do tego podrasował ale to już kwestia indywidualna choć wiem że wyglądało by to na pewno konkretnie i nie było by lipy przy dakar gelb

na pierwszym zdjęciu jest jasny beżowy choć nie wygląda źle ale mi bardziej chodzi o coś ciemniejszego jak z drugiej fotki z czerwonymi pasami

1959517_755842361133069_1429035826402624

DSC03259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, --=CZARNY=-- napisał:

Typowy brąz nie! taki kolor jest zbyt ciemny dlatego napisałem odcienie brązu... bardziej chodzi o jaśniejsze tonacje jak np.  kawa z mlekiem tego typu i czerwony pas równie dobrze by do tego podrasował ale to już kwestia indywidualna choć wiem że wyglądało by to na pewno konkretnie i nie było by lipy przy dakar gelb

na pierwszym zdjęciu jest jasny beżowy choć nie wygląda źle ale mi bardziej chodzi o coś ciemniejszego jak z drugiej fotki z czerwonymi pasami

 

 

Nope nope nope nope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka że jedyna możliwość to czarne wnętrze, każde inne poporostu nie leży, chyba były z 3 wnętrza do przymiarki i nic z tego. Bardzo chętnie obszył w inny kolor, te vadery aż się o to prosiły bo jak szyc to w coś innego, ale żółty kolor auta wymusza aby zostały czarne i takie właśnie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Niestety prawda jest taka że jedyna możliwość to czarne wnętrze, każde inne poporostu nie leży, chyba były z 3 wnętrza do przymiarki i nic z tego. Bardzo chętnie obszył w inny kolor, te vadery aż się o to prosiły bo jak szyc to w coś innego, ale żółty kolor auta wymusza aby zostały czarne i takie właśnie są. 

Każdy robi auto pod siebie, na czarnym wnętrzu jest po prostu poprawianie i nie ma się sie do czego przyczepić 

O blotnikach coś myślałeś? czy zostaje zaklepany rant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...