Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

 wpadły nowe klosze lamp przód dzieki Kujon za rabat :-P 

 

1c91cf9419fb69f2gen.jpg

 

klosze oczywiście wraz z zołtymi szkłami,

 

hartge skreciłem z przódu na innych bębnach 6.5J wczesniej było 6 obecnie jest 9.5 przód 6.5 beben + 3 rant, tył bez zmian 10.5  7J bebna + 3.5 rantu 

przy okazji polerka rantów itd

 

48b8e7dd81da3713gen.jpg

 

27436dd2c4124065gen.jpg

 

 

teraz musiałem w miare sprawnie posmigac i wpadło takie koło .. 18 hartge tak  wyglada zołtek na chwile obecna przykryty pokrowcem :-) 

 

0031b076fe699744gen.jpg

 

 

Bracie ty bys chyba nie wytrzymal jak bys przy niej czegos nie robil :D Caly czas czekam na tego GT Class

Doczekam sie w tym roku ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
23 godziny temu, Americano napisał:

Zwarty i gotowy do GF piwo

eee ten samochód nigdy nie bedzie gotowy zawsze cos .. ale mozna juz jechac wstydu nie ma 

 

19 godzin temu, gamek2 napisał:

Ale ona jest piękna ;)

piwo

 

16 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Jest kozak ale jak tak patrzę na zdjęcia to widziałbym tu GT-Class-a jak dla mnie siadło by dobrze ;)

 

chyba kazdy wie ze class lezy ale jakos nie mam czasu/nie moge sie zdecydować jak lepiej wyglada.. wtedy brakuje mi cos z przodu a przy takim obniżeniu nie mam za duzo do wyboru 

 

15 godzin temu, goryl napisał:

A mi nie leży tylko jedna rzecz: poprzeczki w zderzaku :)

chodzi o szczebelki ? sam nie wiem plaster miodu tez jest ale również nie moge sie zdecydować.. jak wpadnie Class wtedy napewno plater miodu i jeszcze cos do zderzaka przód 

 

15 godzin temu, Specter napisał:

Mega kocur.
Świetnie wygląda.

miło ze sie podoba 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kawul napisał:

Widzę tak u mnie, jak u Ciebie zmiana bębnów trafiona w 100% :) Tyle żę ja dopiero przedwczoraj założyłem koła na auto hehe ;)

Dzięki za deal jeszcze raz, i do zobaczenia w czerwcu piwo

tak przód jest idealnie na tych bębnach piworównież dziękuje i nie ma za co niech sie kręcą ! 

 

wracając do tematu kanarka na ten sezon postanowiłem wreszcie ogarnac ten stroker mechanicznie było prawie ok ale problem był z wystrojeniem tego wszystkiego teraz mam to za soba i zołtek naprawde jezdzi jak trzeba ... ale bedzie jeszcze jeden dodatek na ten sezon na mianowicie kompresor sc-05 gotowy kit pod m52. Wstepnie juz wszystko wiem, wszystko fajnie ale mam zamontowana podstawe oleju z s50 wraz z przewodami.. prawdopodobnie przewody olejowe beda koligować w stelażu kompresora, bedzie zrobiony customowy stelaż w razie potrzeby :mrgreen:  

 

271af2238b0a18d9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.05.2018 o 22:16, Łukasz ///3 napisał:

tak przód jest idealnie na tych bębnach piworównież dziękuje i nie ma za co niech sie kręcą ! 

 

wracając do tematu kanarka na ten sezon postanowiłem wreszcie ogarnac ten stroker mechanicznie było prawie ok ale problem był z wystrojeniem tego wszystkiego teraz mam to za soba i zołtek naprawde jezdzi jak trzeba ... ale bedzie jeszcze jeden dodatek na ten sezon na mianowicie kompresor sc-05 gotowy kit pod m52. Wstepnie juz wszystko wiem, wszystko fajnie ale mam zamontowana podstawe oleju z s50 wraz z przewodami.. prawdopodobnie przewody olejowe beda koligować w stelażu kompresora, bedzie zrobiony customowy stelaż w razie potrzeby :mrgreen:  

 

271af2238b0a18d9med.jpg

Nie lepiej isc w turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...