Skocz do zawartości

[E36] 330i Dakar Gelb II individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem co wy chcecie od tych lamp na żywca nie są wcale aż tak ciemne to winna po prostu zdjęcia i tyle.

A co do lamp i halogenów to niektórzy piszą żeby zmienić albo inne dziwne rzeczy ale jak dla mnie to by był wielki błąd.

I po raz kolejny wdziałem to auto na żywca i nadal robi na mnie wrażenie mega dobra robota!!! :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi robić bo jest najlepsze i nietuzinkowe połączenie: żółty + hartge. A wow musi robić straszne bo nikt nie drąży tematu nadkoli. Także coś musi być na rzeczy z masakrowaniem tego auta na żywo :-P  Masz jakieś stare foto gdzie masz jasne lampy z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 15.09.2017 o 07:13, lapka666 napisał:

Musi robić bo jest najlepsze i nietuzinkowe połączenie: żółty + hartge. A wow musi robić straszne bo nikt nie drąży tematu nadkoli. Także coś musi być na rzeczy z masakrowaniem tego auta na żywo :-P  Masz jakieś stare foto gdzie masz jasne lampy z przodu?

tak jakies 3/4 strony temu sa foty na BH 

 

a tutaj kolejny frykas prosto z Hamerykiii od Pelicanooo ahahah 

 

 

00157da85151d159gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

troche jakos lipa .. ale zawsze cos było na szybko, auto w sumie ogarniete 248km 328nm 

 

 

wpadnie eszcze takie cos 

 

4997506a246be3f0gen.jpg

 

czekam na chodnice oleju .. po ostrym pałowaniu kanarek troszke traci  moc ok 10km i 15nm wydaje mi sie ze to pomorze + inny dolot powietrza jestem zadowolony 

 

polecam pokrywe m3usa LooK odrazu czuc moc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wpadły nowe klosze lamp przód dzieki Kujon za rabat :-P 

 

1c91cf9419fb69f2gen.jpg

 

klosze oczywiście wraz z zołtymi szkłami,

 

hartge skreciłem z przódu na innych bębnach 6.5J wczesniej było 6 obecnie jest 9.5 przód 6.5 beben + 3 rant, tył bez zmian 10.5  7J bebna + 3.5 rantu 

przy okazji polerka rantów itd

 

48b8e7dd81da3713gen.jpg

 

27436dd2c4124065gen.jpg

 

 

teraz musiałem w miare sprawnie posmigac i wpadło takie koło .. 18 hartge tak  wyglada zołtek na chwile obecna przykryty pokrowcem :-) 

 

0031b076fe699744gen.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...