Skocz do zawartości

[E34] kamils13 540iA


kamils13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To nygus w bagażniku?

Noo... odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :lol::lol::lol:

to samo mi się ciśnie na usta jak cię widzę w gumiokach obsługującego rozrzutnik do gnojówki

 

 

więcej fotek będzie za niedługo bo narazie 'fotografa' obudzili siłą, jest zły i nie chce mu się tuszować tej całej szpachli i trytytek w fotoszopie

 

w oczekiwaniu na więcej zdjęć wrzucę filmik.

kamil po zrobieniu wydechu chciał porównać dźwięk z tym co było wcześniej dlatego nakręciliśmy remake 'ciornego bumiera nocą'. takie same warunki jak w poprzedniej wersji, to samo miejsce, podobna godzina, NA OBU NIC NIE WIDAĆ :-P

 

dla przypomnienia stary >>

 

i nowy >>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi i przyspiesza obłędnie, jak się takie coś widzi i słyszy to czlowiek pragnie mieć V8 :shock:

Ale powiedz mi jak sekwencja się sprawuje przy tym silniku i jaki koszt porządnej instalacji? Może być PW.

 

to nie tajemnica, że jest tu LPG. w 2009 roku kupilem to auto z taką instalacją. Jest to stag300 i naprawdę złego słowa o nim nie powiem. Wg faktury poprzednika gaz kosztował tylko 3500pln. Ja zainwestowałem w niego 400 pln na ustawienia zmianę dysz itp i od tej pory jest malinowo. Może i kiedyś ta instalacja wyleci z tego auta, narazie mi naprawdę nie przeszkadza. Pali po mieście regularnie 22 litry gazu co przy butowaniu jest dla mnie super wynikiem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi i przyspiesza obłędnie, jak się takie coś widzi i słyszy to czlowiek pragnie mieć V8 :shock:

Ale powiedz mi jak sekwencja się sprawuje przy tym silniku i jaki koszt porządnej instalacji? Może być PW.

 

to nie tajemnica, że jest tu LPG. w 2009 roku kupilem to auto z taką instalacją. Jest to stag300 i naprawdę złego słowa o nim nie powiem. Wg faktury poprzednika gaz kosztował tylko 3500pln. Ja zainwestowałem w niego 400 pln na ustawienia zmianę dysz itp i od tej pory jest malinowo. Może i kiedyś ta instalacja wyleci z tego auta, narazie mi naprawdę nie przeszkadza. Pali po mieście regularnie 22 litry gazu co przy butowaniu jest dla mnie super wynikiem.

 

Ale przecież ja nie twierdzę, że to tajemnica :shock: wiadomo, że V8 swoje musi spalić i jakbym takowe miał i to jeszcze na codzień, to na pewno bym chciał instalację, chciałem tylko wiedzieć jaki koszt do V8 no i jak to się sprawuje, ale skoro mówisz że dobrze no to super. Swoją drogą sekwencja do V8 to nie sekwencja do M40, i żeby dobrze się taka instalacja sprawowała trzeba to zamontować z głową. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować bezawaryjności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mod wydechów jest zrobiony ? Jeśli nie tajemnica :P

 

hehe

 

Kolektory seria. W ori puszki od wybebeszonych katalizatorów wspawane rury 60mm. Dalej "Y" i przejście w jedną rurę 3" Na samym końcu jeden przelotowy tłumik. Wszystko custom robione z kwasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cały. Środkowego tłumika niema wcale jedynie naprawdę duży tylny - też przelotowy o śr. wewnątrz 3"

 

 

 

z tego co wiem V8 nie lubi podobnie jak M52 kombinacji z wydechem na zasadzie "przelotu" poza dzwiekiem sa tylko straty mocy. wiele osob tak robilo i wracalo do tego co bylo w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdań na temat wydechów w bmw jest tyle ile ludzi którzy nimi jeżdżą.

 

Poczytałem troszkę na ten temat. Min. na racingforum jest kilka przykładów v8 na luźnym wydechu gdzie ani grama straty nie było. Nigdy nie miałem okazji stanąć na kresce ze zdrowym e34 540iA. Ale jakieś drobne ganiania z np e38 4.0, 4.4, a8 4.2V8, golfem mkV r32, 200sx s13 mówiły, że krzywdy z mocą niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...